kaç hücreli embriyo transferi?

haymatlos

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2009
1.305
17
Arkadaşlar yumurta toplamadan 3 gün sonra 14 Ocak'ta transferim gerçekleşti. Aynı zamanda da doğum günümdü. Bana üç tane minik hediye verdiler. Embriyolog embriyolarımın kalitesinin çok iyi olduğunu söyledi. 2 adet 12 hücreli 1 adet 10 hücreli embriyo transfer edildi. Burada gördüğüm kadarıyla genelde 6-8 hücreli embriyolar naklediliyor. Bir de bildiğiniz gibi 5. gün yani blastosist transferi var. Ben tam olarak anlayamadım, 3. gün transferi olduğuma göre bu blastosist değil, ama herkesten duyduğum 6-8 hücre transferi de değil.

Size kaçıncı gün kaç hücreli embriyo transfer edildi?

canım ınsaalh ıyı sonuclar alırsın banada 3,gun transfer edıldı benımkılerde 2 taneydı ve 7 hucrelıydı senınkıde bızımkıde normal canım hakında hayırlısı canım

canım maaşallah ne güzel gelişmiş embriyoların,
benimde 3.gün transferim yapıldı, 17 ocakta, ama benim embriyolarım çok iyi değildi 4, 5 ve 6 hücreli olmak üzere 3 tane kondu, 4 hücreli olan 2. kalite diğerleri 1. kalite dediler.. bakalım hayırlısı olur inşallah

haymatlos canım idrar tesit yapmayı düşünüyomusun bugün 9.günün galiba

Allah hepimize gönlümüze göre versin inşallah merseraycığım. Çok emek, çok ümit, umarım kimsenin boşa gitmez.

Evet merseraycığım, bugün 9. gün transfer gününü sayarsak, ama kendimi tutmaya karar verdim, 12. gün yani 26 Ocak gelmeden ne kan ne de idrar testi yapacağım. Yanıltıcı bir sonuç alıp üzülmekten korkuyorum. O güne kadar dayanırım sanıyorum.

banada 3.günde transfer edildi....1 tane 10 hücreli 2 tane 8 hücreli olmak üzere 3 tane koyuldu....bana dr embryoların çok iyi dedi..seninkide 12 hücreli lduğuna göre çok iyi canım..hakkında hayırlısı olsun...

kızlar takılmayın çünkü benim 2 hücreliydi tek yumurtam vardı şükürler olsun hamileyim şuan için düşük tehlikem oldu devamlı yatıyorum o yüzden sadece rabbime sığının

Latarfe gecmıs olsun canım benım senın kacıncı gun transferı canım yaaa allah yardımcın olsun

kızlar takılmayın çünkü benim 2 hücreliydi tek yumurtam vardı şükürler olsun hamileyim şuan için düşük tehlikem oldu devamlı yatıyorum o yüzden sadece rabbime sığının

canım, düşük tehlikesini bir an önce aşmanı ve sağlıklı bir hamilelikle muradına ermeni diliyorum. Bana umut oldun, günlerdir kendi kendimi yiyorum ve doktoruma kızıyorum, 2 hücreli bir embriyoya umut bağlayamamıştım, benimde biri 2- diğeri 3 hücreli olmak üzere iki tane embriyo naklim oldu, beşinci günde senin yazdıklarını okuyunca biraz umut belirdi içimde.

La Tarte senin kaçıncı günde transfer oldu?Fragmantasyon varmıydı?

canım arkadaşın yerine ben cevaplıyayım....sanırım o bu sıralar girmiyor...la tartedede bizim dr.un hastası...onada tedaviyi ş.bey yaptı ve 2.ci gün transferiydi...şu anda oğlunu dünyaya getirmeye az bi zamanı kalmıştır....onunda ilk denemesiydi ve senin gibi 2 hücreli ve 2.ci gün embriyosuydu..ALLAH ol deyince oluyor canım......fazlada araştırmana hiç gerek yok......

canım arkadaşın yerine ben cevaplıyayım....sanırım o bu sıralar girmiyor...la tartedede bizim dr.un hastası...onada tedaviyi ş.bey yaptı ve 2.ci gün transferiydi...şu anda oğlunu dünyaya getirmeye az bi zamanı kalmıştır....onunda ilk denemesiydi ve senin gibi 2 hücreli ve 2.ci gün embriyosuydu..ALLAH ol deyince oluyor canım......fazlada araştırmana hiç gerek yok......

çok teşekkürler bluesuu ben bile rahatladım :)) benimde ilk denemem...2.gün transferi oldu..4 hücreliydi...şimdi büyük bi merakla bekliyorum..işin en zor kısmı sanırım sabırla beklemek :)))

Şeniz

Sevgili bluesuu evet haklısın canım.İşte kendimi tutamıyorum.Teslimiyet çok önemli burada.Allah'a teslim oluyorum ama merakımıda yenemiyorum.Sevgiler

21 martta yumurta toplama işlemim gerçekleşti,23 martta 4 hücreli 1 embriyo yerleştirildi.Şimdi 5 Nisanı bekleyeceğim...Biraz uykum geliyor sadece başka belirti yok henüz...:nazar:

21 martta yumurta toplama işlemim gerçekleşti,23 martta 4 hücreli 1 embriyo yerleştirildi.Şimdi 5 Nisanı bekleyeceğim...Biraz uykum geliyor sadece başka belirti yok henüz...:nazar:

Nevnev benimde senin gibi oldu 4 hucreli 1. Kalite emryo 2.gun transfer edildi. Sonucun ne cikti cok merak ettim.

Benimde 4 hücreli 2.gün transferim oldu ama internetten gebelik oranı daha düşük yazıyor hiç ümidim yok transferimin 5. Günü bugün :KK43:

X