Paylaşımlarımız...

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
2.802
15
Her türlü resim, yazı ve bir çok konunun paylaşılabileceği bilgilerin yer aldığı bir topiktir.
Örnek vermem gerekirse ; aşağıdaki resim bana çok ilginç geldi beğendim sizlerle de paylaşmak istedim... Deneyin hayretler içinde kalacaksınız... Resmin altındaki yazıyı uygulayın ve sizde görün...

atamb.jpg

daha önce görmüştüm terliğim .yinede emeğine sağlık.
kocaman öpüyorum senii

ama ben konsantre olmadan da görmüştüm Atatürk'ü zaten sositososito

gercekten cok güzel ATATÜRK oldugu belli ama daha net gözünün önüne geliyor resim vereliniortak

Son düzenleme:
bende direk anladım atatürk olduğunu ayrıca gözlerimi kırpmadan 40a kadar sayamıyorum yaaa

ya ne oldugunu anlayıp anlamak degil olay. ki herkeste anlamıstır Atatürk olduğunu. ben gözümü kırpa kırpa saydım 40a kadar sonrasında gercekten acayip bir kontrastla Atatürk'ün resmini görmek harkulade....

bende, bende bakar bakmaz anladım :kedi:

bende bakarbakmaz anladim bitanem emegine saglikopuyorumnanaktan

Arkadaşlar hepinize öncelikle günaydınlar,
Evet resme bakıldığında Atatürk 'ü herkes görüyor bu değil anlatılmak istenen... Baktıktan içinizden 40 'a kadar saydıktan sonra gözleriniz sımsıkı kapalıyken beyninizdeki ışığın içinde gördüğünüz Atatürk 'tür asıl ilginç olan gözlerim kapalıyken görünce inanamadım o ışığın içinde belirdi o kadar acayip birşey ki o an inanamıyorum dedim ilginç bir tespit amaaa bu kadar olur...

DENEYİN , GÖRÜN BEYNİNİZDEKİ GÖZÜNÜZLE GÖRDÜĞÜNÜZE BAKIN... GÖZLER KAPALIYKEN... kaydirigubbakcemile5

Görür görmez Atatürk görüleceği belli zaten arkadaşlar oraya farklı bir resim koysak o görünür önemli olan burada beyin gücümüzzz...
Ne kadar değişik bir saptama değil mi ?...

alkisalkisalkisturkbayragi

Bu kadar olur dedirtecek cinsten... pesss

SANATTA SINIR YOK !!!!

Sanat öğrencileri Sydney, Avustralya’da 3,604 bardak kahveyle yapılan Mona Lisa resminin yanında duruyorlar. 3,604 bardak kahvenin her birine farklı miktarda süt ekleyerek farklı tonlar oluşturulmuş!!

GetAttachment.aspx

GetAttachment.aspx

GetAttachment.aspx

GetAttachment.aspx

Arkadaşlar,
Eczacı olan bir anneden alıntı:
“Ayak tabanlarımızın yağı emen özel bir yapısı vardır. Bu nedenle eğer tabanınıza örneğin sarmısak sürerseniz yaklaşık 20 dakika sonra tadını ağzınızda alırsınız. Bunu bulan bilim adamları nedenini bilmiyor henüz ama bu etki bize bir tedavi olarak geri dönüyor.
Özellikle çocuklarda (ve tabi büyüklerde) gece uyutmayan şiddetli öksürük durumunda ayak tabanınıza güzelce Vicks merhem sürün ve kalın bir çorap giyin. Beş dakika içinde öksürüğün kendiliğinden geçtiğini göreceksiniz. Her zaman %100 çalışır ve çocuklara ağır öksürük ilaçları vermekten daha etkilidir.”
Denemesi bedava... kaydirigubbakcemile5

Kavak Ağacı ile Kabak
Ulu bir kavak ağacının yanında bir kabak filizi boy göstermiş. Bahar ilerledikçe bitki kavak ağacına sarılarak yükselmeye başlamış. Yağmurların ve güneşin etkisiyle müthiş bir hızla büyümüş ve neredeyse kavak ağacı ile aynı boya gelmiş. Bir gün dayanamayıp sormuş kavağa:
-Sen kaç ayda bu hale geldin ağaç?
-On yılda, demiş kavak.
-On yılda mı? Diye gülmüş ve çiçeklerini sallamış kabak.
-Ben neredeyse iki ayda seninle aynı boya geldim bak!
-Doğru, demiş kavak.
Günler günleri kovalamış ve sonbaharın ilk rüzgârları başladığında kabak üşümeye sonra yapraklarını düşürmeye, soğuklar arttıkça da aşağıya doğru inmeye başlamış. Sormuş endişeyle kavağa:
-Neler oluyor bana ağaç?
-Ölüyorsun, demiş kavak.
-Niçin?
-Benim on yılda geldiğim yere, iki ayda gelmeye çalıştığın için.

Ders: Çalışmadan emek harcamadan gelinen nokta başarı sayılmaz. Kolay kazanılan, kolay kaybedilir. Her işte alın teri ve emek şarttır.

X