Nişan Duygu'nun Nişan Bohçaları...

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
ınşallah canlarım. Güzel yorumlarınız için çok çok teşekkür ederim olumunekankayizsmile

hayırlı olsun ; güle güle kullanın...

valla benim gözüm korktu ... baya masraflı olmuş gibi... :)

tertemiz, mis gibi herşey... :nazar: Rabbim mutluluğunuza mutluluk katsın... :Saruboceq: herşeyiniz ilk gün ki gibi taze kalsın.... :nazar: opuyorumnanaktan :nazar:

Çok teşekkür ederim arkadaşlar... Güzel yorumlarınız için. Allah daha iyileriniz sizlere nasip etsin...

her bir ayrıntıya bittim..allah hepsini gülegüle iyi günlerde kullanmak nasip etsin çok hoş gerçekten

Herşeyy çok güzel olmuş emeğinize sağlık... Allah 1 ömür boyu mutlu etsin...

herşey harika görünüyoalkisalkisalkis maşallah maşallah :nazar:
Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin tamamına erdirsin inşallah :Saruboceq:
bizde sizin gibi yapmıştık.

aa yini gördüm duygum ya çok güzel bi gelenekkk emeklerine sağlıkkkk
bizde de boyle gelenk var ve bende gelinime sandık yaptırdım içini doldurdommm çok güzeldiii
bide aile kalbalık baya çok şey almıştımm yedi kardeş olunca bide anne baba ama güzel duygu bunlar ya anlatamm yaşanırrrkaydirigubbakcemile5

Canım hepsi çok güzel bayıldım Allah hepsini ağzının tadını bozmadan eşinle beraber sağlık ve mutlulukla kullanmak nasip etsin inşallaah iyikide aileni dinleyip yapmışın bütün bunları inan bana evlenirken hepsinin yeri ayrı oluyor güzel oluyor kullandıkça dahada mutlu oluyor insan buna emin ol Allah daha iyilerini güzellerini nasip etsin inşallah Allah sizi ayırmasın mutlu bir yuva içinde ömür boyu yaşayın ne diyeyim.:nazar:

hepi okadar güzelki..çok uğraşılmış belli zevkle baktım her birine.. süslemeleri filanda çok hoş bohçalarının iyi günlerde kullanın hediyelerinizi.. ömür boyu mutluluklar..

Güzel yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar...
Allah daha iyilerini bekar arkadaşlarımıza nasip eder inşalah...:Saruboceq:

ay gerçekten çok uğraşılmış duygucum mutluluklar. erkek tarafı baya bi uğraşmış yalnız. hepsi çok güzel. benim bohça olmadı ama yapana sabırlar alana mutluluklar:)

bohça değil sandık olmuş. ne çok şey var içinde

güle güle kullanın hepsini

Teşekkürler arkadaşlar. Daha iyileri sizlerin olsun. Çok uğraştık ama güzel şeyler çıktı ortaya...

herşey çok güzel olmuş allah tamamına erdirsin

X