Saç Rengi ve Saç Boyama "KARAMEL renk hakkında bilgisi olanlar buraya bakabilir mi"

kızlar ablam altın sarısıyla karamel rengini yarı yarıya karıştırıyr. içinda sarı yansımaları olan güzel bir karamel tonu ortaya çıkıyr. haberiniz olsun

Herkezin karamel tonu farklı aslında...ben sarıyla kumral arası karamel seviyorum...

pipirikli saçın çok hoş...öndeki sarı tonunada bayıldımboshayallersmile

evet fotoğraftaki tondan ama benim saçlar o kadar canlı olmadığı için bu kadar güzel durmuyor malesef ve evet gerçekten öndeki sarı tutamda çok hoşmuş

Koyu istiyorsanızz benim şu rengimi beğendiyseniz tarif edebilirim..

bndeniz.jpg

Bu ivola karamel.. Eğer daha açık istiyorsanız açık karameli deneyebilirsiniz.. Ama boyada zemin de çok önemlidir.. Benim zemin koyuydu, koyudan böyle oldu :)

canım rengin tam benim istediğim renk bunu nasıl elde ettin benim zemin bunun biraz koyusu gibi bisey boya var açık kumral ama kuymralın altında çikolata kahve vardı rengin muhteşem nasıl yaptın anlatırsan çok memnun olurum

bndeniz.jpg

Bu ivola karamel.. Eğer daha açık istiyorsanız açık karameli deneyebilirsiniz.. Ama boyada zemin de çok önemlidir.. Benim zemin koyuydu, koyudan böyle oldu :)
canım boyanın tarıfını ve ıvolayı nereden bulabılecegımızı acıklamanı beklıyorum ve kızlar karamel le ılgılı nette bıseyelr buldum ıvola boya kullanan bır kuafor yazmız eğer saç 5 numara tonalrındaysa 8.8 ın ıcıne %20 ve &30 u eşit mıktarda karıstırarak kullanıyormus eger sac 6,7 tonlarındaysa 7.8 numaralı boyaya %20 volum ekleyıp boyuyorlarmıs

bndeniz.jpg

ewet biraz koyu gibi...çokta değil ama.fakat tonu çok hoş.Sanada çok yakışmış.
Ben çok beğendim.
tam rengini söylermisin?içinde herhangi bir renk daha varmı?

ben alixin 8.8 açık karameline boyadım.ama resim ekleyemiyorum.merak edenler varsa profil sayfamdaki resmime bakabilirler.

canlarım karamel ( açık veya koyu karamel) kullananlar yardımcı olabılır mı? açık karamel özellikle nasıl kumralın üstüne nasıl olur saçım koyu değil çikolata kahvenin üstüne açık kumrala boyuyorum ben karamel istiyorum canlı bir renk istiyorum kızıl gibi değil ama,volia nın açık karamelini bilen var mı 7.8 nasıl acaba ya da önerebileceğiniz karamel rengi var mı ?

Beyaz tenliysen hiç yakışmaz.. kaşlarını da boyatman gerekir ki o zamanda kaşlar çok kötü duruyo.. Şu an saçlarım karamel rengi ve hiç beğenmiyorum :KK43:

şu an karamel kullanıyorum ve çok memnunummm ayrıca tenimde beyaz herkez çok yakıştırdııı

arkadaşlar ben bu iki rengi karıştırıp boyadım zeminim açık karamel yani koyu sarı gibiydi belki bir ton kırdı. fakat bazı arkadaşlar bu renkte bakır -turunculuk yada kızıllık olup olmadığını merak ediyorlardı merak edenlere söyliyeyim bildiğiniz koyu sarı oluyor zeminde önemli tabi

karamelde hatta bütün boyalarda önemli olan renk adı değil nosu dur 1 e doğru yaklaştıkça renk koyulaşır bazı markaların karamelleri 3 le başlıyor voila öyla sanırım o da bazı arkadaşların tecrübe ettiği gibi siyaha yakın olur.

arkadaşlar ben bu iki rengi karıştırıp boyadım zeminim açık karamel yani koyu sarı gibiydi belki bir ton kırdı. fakat bazı arkadaşlar bu renkte bakır -turunculuk yada kızıllık olup olmadığını merak ediyorlardı merak edenlere söyliyeyim bildiğiniz koyu sarı oluyor zeminde önemli tabi

bende denedim aynı şekilde açık karamel zemin üzerine ve koyu sarı oldu aktıkça daha da güzelleşti bu arada

bndeniz.jpg

mrb sac rengın cok hoş bana tarıf edermısın bnm zemın bakıra dönuk uçlar sarı neyapmam gerek.......???????

ben alixin 8.8 açık karameline boyadım.ama resim ekleyemiyorum.merak edenler varsa profil sayfamdaki resmime bakabilirler.

slm karamel rengi saçınız çok güzel olmuş.Ben de bir ara saçımı açtırıp karamel renge boyamıştım,çok güzel olmuştu.Bu renk tonuydu.Merak ediyorum acaba saçınızın daha önceki rengi neydi?Açık mıydı koyu muydu?Teşekkür ediyorum.

X