Sivilceli Ciltler Sivilce kurutma ve engelleme

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

nazli_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2008
282
1
Bunu ben denemedim ama denemek istiyorum yüzümde 5- 6 tane sivilce var bu yüzdende bir yere gittiğimde fondöten kullanmasam gidemiyorum. fondöten kullanince yüzumdeki sivilceler bilinmiyor ama fondötende zararlı . her gün kullanmak istemiyorum. bunu deneyib faydasını gören varmı . ve ya sivilceleri yok edecek başka bir formül bilen varmı varsa yaza bilirmi ???
yüzünüzü iki günde bir
sabah ya da akşam olmak üzere yani günde bir defa,sabunla yıkayın.duruladıktan sonra elinize bir iki damla elma ya da üzüm sirkesi döküp sivilceli olan bölgeye uygulayın.iki üç saniye bekletip iyice durulayın.sirke şifalı bir ve gıdadır.yan etkisi de yok.ama başlangıç aşamasında kullanınca çıkıp büyümeden yok edilebiliyor sivilceler.

elma sirkesi de olur evet, mikrop öldürür çok eye faydalıdır
Peygamberimziin müjdelediği şeylerden

Hadi bakalım ani sivilcelere karşı ölüm diyelim olumunekankayizsmile
Sonucunu alınca yaz lütfen.
a.s.

tamam canım sonucu alınca yazıcam ınşallah sivilcelerden kurtuluruz ve fondötenlere muhtac olmayız zemuszemus

Bende ne zaman bi sivilce kürü yapsam elma sirkesi ve limonla karıştırıp temizlerim dezenfekte olur iyidir elma sirkesi saça da iyi geliyor mucize gibi bişey bu elma sirkesi :)))

canm üzüm sirkesi kesinlikle cilde sürülmez..cilde önerilen elma sirkesidir..ben elma sirkesi ve kırmızı turpla hazırlanan karışımı cildime denedim ama hiç bi etki göstermedi..bunu üzerine doktora gittim ve sivex losyonla imex krem verdi..3 haftadır düzenli kullanıyorum ve artık gerçekten cildime fondoten sürmem gerekmiyor..

cnm cilt tipin neydi bu kremi önerdi sdoktorCADIARZUCADIARZU

off bende aynı dertteyim bare bugün elma sirkesi süreyim bakalım nasıl olcak .. =(((

arkadaşlar sürdüm bi kaç kere kuruttu gibi geldi bide soganı hoşlayıp suyunu sürdüm oda iyi geldi .. denemekte yarar var bence..

arkadaşlar elma sirkesini deneyin bence gerçekten kuruyo sadece bi büyük sivilcem kaldı onun kurumasınada az kaldı..

canm üzüm sirkesi kesinlikle cilde sürülmez..cilde önerilen elma sirkesidir..ben elma sirkesi ve kırmızı turpla hazırlanan karışımı cildime denedim ama hiç bi etki göstermedi..bunu üzerine doktora gittim ve sivex losyonla imex krem verdi..3 haftadır düzenli kullanıyorum ve artık gerçekten cildime fondoten sürmem gerekmiyor..

seydis yazdığın şeye bayıldım. ben 11 hafta kullndım sıvexı ııleşme oldu ama tam degıl sımdıde sıvexı yazdı doktor nasıl kullanyam dedım sıvex bıtınce ımexe basla dedı. ama burda duydugum kadarıyla ıkısını bırlıkte kullannlar var sanırım sennde öle nasıl kullandığını tarif edermısın. :bbo:
i haftada sonuc alman harıka bu arada yaa cok sevındım
işin sırrı 2si birleşince ortaya cıkıo sanırım anltrsan sevınırım

En hizli ve etkili cozum sivilcenin ustune dis macunu surmek cok guzel kurutuyor gece surun sabaha kadar kalsin her sivilce ciktiginda bunu yaparim sabaha kadar kurumus olur

arkadaşlar sivilcelerimden şok şok şok etkisiyle kurtuldum..
Kullandığım kimyasal kremleri yazmıcam hiçbiri işe yaramadı doktorun verdiği kremlerde işe yaramadı..
Ben artık bu sivilcelerle yaşamaya alışmalıyım derken eşimin halası bana; yüzündeki sivilceler için bende çağla sirkesi var sürersen geçer dedi.. Hiç umutsuz şekilde aldım hatta dolapta bir sene kadar bekledi oralı bile olmadım..Bu sene yüzümde sivilceler iyice azdı moralim alt üst oldu. Toplum içine çıkamaz hale geldimm. Dolapta duran çağla sirkesini bir deneyeyim dedim.. bir haftada tüm sivilceler söndü..daha sonraki haftalarda kurumaya başladı hatta eski sivilce izleri yok olmaya başladı.. Cildim o kadar sağlıklı bir hal aldı ki ışıl ışıl..
Şimdi size kullanımını anlatayım Yatmadan önce yüzümü bir güzel yıkıyorum sabunla(ımeks sabun çok güzel) sonra bir parça pamuğu sirkeye bandırıp bir güzel yüzüme sürüyorum..sonra pamukla yumuşak darbeler ile cildimin her yerine iyice sirkeyi yediriyorum.. o şekilde yatıyorum.. sabah kalkıp tekrar yüzümü sabunlayıp tekrar çağla sirkesini aynı şekilde uyguluyorum ve öylece güne başlıyorum..
Ben sadece bunu anlatmak için bu foruma üye oldum..Çünkü biliyorum ki çok üzücü bir durum insanın ayna ile barışık olmaması..Allah rızası için paylaşayım dedim..önümüz bahar baharda çağla çok oluyor, herkes bolca çağla sirkesi yapsın tüm bildiğiniz herşeyi unutun ve bu dertten müzderip olan tüm dostlarınıza söyleyin..Çağla sirkesi tüm cilt hastalıklarına iyi geliyor..Araştırdım çağla da e vitamini çok yüksekmiş bu yüzden cilt için sanırım en iyi ilaç..
Çağla Sirkesini yaparken mutlaka şişe su kullanın bal kullanın kalitesini arttırmak için..lütfen ben bu forumda pek bilmiyorum bu yazımı Allah rızası için diğer konulara da taşırsanız sevinirim..
Birde son olarak haftada bir peeling maske yapın (yoğurt karbonat ve limon suyu ile)...Çünkü ciltteki ölü deriyi hafta bir soyalım ki cilt yenilensin..

Ben elma sirkesini denedim ama hiçbir faydasını görmedim ne yazık ki..
Normal bir sivilcenin sönmesi sadece sabunla yıkasanız bile 1 hafta sürüyor zaten. Bunu elma sirkesine bağlamakta zorlanıyorum ben. Üstelik varolanlar sönse de yenilerin çıkmasını önlemedi. :KK43: tekrar kullandığım dermokozmetik ürünlere geri döndüm.

Ama çağla sirkesini de bir deneyeceğim, aklıma düştü şimdi.. :))

Sivilce tedavisi görmüs biri olarak söylüyorum
İcten kurutmadan dısarıdan ugrasmayın.
Önce bir cilt doktoru dermotologa gidin.
Karacigerden geliyo genelde sivilceler

Ben 6 ay hap(antibiyotik)
1yıl her ay vurunmak kaydiyla igne(penicilin)
Ve 6ay maske ve alkollü mentollü karisim bir tonik kullanarak yani totelde 1yılda icten kurutarak buldum cözümü
Sivilcemde cıkmiyo artik o gün bugun

Her cilt tipi farklidir
Disardan uygulanacak hersey anliktir
Devamindaki sivilcelere care ne olacak?

Muhakak iyi bir doktorla ve surekli takip eden kontrollü devam edeceginiz bir doktorla baslayin.

Bende dismacunu filanda işe yaramıyor :/ cildiyeye gittim 3 ay önce yuzumde sadece puturler vardı jel verdi bu verdiği jel puturlerı sivilceye dönüştürdü resmen yanaklarım filan doldu çok fena oldu simdi bephantol krem suruyorum sivilce olan yerlere de bebek pudrası dokuyorum kremin üstüne çok sukur duzelmeye basladı ama 1 hafta sonra tekrar baska cilt doktoruna gideceğim tek sorun hap filan istiyorum içten kurutmak için ama illa jel krem veriyorlar :/ çağla sirkesinide nerden bulabiliriz acaba aktarlardan filan mı?

X