Saç Rengi ve Saç Boyama "KARAMEL renk hakkında bilgisi olanlar buraya bakabilir mi"

aysecolluoglu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2009
1.094
15

canlarım karamel ( açık veya koyu karamel) kullananlar yardımcı olabılır mı? açık karamel özellikle nasıl kumralın üstüne nasıl olur saçım koyu değil çikolata kahvenin üstüne açık kumrala boyuyorum ben karamel istiyorum canlı bir renk istiyorum kızıl gibi değil ama,volia nın açık karamelini bilen var mı 7.8 nasıl acaba ya da önerebileceğiniz karamel rengi var mı ?

Canım açık karamel diil ama voila nın koyu karamelini denemiştim resmen açık renk olan saçlarım siyaha yakın bir renk almıştı.hemde rengin karamelle hiç alakası yoktu. Bence voila kullanma derim ben. Paletteyi tercih et

Canım açık karamel diil ama voila nın koyu karamelini denemiştim resmen açık renk olan saçlarım siyaha yakın bir renk almıştı.hemde rengin karamelle hiç alakası yoktu. Bence voila kullanma derim ben. Paletteyi tercih et
hercektenmı ya bızde annemın scını boyamıstık onunla ama pek bır egısıklık olmamıstı,ben palette kullanıyorum zaten ama karamelde acık yok,palettenın karamelı nasıl oluyor koyulasmasın sacım o konuda bır fıkrınız var mı

canım ben palette kullanmadım ama çevremde palette kullananlar hep memnun. bence voila en kötü boyalardan biri. kimseye tavsiye etmem

volianın 7.8 karameli koyu bir renk hiç karamel gibi olmadı bende...Bende hiç beğenmedim...

Tavsiye etmem....Sonra açıp boyadım...

Dönüşü zor olur bence deneme hiç...

ya arkadaşlar ne zaman konu açsam kimse yardımcı olmuyor anlamıyorum neden karamel renk hakkında bırcok kısının bılgısı var neden banada yardımcı olmuyorsunuz :KK43:((

ya arkadaşlar ne zaman konu açsam kimse yardımcı olmuyor anlamıyorum neden karamel renk hakkında bırcok kısının bılgısı var neden banada yardımcı olmuyorsunuz :KK43:((

aynen arkadaşım banada kimse yardımcı olmuyo nie bilmiyorum herkes tanıdıklarına yorum yapıo heralde:eek:lmaz: ben alix 7.8 koyu karamelini kullnyorum. ama içne bakrda kattğm için tek nasl oluo tam bilmiom cnm ama baya koyu olduğu kesn:teselli:

evet canım ya ben bu konuyla ılgılı kac kere konu actım bır kac kısı cvp verdı kımse yardımcı olmak zorunda degıl tabı ama bu formun amacı bu degıl mı bırbırımıze fıkır vermek yardım etmek benımde arkadasım alıx karamele boyadı guzeldı altında sıcak cıkolata avrdı sıcak cıkolata olan yerler bıraz daha koyu oldu o kadar

evet bende buralarda biryerde alix in karamelini boyamış bir bayan görmüştüm süperdi rengi ama hangi rengin üzerine yapmış bilemiyorum:1no2:

canımm ben karamel renk denemelerimde :

volia dan hiç memnun kalmadım.yazdım...çok koyu oldu.

bide koleston karamel kumral yapmıştım...oda kutudaki resme göre koyu olmuştu...

Loreal Casting Creme Gloss 630 - Karamel de koyu kaldı...bende

palette açık karamel boyamadım...Topiklerde palette açık karamelden memnun olanda var...olmayanda..
O yüzden bişey diyemiyorum...

Ben en son palette toffee ye boyadım.

benımkıde karamele yakın bır renk aslında ıkı kez daha koyu sarı boyayıp sonra karamele cevırecegım ama rengı yumusatmak ıcın o kadar ugrasıp karamele boyayınca koyulasıp cıkolata kahveye donsun ıstemıyorum alıx ın karamelı ıyı galıba sımdıden arastırıyorum kı duzgun bır sonuc elde edebıleyım

birde şunu söyliyeyim kızlar karamel saç rengi diye arattırıp buldum bu rengi, eğer karamelse gerçekten benim şuanki rengime benziyor , bende bunu koyu renkten açılmış saçımın üzerine yaptığım fındık kabuğu ve sarı karışımının yine üzerine yaptığım küllü kumral , kaydirigubbakcemile3 çok karışığım değil mi,tabi benim saçlar bu kadar sağlıklı değil onca işlemin sonrasında:çok üzgünüm:eek:kla gösterdim tam rengimi

palettenın renklerı genelde kutudakıne cok yakın cıkıyor eger sacın cok koyu degılse palettenın acık karamelı oldugunu bılmıyordum,zaten bana kumralın karamelle esdeger oldugunu soylemıslerdı bılmıyorum ne kadar dogru

Herkezin karamel tonu farklı aslında...ben sarıyla kumral arası karamel seviyorum...

pipirikli saçın çok hoş...öndeki sarı tonunada bayıldımboshayallersmile

alix inkini bulamadımkı bakayım nette bulabıldıysenız koyarmısınız,alix ın 8.8 i bakırlık olan karameliymış,8.1 ide karamelmıs ıkısını karıstırıp boyasak nasıl olur yada 8.8 ile koyu sarı karıssa nasıl olur yumusak bır karamel tonu nasıl elde edılebılır bırde sacı koyultmaması lazım

X