regl gecikmesi lütfen bir bakın

sinemm5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010
2
0
Merhabalar ben 20 yaşındayım.yani reglim her zaman düzenli olmamıştır bi iki gün oynar.en son regl olduğumdan beri tam takipte edemedim ama bir ay geçti sayılır.2-3 kere ertesi gün hapı kullandım bunun etkisi olduğunu düşünüyorum.kafama da çok taktım açıkcası.gerçi regl öncesi tüm belirtilerimde var.açlık,sivilce karnım da şiş hafif.testte aldım negatif çıktı.öncedende almıştım ondada negatif çıkmıştı.kafama çok takıyorum heralde bundan dolayı böyle gecikiyor anlamadım lütfen yardımcı olun :/ teşekkürler şimdiden..

canım canını sıkma sanırım sen bıraz stres yapmıssın hemde test yaptım dıyorsun ve cıkmamıs kendını bu kadar sıkma ben bıraz daha bekle eger olmassan bı doktora gıt derım belkıde baska bı sorun vardır

:) çok teşekkür ederim evet stres kaynaklı bir durum büyük ihtimalle.ki zaten geçen ay regl olduğumda erkek arkadaşımla o sıralarda ayrılmıştık.hani imkansız birşey ama biraz panik bir insanım malesef.tekrar teşekkürler..

:) çok teşekkür ederim evet stres kaynaklı bir durum büyük ihtimalle.ki zaten geçen ay regl olduğumda erkek arkadaşımla o sıralarda ayrılmıştık.hani imkansız birşey ama biraz panik bir insanım malesef.tekrar teşekkürler..

önemli degil tatlım yardımcı olabildiysem ne mutlu bana zaten bu stresten başımıza gelmedık kalmadı

ertesi gün hapı düzeni alt üst ediyor..bunun üstüne stres eklendiyse gecikme normaldir ama bence bı tane daha test al dene..

Herkese merhaba..Adetim eğer normal gününde gelseydi bugün 4. günü olmalıydı.ama hala gelmedi.Hamilelik aklıma geliyor ama eşim korunuyorken nasıl hamile kalabilirim.??

bir ay icinde 2-3 kere ertesi gün hapimi aldin aldigin hapin hormon haplari oldugunu biliyormusun? madem düzenli bir cinsel hayatin var en güzeli dogum kontrol hapi al ertesi gün hapi sürekli korunma amacli alinan bir sey degil bu sekilde kendine zarar verirsin ayrica ertesi gün hapininda yüzde yüz bir korunma olmadiginida bil lütfen

X