Nişan Duygu'nun Nişan Bohçaları...

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

Duygu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
3.755
5
Arkadaşlar önce erkek tarafının bana getirdiği bohçayla başlayalım...
Ben bitti demeden yorum yazmazsak çok sevinirim, resimler bölünmesin...

Bunlar erkek tarafının bana getirdiği bohça...

31385834.jpg

46200172.jpg

46967474.jpg

82273139.jpg

37214724.jpg

90810842.jpg

70960346.jpg

74533514.jpg

29138008.jpg

79288924.jpg

Son düzenleme:
Bunlar da bizim erkek tarafına götürdüğümüz bohça...
Telaştan evdeyken resimlerini çekemedim. Orada bohça açılırken çekilmiş bazı resimleri ekliyorum...

17085402.jpg

89331385.jpg

16526108.jpg

48782159.jpg

84400005.jpg

40381230.jpg

52204768.jpg

87295977.jpg

81608592.jpg

21395900.jpg

55858714.jpg

99879239.jpg

65520711.jpg

81304056.jpg

56599000.jpg

87105696.jpg

31631767.jpg

30156392.jpg

Son düzenleme:
hepsi çok güzeller cnm allah tamamına erdirsin allah utandırmasın şimdiden mutluluklar...

ilk yorum benden canım gercekten şanslısın bence ben böylre bohca görmedim daha önce cok guzeller ayakkabın fln

çok güzeller duygucum, herşey çok şık ve kalite duruo.. ii günlere vesile olsun inşallah opuyorumnanaktan

Duygucum hepsine bayıldım,
ne kadar özenli ve güzel hazırlanmış...
emeği olanların ellerine sağlık...
Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...
sevgiler...

Canım Hepsinin İnceledim Malum yakında benimde başıma gelecekm diye.
Gerçekten çok güzel ve heycanlı şeyler güle güle ikinizde saplıkla kullanın :Saruboceq:
Hele O Resimdeki Çerçeveniz Çok Güzel Şeniz
Allah Tamamına Erdirsin İnşallah Herşey Gönlünce Olsun Canım :asigim::Saruboceq:

Duygucuğum, ne kadar güzel hazırlanmışsınız. Bavulundan sandığına, bohçasından havlusuna her şey harika. Adetleriniz biraz ağır sanırım.
Ben evlenirken bohça yapmayalım diye karar almıştı annemle kayınvalidem. Bohça parasıyla balayına çıkmıştık :)) O nedenle biraz yabancıyım bu konulara. Ama alınanları çok beğendim. ıyi günlerde kullan canım kardeşim.

canım herşeyin çolk güzel iyi günlerde kullanırsınız inş :Saruboceq:

yalnız ben bişeyi merak ettim sizin götürdüğünüz bohçaları hemen mi açıp gösterdiler adetleri falan mı o
yoksa açıp serdiler mi?

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim:)

Anuşka ablam bana kalsa bende yapmak istemezdim çünkü gerçekten çok masfarlı. Ufak tefek ama inanın bohçayı tamamlamak için bir maaşım gitti. Büyüklerimiz evin bir kızısın herşey adetine usulüne göre olsun dediler. Bende kıramadım...

Eccemcim bizde adetmiş erkek tarafı bohçayı getirdiğinde açıp gösterdiler herkeste ne var ne yok diye baktı. Sonradan bohçamı görmeye gelenler bile oldu. Bizde erkek tarafına götürdüğümüzde tek tek açıp gösterdik. Onlara da bakmaya gelenler olmuş... Tuhaf ama durum böyle:)

ayyyyy canım yaaa maşallah :nazar: :nazar: tatlım yaaa allah tamamına erdirsin yerimseniben işallah ağız tadınız hiç bozulmaz:Saruboceq: bebğim senin adına çok mutluyum darısı başıma olumunekankayizsmile

Duygu, çok beğendim bohçalarınızı 2 tarafda çok güzel hazırlamış gerçekten... HAtta duygulandım da biraz. :sinifsinif: Bana ne oluyorsa kaydirigubbakcemile3
Güle güle kullanın canım arkadaşım...

Bizimde geçen komşumuzun oğlu nişanlanmıştı, bohçasını götürmeye bizde gittik. Kız tarafı açtı bohçayı hemen, burda sanırım öyle bir adet var, ben tam anlamıyorum bu işlerden. Sonra kız tarafı getirdiğinde de hemen açtılar.

duygucum hepsi çok güzel şeyler.ne kadar şanslıymışsın.ben görmedim böyle şeyler.iyi günlerde mutlulukla kullanırsınız inşallah hepsini.

ayyyyy canım yaaa maşallah :nazar: :nazar: tatlım yaaa allah tamamına erdirsin yerimseniben işallah ağız tadınız hiç bozulmaz:Saruboceq: bebğim senin adına çok mutluyum darısı başıma olumunekankayizsmile

Seçilim teşekkürler. Sıra sende artık. Bekliyoruz güzel haberlerini:):asigim:

Duygu, çok beğendim bohçalarınızı 2 tarafda çok güzel hazırlamış gerçekten... HAtta duygulandım da biraz. :sinifsinif: Bana ne oluyorsa kaydirigubbakcemile3
Güle güle kullanın canım arkadaşım...

Bizimde geçen komşumuzun oğlu nişanlanmıştı, bohçasını götürmeye bizde gittik. Kız tarafı açtı bohçayı hemen, burda sanırım öyle bir adet var, ben tam anlamıyorum bu işlerden. Sonra kız tarafı getirdiğinde de hemen açtılar.

Canım arkadaşım duygulanma bak bende duygulanırımolumunekankayizsmile Allah daha iyilerini daha güzellerini sizlere nasip eder inşallah...
Galiba dediğin gibi adet böyle. Bende şaşırdım ama annem sen bilmezsin sus dedi:ecrin_bebek: Bizde kuzu kuzu oturduk -tatlicadiarzu-

Ah bu adetler mafoldumben

Her şey çok güzel duygucuğum kaydirigubbakcemile5 Allah güzel günlerde mutlulukla sağlıkla kullanmanı nasip etsin :nazar:

duygucuum beni beklersen senin çocuğun hatta torunun bile
olur ama ben bu gidişle evlenemecem sanırım ühühüh:1no2: senağlama :sm_confused:

X