bebek isteyenler,düşük yapanlar,ikiz isteyenler içeri!!!

jarnana_21

anne olmak istiyorum
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
2.314
16
1.Subhânellezî halakal ezvâce kullehâ mimmâ tunbitulardu ve min enfusihim ve mimmâ lâ ya’lemûn.
Arzın yetiştirdiği herşeyden, onların nefslerinden ve bilmedikleri şeylerden çiftler (eşler) yaratan, O (Allah), Sübhan'dır (herşeyden münezzeh).
bu ıkız ısteyenler ıcın dogru surelerden bırıdır

2.ALLAHÜMME YA EVVELÜ 100 kere bebek isteyen
ALLAHÜMME YA MÜBDİÜ 99 kere düşük tehlikesi olana
ALLAHÜMME YA RAKİB 312 kere doğumda zahmet çekmez
ALLAHÜMME YA MÜCİB 60 kere bütün duaları kabul olur
ALLAHÜMME YA SEMİU 100 kere hiç konuşmadan oku dileklerin kabul olur
ALLAHÜMME YA MUĞNİ düştüğü hastalıktan kurtulur,ilişki esnasında okursa
sevgi ve muhabbeti çok olur

3.belirtilen surelrin ilgili ayetleri çoçuk sahibi olmak niyetiyle okunur.

BAKARA 128 ayet
Ali Đmran 38-41 arası ayetleri
Enbiya 89-90 ayetleri
Meryem tamamı
ARAF 189 ayeti
HUD 69-76 arası ayetleri
FURKAN 74 ayeti
SAFFAT 83-113 arası ayetleri
Nuh 12 ayeti
Sura 49-50 ayetleri

4.çocuğu olmayan kadın 7 gün oruç tutup iftar anında 21 kere ''YA MUSAVVIR'' diye okusa evlat sahibi olur.

evladı olmayan kadındört cuma''YA EVVEL''diye okusa,allahın izniyle evlat sahibi olur.

5.Evladı Olmayan veya Çocuk Düşüren Kadın;özel gününden temizlendikten 3 gün sonra bir kağıt üzerine 110 defa Besmele-i şerife yazılır ve nüsha haline getirilir ve o nüsha üzerinde olduğu halde zevci ile birlikte olursa kadın hamile kalır,bu nüshayı hamile kalıncaya ve çocuğu dünyaya gelinceye kadar üzerinde taşıması gerekmektedir.

6.Kadın, hayzdan temizlendikten sonra beş gün içinde hamile kalırsa, çocuğu erkek olur. Beşinci günden sekizinci güne kadar olursa kız olur) deniyor

7.düşük ihtimali olan hamile bayanlar eşleriyle beraber "El Mübdi" okur.

Çoçuk sahibi olmak için dua
Çoçuğu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahın izniyle hayırlı evlat sahibi olur.

8.Çocuk Düşmemesi ıçinKarısı hamile olup da erken doğum, çocuğun düşmesi veya geç doğması gibi korkular ve tehlikeler karşısında kalan bir kimse, parmağını hamile olan karısının karnına sürüp
"Ya Mübdi" ismini 99 kere okursa Hak sübhanehu ve teala hazretleri o hamile kadını bu tehlikelerden saklar.

9.Çocuğu olmayan bir kimse, mümkünse 40 günde bir kuran hatmi, yada 21 günde 123 yasini şerif hatmi, yada 7 günde 41 yasini şerif hatmi, yada hergün 1 fatiha 11 ihlası şerif, eğer kadir olursa hepsini okur, okumanın sonunu gece yatmadan önceye denk getirir. Yatsı namazından sonra (yahut yatağa girerken) okuduklarının sevabını peygamber efendimizin ve hz. Hatice ile hz. Aişe nin ruhu mübarekelerine hediye eder. Devamındada, “ ya rabbi bana bir erkek evlat verirsen adını Muhammet, kız evlat verirsen Hatice (yahut Aişe) koyacağım” diye dua edilirse Allah duasını kabul eder

10.Çocuğu Olmayanlar için; ‘Yâ Samed’ ve Âl-i ımrân 38. âyet-i kerimesi 41 gün sabah namazından sonra 41 defa okunur.Sonra gecenin üçte birinde ‘Ya Samed’ 313 defa çekilerek 41 gün 1 kg bala üflenir.Erkek ve kadın Cuma günü işraktan sonra iki rekat hayırlı çocuk için namaz kılıp balı 41 gün yer ve aynı tertip 3 defa yapılırsa Allahın izniyle çocuk sahibi olurlar

11.Çocuğu Olmayan Çiftler için; Al-i ımran 37. ayet aşağıdaki karışıma 71 defa okunacak.
1 kg bal,50 gr arı sütü,250 gr çörek otu.250 gr ısırgan tohumu,100 gr Antep fıstığı tedarik edilerek,ısırgan tohumu ile çörek otu öğütülür ve arı sütü ve bala karıştırılarak cam bir kap içerisinde saklanır.Cam kabın dışına ışıktan muhafaza etmek için bir folyo sarılır.Sabah akşam aç karnına 41 gün yemeye devam edilir.

12.Yusuf suresi 7gün okunur evlat sahibi olmak niyetiyle.

Son düzenleme:
uygulanmış bu şekilde evlat sahibi olanlardan alınmıştır arkadaşlar umarım faydalanırsınız....

KıMSE YOK SANIRIM BEBEK ıSTEYEN BıRDAHA DÜŞÜK YAPMAK ıSTEMEYEN ıKıZ EVLAT ıSTEYEN HAYRET DOĞRUSUkaydirigubbakcemile3

hmm geçmiş olsun canım benim...neden kaynaklanmış peki

30 yaşındayım 9 yaşında bir oğlum var 1 yıldır korunmuyoruz doktorun söyledigi olmaması için hiç bi sebep yok tutunamamış saglıksız bi gebelikmiş düşük olmuş seninle alaka degil diyor 1 aylıktı düştü psikolojik çok etkiledi beni bu olay yaşama sevincim gitti sanki
uyuyamıyorum yemek yiyemiyorum eşime yaklaşamıyorum mafoldumben böle işte

senin sorunun ne ??

30 yaşındayım 9 yaşında bir oğlum var 1 yıldır korunmuyoruz doktorun söyledigi olmaması için hiç bi sebep yok tutunamamış saglıksız bi gebelikmiş düşük olmuş seninle alaka degil diyor 1 aylıktı düştü psikolojik çok etkiledi beni bu olay yaşama sevincim gitti sanki

senin sorunun ne ??
bende 6 aydır korunmuyorum 14 aylık evliyim 26 yaşındayım çok istiyorduk hamile kalamadım adet gecikmem oldu heyecanlandım dr bhcg ve diğer hormonlarıma baktırdı bhch 0.9 çıktı çok üzüldüm ama bu arada diğer sorunumuda öğrendim prolaktin seviyem 49 daymış şimdi dostinex kullanıyorum daha sonra çatlatma tedavisine başlayacağız

senin sorunun ne ??
canım üzülme herşeyde vardır bi hayır bebekte problem olunca %90 düşükle sonuçlanıyo üzülme ben sağlık çalışanıyım böyle durumla çok karşılaştım hayırlısı olur elbet üzülme sen

bende 6 aydır korunmuyorum 14 aylık evliyim 26 yaşındayım çok istiyorduk hamile kalamadım adet gecikmem oldu heyecanlandım dr bhcg ve diğer hormonlarıma baktırdı bhch 0.9 çıktı çok üzüldüm ama bu arada diğer sorunumuda öğrendim prolaktin seviyem 49 daymış şimdi dostinex kullanıyorum daha sonra çatlatma tedavisine başlayacağız

İşallah olumlu sonuçlanır tedavini ol duanı et rabbim yuvanızı şenlendirecek bi nurtopu versin size anne olmak bambaşka en kıza zamanda olursun işallah cnm :Saruboceq:

İşallah olumlu sonuçlanır tedavini ol duanı et rabbim yuvanızı şenlendirecek bi nurtopu versin size anne olmak bambaşka en kıza zamanda olursun işallah cnm :Saruboceq:
inşallah allah dualarımızı kabul edecek ama bugün ama yarın sende umudunu kaybetme olurmu üzülme kendini strese sokma sterste sana dez avantaj kafanı rahat tut inşallah allah hayırlısını verecek senin adına...allah isteyen herkese versin bebiş...:Saruboceq:

ilgin için tşkr. olucak işallah yine bebegim :emir_bebek:
inşallah canım allah dualarını kabul etsin..müjdeli haberini bekleyeceğim inşallah olumlu sonuçlar alırsın....:Saruboceq:güçlü ol atlatacaksın emin ol ama biraz sabır ve stres yapma anlaştıkmıvereliniortak

X