kasık agrısı

yude

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2009
45
1
merhaba arkadaslar yaklasık 10 gundur ara ara kasıklarda agrı yasıyorum mıgde bulantısı var ama onu mıde rahatsızlıgına baglıyorum goguslerım cok hassaslastı bunlar gebelık belırtısı olabılır mı eylul ayında bır tup bebek denemem oldu negetıf sonuc aldım acaba boyle bır mucıze olabılır mı inşallah hamıleyımdır ocak ayındada 1 gun adet gordum sonra 3 gunde kahverengı lekelenmelerım oldu buda bıraz kafamı karıstırdı cok uzun yazdım ama bıraz içimi açmak istedim şimdiden cvplarınız için tşkler

merhaba cnm birçok belirti var aslında halsizlik,uykuya dönüklük,miğde bulantısı göğüs ağrıları kasık ağrıları kabızlık sık idrara çıkma gibi.tani yumurtlama günlerini boş geçirmediysen olabilirsin biraz bekle ay başı gibi test yap derim.

merhaba cnm birçok belirti var aslında halsizlik,uykuya dönüklük,miğde bulantısı göğüs ağrıları kasık ağrıları kabızlık sık idrara çıkma gibi.tani yumurtlama günlerini boş geçirmediysen olabilirsin biraz bekle ay başı gibi test yap derim.

cvp için saol cnm inşallah allahım bu mutlulugu nasip eder banada ve tum ısteyenlere

Merhaba. 1 gün adet normal değil, belki de yerleşmeydi. Gününüz geçtiyse test yapın, çünkü lekelenme projesteron eksikliğinden oluyor. Hamileyseniz doktor projesteron krem verir belki. ınş. güzel haberlerinizi de yazarsınız.

keşke canım keşke hamile haberimi alayım hemen yazarım inşallah hamileyimdir

merhaba kızlar benimde sanırım ciddi bir sorunum var ne olur yardım edin banada şimdi şöyleki; benim şöyle bir sorunum var 2,5 yıldır ginera kullanıyorum ama artık bırakmaya kara verdim adetim bittikten sonra artık almadım 2 hafta oldu 2 gündür kasığımda ağrı ve donmuş jel gibi bir sıvı geliyor ne yapmam gerek ağrı gece olunca yoğunlaşıyor sürekli lavaboya gitme hissi taşıyorum ayrıca bu ilacın bırakılma sürecinde ateşlenme terleme üşüme uyku bozukluğu gibi sorunlar yaşamam normal mi acil yardımınıza ihtiyacım var

Uzayan şeffaf akıntıdan bahsediorsan o yumurtlama döneminde normal ,kasık ağrısı bazen adet ağrısı gibi de oluyor. Yani yumurtluor olabilirsin.

Uzayan şeffaf akıntıdan bahsediorsan o yumurtlama döneminde normal ,kasık ağrısı bazen adet ağrısı gibi de oluyor. Yani yumurtluor olabilirsin.

bilgi için saol canım inanılmaz bir ağrı bu ama yumurtlama ihtimalım varmı şuan bilmiyorumki doğum kontrol hapı kullanıyordum son ilişki esnasında :eek:

X