Saç Rengi ve Saç Boyama Hortlak Gibi Oldumm.. Yol Yakınken Yardım Edin Nolur (çokresimli)

maşallah canım saçın,yüzün,gülüşün..herşeyinle çok güzelsin tekrar maşallah :nazar:

Ben sarı saç hiç sevmem aslında ama sende şimdi görünce çok hoşuma gitti çok yakışmış bence hiç değiştirme

gayet hos olmus cnm ama bı ton yada ıkı ton koyultabılırsın bnmde sarıyddı saclarım acık kullu kumral boyadım yesıl oldu saclarım facıadı hemen ustune karamel boyadım sımdı acık kumral oldum ama sarıdan wazgecemıyorum oyusden donecegım.bu aradasacın tek renk oldugu ıcın ne boyarsan tek renk olur:)

merhaba :)) bende sendenim
saçlarım beyaz oldu resmen
çok açtı kuaför
ama sen ne kadar güzel kurtulmuşsun
hangi boyayı boyamıştın üstüne merak ettim
ben altın sarısına boyamayı düşünüyroum

bana fikir verir misiniz??

saçların çok ama çok yakışmış canım ......tekrar bakmadan geçemedim inşallah bende böyle olduğu günleri görürürüm :)

bu renk sadece makyajla yakışır öbür türlü hasta gibi görünürsünüz.

beyonce gibi zencimsi ünlülere bile sarının yakışmasının sebebi makyaj.

Bencede güzel olmuş daha yeni o yüzden sana tuhaf geliyordur güzel olmuş canım bence kalsın böyle :)

Son düzenleme:
Merhaba arkdşlar.. Saçlarım değişik bi koyu sarıydı.. Akşam turuncu gündüz sarı oluyodu.. Kuaföre gittim, dedim saçlarım tek renk olsun hoş bi sarı olsun dedim, ama altta balyajlarım olduğu için açamazlardı.. Napabiliriz dedim.. Saçıma silici uyguladılar.. Silici sayesinde alttaki balyajlarım çıktı, ama diğer kısımlar da açıldı iyice.. Bebek sarısı oldu sanırım, platin gibi.. Platin olsa gene iyiydi, resmen limon gibi oldum.. Hani limonun dışı da değil, dışı gene sarı.. ıçi varrr ya beyazımsı bi sarı.. Nolurrrrrrrr yardım edin imdaaaaattt mafoldumben

En güzeli de, bu silici sayesinde uzun saçlarım zerre kadar yıpranmadı.. Aşağıya fotoğraflarımı ekliyorum.. Nolur yorum yapıp yardım edin nolurrrrrrr :gitme: çok dua ederim sizee... Birtek annemle kardeşim beğendi.. Çevremdeki diğer insanlar kararsızz.. Hortlak gibi oldum resmennn..

Şimdi ben hoş bi sarı istiyorum.. Beyaz gibi durmayan, sarı gibi duranından :) kuaförde yaptırıcam da ne diye tarif ediiim ????

Saçım çok açık olduğundan her renk tutar sanırım.. Tutar di mi kızlarrrrrrrrr ohaoldumsmile

Yorum yaparsanız çok sevinirimmmmm...

ıçimde ukde kaldı bu sarı yaa.. Sarı istiyorum hoş bi sarı.. ılle de sarıııııııı sarııııı sositososito

ya acaba saç diplerimden itibaren her taraf açık olduğundan mı böyle hissediyorum ?? yani dibi çıksa beğenir miyim acaba... yol yakınken yardım edin kızlarrrr... ŞıMDı NAPıM BEN.. :ecrin_bebek:

82996974.jpg

26186707.jpg

85863665.jpg

16525916.jpg

64407687.jpg

26775261.jpg

Bunlarrr da yakından..

79000080.jpg

38089286.jpg

p94.jpg

garnier color naturals 9.13 açık küllü sarı 3 besleyici yağ zeytin, avakado,karite bu boyayı Google den bak resimlerinizi yan yana koyarak baktım bu renk sizinde beyenicenizi umuyorum saçınızıda beslicektir yalnız tavsiyen ilk boyamayı sadece dipleri çene hizasına kadar boyayın önce dipler koyulaşsın çünkü dipler çok açılmış zamanla saçınız çok yıpranıcaktır bende sarışın biriyim sarı tonlarının hepsini kendim evde boyadım kendimin kuaförüyüm kesim boya açma hepsini kendim yapıyorum.sarı saç zaman aşımına uğrayarak yıpranır bunu hiç aklınızdan çıkarmayın teşekkürler.

X