Sivilceli Ciltler Imex krem

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

zatarra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010
3
0
imex krem sivilcelerimi ve kızarıklıkları tamamen geçirdi. ayrıca cildi kurutmadan soymadan bunu yapması çok iyi birşey eğer sizinde cildiniz benimkisi gibi hassas ise

bu kremi kuzenimde kullandı ama cildini kuruttu herkeste farklı etki bırakıyor demekki.

imex krem sivilcelerimi ve kızarıklıkları tamamen geçirdi. ayrıca cildi kurutmadan soymadan bunu yapması çok iyi birşey eğer sizinde cildiniz benimkisi gibi hassas ise

nasıl kullandın cnm anlatırsan sevınırım bnde baslacamda nasıl oldugunu bılmıyorum

bende kullanmıştım doktorum verdi gerçekten geçirdi ama ben bıraktığım için hala var yüzümde yeniden almam gerekiyor

saol cnm pekı nasıl kullandın bnde sıvexde var unu kullanıyordum doktr bugun bunu yalnız pek bır acıklamada yapmadı

aslında dr bana 2 tane vardı imex ve aknilox jel.. geçirdi düzenli kullanınca..bende ergenlikte bitane bile sivilce yktu hatırlamam çıktığını niye böle oldu anlamıyorum şimdi hala var tekrar kullanma gerekiyor kremlerimi

ya sıvılcelere sadece dışardan kullanılan ılaclar yetmıo onlar gecırıo ama tekrarlıo içerdende müdhle gerekıo.ilacda sart yanı. bn 3 gundr kullanıyorum bir değşiklk olrsa yazarm iya yada kötü(umarım ıı olur)

ben bu kremi seviyom.. sivilceleri tam olarak geçirmese bile fondöten gibi olduğundan cildi hoş gösteriyor. tabi sürüp dışarı çıkmamak lazım.. özellikle de güneşli havalarda

bana da doktor akşam benzamisin sabah imex tedavisi verdi...benzamisin mahvediyo cildimi,ne kadar sürecek bu yanma,kızarma bilmiyorum.üstüne imexi de sürünce kalıp gibi bembeyaz oluyor...dışarı da çıkmamak gerekiyor diye biliyordum ama bana sabahları sür dedi doktor.

imexi sadece sivilcelerin üzerine sürmek gerekiyor
ben memnunum sivilce çıkmaya başlayınca sürüyorum
kurutuyor
cilt doktoru vermişti

cok fazla srmeyım ımexı sadece sıvılcelı bölgeye yedırım kalp gıbı cok olmasın yanı

Ben 4 yıldır vazgeçemiyorum bu kremden.
Bazı kişiler fondoten gibi yüzlerine sürdüklerini filan yazmış.yani bence çok yanlış.
Ben sadece problemli blgeye uyguluyorum.genelde gece yatarken sürüyorum kremi.
Tüp bittikçe alıyorum.bir problem yaşamadım.

E ben niye bu kremden hiç memnun kalmadım:) Herkes düzenli kullanınca geçiriyor demiş gerçi tabi ki herkesin cildi farklı, ben hiç bir etkisini görmedim, evet renginin ten rengi olması güzel ancak hayatta fondoten olarak kullanılabilecek bir dokuda değil ki,şaşırdım valla,bekledi bekledi attım bende.

ben bu kremi seviyom.. sivilceleri tam olarak geçirmese bile fondöten gibi olduğundan cildi hoş gösteriyor. tabi sürüp dışarı çıkmamak lazım.. özellikle de güneşli havalarda

Siz bunu yazalı baya olmuş ama yazmak istedim 10 koruma faktörü var kremin yani güneşli havalarda çıkarsanız bir problemi yok :KK31:

imex i ben de iki yıldır mayıs ayından sonra çıkan ve canımı sıkan sivilceler için kullanıyorum. memnun da. gerçi başka ürünler de
yazıyor doktor. bu sivilce işi zor iş. tek kremle tek tedaviyle zor...

imex krem benim sivilcelerimi arttırdı ve bırakmak zorunda kaldım. Her cilt tipine uygun değil, doktorunuza danışmadan kullanmayın bence. :KK19:

X