Eşimin doğum günü için süpriz bir doğum günü düzenliyorum yardımcı olurmusunuz

Yakamozzz33

Bir kalpte üç aşk ...
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2009
4.417
588
Kızlar 20 şubat eşimin doğum günü süpriz bir doğum günü düzenliycem evlendikten sonraki ilk doğum günü olacak o yüzden çok güzel olmasını istiyorum anı olarak kalsın farklı bişey olsun değişik fikirlere ihtiyacım var evde başbaşa geçirmek istiyorum dışarda istediğim organizasyonu yapamam kaydirigubbakcemile benim aklımda bi kaç şey var aslında ama çok farklı sayılmaz doğum günü pastası kalpli olacak pastanın üzerinde kendi resmi olacak mum ışığında özel bir masa hazırlıycam üzeri gül yapraklarıyla kaplı olacak masanın üzerine yine kalpli kağıtarla notlar iliştirecem ( sevgililer günü için kalpli özel not kağıtları varya ondan) odayı kalpli kırmızı folyo balonlarla dolduracam ( seni seviyoum yazılı ) önceden slow şarkılardan oluşan bi cd doldurup hazırlıycam o içeri girdiğinde şarkı girecek v.s v.s bu gibi şeyler var aklımda şimdilik farklı fikirler için yardımınıza ihtiyacım var eşinize sevgilinize nişanlınıza yaptıgınız tüm süprizleri yazın yada yapmayı düşündüğünüz herşeyi onların size yaptıkları da olabilir... opuyorumnanaktan

Ayrıca güzel bir hediye için de fikire ihtiyacım var önerdiğiniz hediyelerin resmini eklerseniz daha iyi olur Şeniz

Kızlar bide şöyle bişey düşünüyorum ışık efekti falan olsun o içeri girdiğinde tavandan gül yaprakları dökülsün o anda şarkı girsin opuyorumnanaktan ama ben bu gül yağdırmayı nerden temin edecem bunun bir ismi falan varmı CADIARZU
Başka kapalı ortamda kullanılabilecek görsel bişeyler varmı bildiğiniz :eek: :sm_confused:

Sen benim aklıma gelen gelmeyen her şeyi düşünmüşsün zaten. Ben de eşime ve çocuklarıma pek çok sürpriz yaptım; ama hiçbiri bu kadar yaratıcı değildi.
Örneğin geçen ay oğlumun doğum günüydü. Dışarıda bir yer ayarladım.(Pizzacı) Oğlumun en yakın arkadaşıyla işbirliği yaptık. O da davetlileri oraya getirme işini ayarladı. Biz eşim kızım ve be önceden gittik. Bizden sonra arkadaşları geldi. En son oğlum ve arkadaşı geldi. Bizi görünce çok şaşırdı. Güzel zaman geçirdik.

Sen benim aklıma gelen gelmeyen her şeyi düşünmüşsün zaten. Ben de eşime ve çocuklarıma pek çok sürpriz yaptım; ama hiçbiri bu kadar yaratıcı değildi.
Örneğin geçen ay oğlumun doğum günüydü. Dışarıda bir yer ayarladım.(Pizzacı) Oğlumun en yakın arkadaşıyla işbirliği yaptık. O da davetlileri oraya getirme işini ayarladı. Biz eşim kızım ve be önceden gittik. Bizden sonra arkadaşları geldi. En son oğlum ve arkadaşı geldi. Bizi görünce çok şaşırdı. Güzel zaman geçirdik.

Teşekkür ederim canım ama daha güzel olsun istiyorum o yüzden farklı fikirlere ihtiyacım var hani yıllar geçsede aklında kalacak özel bi gün olsun onun için opuyorumnanaktan

Arkadaşım hem fikir istiyorsun,hem tavır yapıyorsun
Hepimiz zaman zaman fikir istiyoruz, konu yukarlara çıksın diye tekrar
mesaj yazıyoruz, ama bu tavrın sebebi ne

Zaten bir sürü fikir yazmışsın, daha ne yapacaksın
Fikir bulmak o kadar kolay olsa, burda yardım istiyor olmazdın
Lütfen emeğe biraz saygı gösterelim

fikirlerin hoş ama şahsen ben olsam o gül yapragı dökme işini fln yapmazdım eşim bana yapsın isterdim bi erkeğe yapılması pekte romantik gelmedi bana hediye olarakta saat alablirisn yada ikinizin fotosunu sevdiginiz bir filmin afişi olarak yaptırabilirsin

ayrıca o gül yagdırma işini yapmak için tavanına bir tesisat kurulmalı ve epey pahalıya patlar evinde yapamazsın yani o işi ışıklar fln

cnm gul olayını yapma bence onun yerıne sarap al yatak odasını hazırla bardaklarıda koy yanına 1 tanede mum koy yemekten sonra ortadan kaybol ustunu degıştırıp sexsi bişiler giy ve esıne msj at heyecanla senı beklıyorum vs daha degışık bışı olabılır mumu yak ve bekle devamı gelır zaten cnm

canım bencede bı erkege yapılcak çok fazla bişi yok senın düşündüklerın gerçekten güzel seyler...belkı hediyende farklılık yaratarak güzel bi anı olmasını saglayabilirsin...ama o da senın maddıyatına baglı ben mesela eşimin tutkuyla baglı oldugu bı araba vardı nerdeyse benden cok sevıo dıcem... neyse dogumgununde onu kiralamıstım ona hevesını alsın dıe hala sen bıtanesın der....ama onuda sööle yapmıstım anlatıım...

bı yaz akşamı arkadaslarıyla dısarı cıktık fenerde oturuoruz kafenın önundede arabalar var içlerinden biride onunkı..tam arabanın önune oturduk tabı bızımkı gözünü alamıo konu malum: araba :):)ah bu benım olcaktı flnn...derken ben hedıyemı verıım dedım ve kutu uzattım tabııiçinde anahtar..görünce kısa surelı bi şok geçirdi ama çok çok sevındı:):)

benim eşimin d.günü de 19 şubat,ve evli olarak ilk kez kutlucaz.ama ben eşime dediklerinin hiç birini yapmayı düşünmüyorum,yani erkeklere böylee kalpli vs.şeyler yapmak pek uygun olmuyor bence.yani onlar bizim gibi 'aman allahım süper' demezler:) eşim bana bu anlattıklarını hep yaptı mesela,biz bi semiberde tanışmıştık ve seminer 5 yıldızlı bi otelde yapılmıştı,geçen sene 3.yıl dönümümüzdü(tanışma yıldönümü) ve o otelde odayı kapının girişinden itibaren kırmızı güllerle donattırmıştı.tesadüf ben de o gün evden taşınıcaktım ve kendi evimde eşyalar toplandığı için abimlerde kalmayı düşünüyordum.ama o bana böyle bi jest yapınca otelde kalmıştım ogün.yatak banyo ama heryer kırmızı güllerle doluydu.çok etkilenmiştim.eğer sen de bu tarz bişey seviyorsan eşine böyle yapabilirsin,ama erkekler ne derece etkilenir bilemiyorum:KK43:

Ay ne bilim kızlar aklıma başka bişy gelmedi haklısınız galiba biz bayanlar seviyoruz böyle romantik şeyleri ama erkekler bizim kadar etkilenmez aklıma bunlar geldi benimde sadece teşekkürler verdiğiniz fikirler için kızlar kaydirigubbakcemile2

Arkadaşım hem fikir istiyorsun,hem tavır yapıyorsun
Hepimiz zaman zaman fikir istiyoruz, konu yukarlara çıksın diye tekrar
mesaj yazıyoruz, ama bu tavrın sebebi ne

Zaten bir sürü fikir yazmışsın, daha ne yapacaksın
Fikir bulmak o kadar kolay olsa, burda yardım istiyor olmazdın
Lütfen emeğe biraz saygı gösterelim

Biri gaza gelip fikrini yazsın diye yazmıştım onu tavır yaptığımdan değil naniknanik yazdıklarımı yapacam ama şu gül yağdırma işini yapabileceğimi sanmıyorum diğer arkadaşların dediği gibi baya bir teferruat gerektirir ama ismini bilen varsa evlilik yıldönümünde yapabilirim a.s

fikirlerin hoş ama şahsen ben olsam o gül yapragı dökme işini fln yapmazdım eşim bana yapsın isterdim bi erkeğe yapılması pekte romantik gelmedi bana hediye olarakta saat alablirisn yada ikinizin fotosunu sevdiginiz bir filmin afişi olarak yaptırabilirsin

Canım haklısın ama aklıma onu şaşırtacak başka bişey gelmedi film afişini düşündüm ama ikimizin fotoğrafını bastıracagım için ikimizle ilgili bi günde yapmak daha mantıklı geldi canım evlilik yıldönümünde hediye olarak yapabilirim fikrin için teşekkürler saati geçen doğum gününde almıştım başka hediye fikrin varmı canım a.s takım elbise gömlek saat parfüm aldım ama şimdi ne alsam bilmiyorum fisfisfis

cnm gul olayını yapma bence onun yerıne sarap al yatak odasını hazırla bardaklarıda koy yanına 1 tanede mum koy yemekten sonra ortadan kaybol ustunu degıştırıp sexsi bişiler giy ve esıne msj at heyecanla senı beklıyorum vs daha degışık bışı olabılır mumu yak ve bekle devamı gelır zaten cnm

canım normal teşekkür ederim fikirlerin için ama normal günlerde yapıyorum ben bunu zaten kaydirigubbakcemile3 doğum gününe özel onu şaşırtacak bişey lazım ama ne fisfisfis

canım bencede bı erkege yapılcak çok fazla bişi yok senın düşündüklerın gerçekten güzel seyler...belkı hediyende farklılık yaratarak güzel bi anı olmasını saglayabilirsin...ama o da senın maddıyatına baglı ben mesela eşimin tutkuyla baglı oldugu bı araba vardı nerdeyse benden cok sevıo dıcem... neyse dogumgununde onu kiralamıstım ona hevesını alsın dıe hala sen bıtanesın der....ama onuda sööle yapmıstım anlatıım...

bı yaz akşamı arkadaslarıyla dısarı cıktık fenerde oturuoruz kafenın önundede arabalar var içlerinden biride onunkı..tam arabanın önune oturduk tabı bızımkı gözünü alamıo konu malum: araba :):)ah bu benım olcaktı flnn...derken ben hedıyemı verıım dedım ve kutu uzattım tabııiçinde anahtar..görünce kısa surelı bi şok geçirdi ama çok çok sevındı:):)

Canım öyle çok istediği bişeyde yok ki araba maç tutkunu filan değildir ismine forma yaptırmayı düşündüm ama futbolla çok alakası yok aldığında mutlu olacağı bişey olsunda alırım sorun değil yada diyorum bir matbaayla anlaşıp kocaman bi afiş yaptırıp doğum günü mesajı yazdırıp önceden işyeriyle konuşup iş yeri binasına astırim sabah işe gittiğinde şoka uğrasın kaydirigubbakcemile3 başkada bişy gelmiyo aklıma kafamçokkarıştı

düşüncelerin cok guzel ya ama arkadaslarında söyledikleri gibi erkeklerin bu tarz romatiklikler pek hosuna gitmiyor hosuna gitmyior demiimde öyle cok cok sevinmiolar sen evinizde güzel bir yemek hazırla ortam guzel olsun işine yarayacak bişi al ihtiyacı olan bişi sigara içiosa dumanı saklayan ve külü dökünce ses cıkaran kül tablaları fln var yada oscar ödülü fln yaptırabilirsin

düşüncelerin cok guzel ya ama arkadaslarında söyledikleri gibi erkeklerin bu tarz romatiklikler pek hosuna gitmiyor hosuna gitmyior demiimde öyle cok cok sevinmiolar sen evinizde güzel bir yemek hazırla ortam guzel olsun işine yarayacak bişi al ihtiyacı olan bişi sigara içiosa dumanı saklayan ve külü dökünce ses cıkaran kül tablaları fln var yada oscar ödülü fln yaptırabilirsin

o nasıl bişey ki canım kültablası dumanı mı saklıyor kaydirigubbakcemile3 çok ilginç gerçekten nerden bulabilirim onu yerimseniben

ben topikte sevgililer gunu için alınacak hediyeleri fln yazmıstım erkekler için sevdiginizi tekrar asık etmek için fln die bi baslık acmıstım oraya bak istersen daha cok secenek var

X