femara kullananlar ve hamile kalanlar

Kızlar Femera hakkında kalbimi ce beynimi rahatlattınız sağolun. Bende bu ay kullanmaya başladm dün doktora gittim büyümüş yumurtalıklarım salı günü tekrar çağırdı iğne vermicek sanırım. Rabbim bütün dualarımızı kabul etsin ellerimize yavrularımızı versin inşallah.
inşallah canım Rabbim herkezin dualarını kabul etsin inşallahhh

bende dün başladım bu ilaca haftaya cuma kontrole gidicem benimde yumurtalar gelişmiyo inşallah bu ilaç sebep olur .

Gül_can canım sen daha önce hangi ilacı kullanmıştın?
Daha önce bi kaç kez klomen kullandım olmadı sonra dr menegon igne verdi yine olmadı.doktorumu değiştirdim bu doktorum bu ilacı verdi ilkdefa kullanıyorum .bakalım hayırlısı olsun..

Daha önce bi kaç kez klomen kullandım olmadı sonra dr menegon igne verdi yine olmadı.doktorumu değiştirdim bu doktorum bu ilacı verdi ilkdefa kullanıyorum .bakalım hayırlısı olsun..
Canım bende klomen kullandm işé yaramadı ama femera iile yumurtalıklarım büyüdü. İnşallah seninde işine yarar büyür şimdi yumurtlama zamanını bekliyorum salı günü doktora gidicem

Yok mu kimsenin güzel haberi yahuu :-) Femera kullananlar grubu? Bana olumlu güzel haberler verin motive edin beni bu günler için en çok ihtiyaç duyduğum şeyler arasından bir tanesi.

Bu gün doktora gittim daha yeni çıktım doktordan Femera sayesinde yumurtalıklarımın biri 1.89 diğeri ise 2.17 Cm olmuş hiç bu kadar büyümemişti yaa çok mutluyum :-) ovitrelle iğne verdi bu gün yapıcam inşallah

Rabbim bekleyişlerimizi hayır ile sonuçlandırsın canım inşallah güzel sonuçlar alacagız çokk dua edelim

Cuma doktora gittim 2 yumurtam gelişmiş çok şükür yarında aşılama yapılacak dualarınızı bekliyorum Rabbim yüzümüzü güldürsün.

İnşallah canım dualarım seninle inşallah aşılaman tutar canım emeklerin de hayallerinde boşa gitmez ümidini yitirme canım allahın izni ile tutar :-)

arkadaşlar mrb bende pcos hastasıyım bende doktoruma sölücem femara versn banada fayda edecekmi bakalım. 2 aydır klomen kullandım önümüzdeki ay bu ilacı kullanmak için doktoruma sölücem hyrlısı olsun hepimiz için

X