Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları maclaren tecno xt bebek arabası yardım

Rline

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
2.201
193
:kedi:arkadaslar sızın deneyımlerınıze ıhtıyacım var bebek arabası alıcam ama karar veremıyorum ılkzamnalar chıcco almak ıstıyordum ama agır olur dıye maclaren tecno xt dondum sızce hangısı kullanıslı olur fıkırlerınıze ıhtıyacım var..

arkadaşlar, ben yaklaşık 2 aydır bebek arabası araştırıyorum. yerli yabancı tüm siteleri dolaştım, tüm yorumları okudum. sonra bir liste yapıp modelleri sıraladım ve eksi artı yönlerini karşılarına yazdım. sonunda en problemsiz, ağır olmayan, sırtı düz yatan, ayak örtüsü ve yağmurluğu ile tam takım, her bagaja sığabilen ve gerçekten kullanışlı olan arabaya karar verdim. bugün ayhancocuk.com'dan 2010 model "maclaren techno xlr" aldım. önce bebeğimi içine koyup evde denedim. hani kaymak gibi bir sürüş derler ya, öyle bir performansa sahip. sanırım tavsiye etmemem için bir sebep yok...

* helin25
* manolya1
* pembe77
* serap1682
* sonbahar1
ve selma unal

bu 6 kişinin de aynı kişi olduğunu biliyormuydunuz ? Çok enteresan şekilde gerçekten kalite markaları kötülerken bu ürün üzerine yoğunlaşmışlar. Tabi hepsi kardeş ise aynı IP adresine sahip olmaları gayet doğal. Peki kardeşler neden evde birbirine bu ürünü şuradan aldım diye sormuyor da siteden başka markaları kötüleyerek soruyorlar ?

Çok enteresan.... Bu ismi geçen üyelerin lütfen hiçbir mesajını dikkate almayınız.

merthaba arkadaşalr benikinciçocuğuma araba almayı duşunuyorum sizce maclaren veya maxi cosi hangisini tavsiye edresiniz cevaplarınızı bekliyorum tşk

Son düzenleme:
X