Bir bayan erkeğin dikkatini nasıl çeker?

bakalımm bir tatil bitsin deniycem gerçekten okula gittiğimde herkesin gözü üzerimde oluyo çok özeniyorum saçıma başıma kıyafetlerimde ise kendime özgü yine dikkat çeken bir tarz var dış görünüm tamam oluyo işte davranışa gelince ne yapacağımı bilemiyorum işte dediğiniz gibi kendimi bir geri çekeyim merak etsin :)))))))))

Hava atmaya çalışmamalı.Kesinlikle,önce bunu başardıktan sonra zaten kendisi olur,devamı gelir .

yalnız bir sorun var hava konusunda kendisi dnyaca ünü oln bir piyanist bir çırpıda havamı söndürür ama eğer hoşuna gidiyosam bu hareketimde gider severek izler kaydirigubbakcemile3

yani zati hava atamam onu :KK70: :)))))))))))

biraz dış görünüşe özen mis gibi bi koku.sıcak samimi bi güşümseyiş....kaçamak bakışlar

gerçi bu konudaa çok iyi sayılmam ama....en önemlisi gülümseyiş ve bakış sanırım tamamdır:lepi::lepi:

boshayallersmile

temiz görün,güzel kok,gülümse ve bir kez senin ona baktığını farkedecek sekilde bak,hafif gülümse ve birdaha bakma!
daha önce seni hiç farketmediyse ondan sonra kesin dikkatini çekersin...
olur ya da olmaz o artık begenıp begenmemekle alakalı ama dikkatini çekersin :))

kesinlikle . . . :1ninca:​

bakışlar,vucut dili,konuşma ve koku , bunlar bir araya gelirse etkilenmicek erkek olmaz bence:jeyyar:

bakışlar,vucut dili,konuşma ve koku , bunlar bir araya gelirse etkilenmicek erkek olmaz bence:jeyyar:

ahh bacım birde o vücut dilini kadınsı bir şekilde yapsam ( yapabilsem) off erkek fatma oldum çıktım yaa sırnaşık şey

Kızlar okuldan bir çocuğu çok beyendim ama bizim sınftan değil. Bende onun sınıfındaki bir arkadaşıma sordum adını falan. Oda gitmiş hemen çocuğa bir arkadaşım seni beğeniyor demiş. Oda ona söyle benim sevgilim var demiş. Ama ben o çocuğa kafayı taktım etkilemek istiyorum. Ve sanırım gerçektende sevgilisi var. Ne yapsam bilemiyorum. Havalı bir çocukta. Şimdi bakıp gülümseyeyim desem yapamam çekinirim. Ne yapacağım hiç bilmiyorum :KK25:

X