Şampuan ve Saç Kremleri Elidor Onarıcı Bakım Serisi

meralvtnsvr

Guru
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
308
18
Evett arkadaşlarr kullanan var mıı ? :emir_bebek:
Ben 3 haftadır falan şampuanı 2 haftadır da kremi kullanıyorum yumuşatıyo ve sarılan kalıyo bana öyle ayy saçların çok güzel kokuyo diye kaydirigubbakcemile3
Onarıyor gibi de kırıklarımı kaydirigubbakcemile
evet deneyen var mı baska bakalımmm olumunekankayizsmile

ben denedim ama hiç memnun kalmadım canım saclarım daha kötü oldu.yaglı olmamasına karsın elidorla yıkayınca asırı yağlanmaya basladı saclarım cok da iyi durulamama ragmen.ben hiç memnun kalmadım elidordan ama herkeste aynı etkiyi yapmayabilir...

ben denedim ama hiç memnun kalmadım canım saclarım daha kötü oldu.yaglı olmamasına karsın elidorla yıkayınca asırı yağlanmaya basladı saclarım cok da iyi durulamama ragmen.ben hiç memnun kalmadım elidordan ama herkeste aynı etkiyi yapmayabilir...

saç tipine göre değişiyor heralde cnm boshayallersmile

elidor cok tuaf bir urun ya kotulemek istemiyorum ama ben sahsen memnun kalmadim saclarim dokuldu. benden dokulen saclarla bir hatta bazen abartisiz 2 barbi bebege sac olurdu ama allahtan simdi normal durdurdum dokulmelerini. Arkadaslarimda elidorun hic bir urununden memnun degiller.

ıki üç haftadır kullanıyorum bi değişklik henz farkedemdm onun yannda biçok ürün kullandgm içnde olablir ama tek başına yeterli degl sanırım. gliss elidor elseve bnların (maske sprey krem ) kullanyorm çok iyi sonuç alıyorum.:lepi:

normalde john friedanın maskesini kullanıyordum ve bitti bulunduğum yerde bulamamıştım john friedayı bende marketten elidorun onarıcı serisinin maskesini aldım ama hiçte fena değildi..saçlarım röfleden çok yıpranmasına rağmen sonuç hiçte fena sayılmaz..yumuşattı saçlarımı..uygun fiyatlı ürün arayanlara tavsiye edebilirim..

Bende elidor onarici sampuan kullaniyorum... türkiyeden getir(t)iyorum..ben alm. yasiyorum ve türkiyeye gittigimde sularin daha fazla kirecli olmasi sebebiyle saclarim cok yipraniyordu, bi kere elidor sampuani denedim ve saclarim yumusak ve düz oldu cok memnunum onarici bakiminida kullaniyordum ama fazla ise yaramiyor gibi geldi..onarici bakimlarda Loreal Elvital tavsiye ediyorum :)

Slm kızlar aranıza yenı katıldım evet bende kullanıyorum daha ılk yıkamada Çok gÜzelleŞtırdı tavsıye ederımmm

bir kaç ay önce kardesımle birlkte denemıstk 1 ay kadar kullandk. ilk yıkamalarda gayet güzel yapıyor saçları şampuanın kokusu falan kalıcı. ama onarıcı olan btün şampuanlar yağlı şaçı ıyıce yağlandırır. kardesmnde bnmde saçlarmız yağlı o yüzden bıraktık kullanmayı. şu an bıoblas yağlı saçlar için olanını kullanıyorum. daha yenı basladım smdılık ıyı bi şampuan diyeblirim yağlı saçlara tavsye ederım :)

5 yıkamada onaran turuncu elidoru kullanmaya başladım. çok güzel kokuyor. hiç dökülmüyor saçım :) umarım kırıklardada işe yarar :)

Bu onarıcı seri turuncu olan değil mi.Yıllardır Gliss kullanıyordum bu kadar övülünce merak edip denedim elidor turuncu olanı..
Sonuç şampuanlandıktan sonra kazık gibi olan saçlar.
Diğer serileri de öyle mi bilmiyorum ama turuncu olanı hiç mi hiç beğenmedim.

Bende onarıcı serinin saç kremini aldım. Yıllar önce bi serisi vardı hala varmı bilmem. Mor seriydi. Saçları düzleştiriyordu. O serisi güzeldi. Normalde glissten vazgeçmemm. Deneyip görelim😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

saçlarım çok yıprandığından dolayı almıştım ama nasıl kullanacağımı bilmediğimden hala öylece duruyo dolabımda açıklarsanız sevinirim

X