femara kullananlar ve hamile kalanlar

Femara sayesinde sonucum bu :) kan testim de 133 çıktı geçen hafta kan testi yaptm bir hafta bekledim ve yarın doktoruma gidicem kontrol için inşallah kötü bişey çıkmaz.

Eklentiler

• DSC_0007.JPG
    DSC_0007.JPG
    132,1 KB · Görüntüleme: 1.185
Arkadaşlar yanlış anlaşılmak istemem femerayı ilk kullandığım ay idi daha öncede yazdım buraya şüpheliydim femera dan acaba işe yaricak mı diye çünkü hep yanlış doktorlara denk geldim yanlış ilaçlar kullandm bu sayfayı görünce de açıklık getirmek istedim femara ya burdada sağolsun birkaç arkadaş femeranın iyi geldiğini söyledi çok şükür gebe kaldım rabbim bütün isteyenleré nasip etsin inşallah burda da bunu paylaşmak istememin sebebi doktorunuza kullandığınız ilaçlara lütfen dikkat edin doktorunuzu iyi seçin. Ben çok şey yaşadım malesef :KK43: ama size ümit olmak ta istedim bu yüzden paylaştım bu yazımı femerayı ilk kullanır kullanmaz yumurtalıklarım büyüdü ve Çatlatma iğnesi ile çatlattık ve o hafta boyunca hep her gün ilişki yaşadık ve çok şükür tuttu :)

Arkadaşlar yanlış anlaşılmak istemem femerayı ilk kullandığım ay idi daha öncede yazdım buraya şüpheliydim femera dan acaba işe yaricak mı diye çünkü hep yanlış doktorlara denk geldim yanlış ilaçlar kullandm bu sayfayı görünce de açıklık getirmek istedim femara ya burdada sağolsun birkaç arkadaş femeranın iyi geldiğini söyledi çok şükür gebe kaldım rabbim bütün isteyenleré nasip etsin inşallah burda da bunu paylaşmak istememin sebebi doktorunuza kullandığınız ilaçlara lütfen dikkat edin doktorunuzu iyi seçin. Ben çok şey yaşadım malesef :KK43: ama size ümit olmak ta istedim bu yüzden paylaştım bu yazımı femerayı ilk kullanır kullanmaz yumurtalıklarım büyüdü ve Çatlatma iğnesi ile çatlattık ve o hafta boyunca hep her gün ilişki yaşadık ve çok şükür tuttu :)
Tebrik ederim hayırlı olsun Rabbim kucağına sağ sağlim almayı nasip etsin:emir_bebek:

Merhaba bayanlar ,
Aranıza yeni katıldım diyemem burayı takip ediyorm :)
Adet düzensizliğim nedeniyle doktorum ön kontroller sonrasında bugün adetimin 3. Günü yumurtalıklarıma baktırmaya gittim . Bana femera , folic ve coraspin verdi. Femerayı hepiniz gebe kalabilmek için kullanmışsınız gördüğüm üzere. Biz kısa vadede bebek istemez isek bu femera beni düzenli adet mi gördürmüş olacak? Doktor a seneye düşünüyorum artık dedim

Ayrıca bu Bahsettiğiniz iğneler nedir ? Kusura bakmayın daha önce bu tip konular ile hiç ilgilenmediğimden mazur görün :)

canım femera yumurta oluşumunu ve büyümesini sağlayan bir hap etkili bir hap ama bununda gebelik tutma ihtimali de var tutmama ihtimalide var yumurtanın kalitesina baglı birazda iğneye gelincede yumurta takibinde büyüyen yumurtayı çatlatmak için kullanılıyor aklına takıan nedir eger ki adetlerin düzensiz ise erteleme bebegi derim

Adetlerim hep düzensizdi cnm. Dr tedaviye başladı femera ile. Okuyunca hep gebelik için kullananlar olmuş merak ettim bende:) 5 yıllık Evliyim artık düşünüyorum bende . Dr da ona hazırlıyor sanırım beni :))

tabi ya düşün erteleme canım 5 yıl zaten çok uzun bir süre femera etkisi güzel bir hap

İş güç derken 5 yıl nasıl geçti anlamadım vallahi :) eşim de o konuda sıkıştırmadı beni .. Hayırlısı .. 5 gün kullandıktan sonra iğne mi olunuyor,??

anladım :) bilgi için teşekkür ederim. günde iki tane mi kullanıyordunuz siz de bu femarayı? bayağı yan etkisi olan bir ilaç. bizim ofisten bir bayanda adet problemi nedeniyle kullanmış.. kıllanma yaptı bende dedi. :KK43:

anladım :) bilgi için teşekkür ederim. günde iki tane mi kullanıyordunuz siz de bu femarayı? bayağı yan etkisi olan bir ilaç. bizim ofisten bir bayanda adet problemi nedeniyle kullanmış.. kıllanma yaptı bende dedi. :KK43:

bende hiç yan etki yapmadı canım günde birtane kullandım aksine adetim düzenli devam etti

X