Anket En iyi bebek bezi hangisi.....

EN İYİ BEBEK BEZİ MARKASI .......

• HUGGİES

OY: 20 16,9%
  • PRİMA

OY: 73 61,9%
  • MOLFİX

OY: 18 15,3%
  • CAN BEBE

OY: 2 1,7%
  • BABY STAR

OY: 1 0,8%
  • DİĞER

OY: 4 3,4%

• Ankete Katılan
    118
bence kesinilike molfix çok memnunum ben bayanssulusmilebayanssulusmile

huggies haricinde hepsini denedim hiçbirinden memnn kalmadım
molfix kullanıyoruz biz

bence huggies... arka kısmının ve yan bantlarının lastikli olması taşmaları engelliyor..ayrıca oğlum hiç pişik olmadı.

bence pampers super cocuguma kullandim hic mi hic pisik olmadi hatta bir ara bezi bitmisti gorumcemin cocugunun bezini kullandim 1 saat sonra pisik yapmisti

kardeşimde molfix kullanıyoruz prima çok ince molfix en iyisi.

molfix çok iyi hiç pişik olmuyor. primanın bazı bezlerinde pişik oluyor.

ben bebeğim ilk doğduğunda molfix aldım bacak kenarlarını pişik yaptı daha sonra primaya geçtik şimdi 7 aylık annem ler molfix almış ziyan olmasın kullanıyım dedim felaket bi şekilde pişik yaptı 7 ay boyunca pişik olmayan çoçuğum pişik oldu daha kullanmadım bence en iyisi prima başka bez tanımam üstüne biraz pahalı ama bebeğim için değer sizce değmezmi

bencede prima bende oğluma ve kızıma prima kullandım hal kullanıyorum çok memnunum
aldığınız bezi 2 tane diğerinden veya 3 tane kullanın bir tane de primadan kullanın ben bir ara öyle yapmıştım şimdi rahatız hemde diğer beziniz ziyan olmamış olur

ben kızıma doğumda molfix yeni doğan kullandım sonrasında evey baby ve babysatarda kullandım hiç memenun kalmadım primada kullandım kızıma pişik yaptı primadan hiç beklmezdim yani huggis kullanıorum şuan kızımda bende çok memnunuz öteki bezlker halt etmiş ya

kesinlikle prima diyorum..daha önce molfix ve huggies kullandık taşma ve pişik sorunlarından kurtulamadık primaya geçtiğimizden beri hiç bi sorun yaşamadık hem ince hem sızdırmıyo ve pişik yapmıyo..

bence ilk bebeğinizin popuşuna hangi bezi bağlarsanız o en iyisi. çünkü ona alışıyo ve değiştirir değiştirmez pişik oluyo. mesela çoğu kişi bimdeki jenny wilyle başlıyo , primaya geçse bebeğin totuşu pişik yapıyo çünkü ona alımşış. ben prima ile başladım ne zaman başka bi bez taksam pişik oldu.

ben iki kızımdada prima ile basladım hep prima kullandım ama arada kampanya dolayısıyla molfix kullanıyorum ama primadan cok memnunum bence prima üstüne bez tanımam..:emir_bebek:

X