nasıl hamile kalabilirim.

sezen0505

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2010
4
0
arkadşlar mrb ben adanadan esra korkut aranıza yeni katıldım.bi türlü üye olmayı beceremedim sağolsun arkadşımın iki üyeliği var diğerini benim kullanmamaı istedi BEN 1 YILLIK EVLİYİM BİR YIL BOYUNCA HİÇ KORUNMADM İLAÇ VB..ŞEYLER KULLANMADM EŞİM PRZRVTF KULLANDI ARALIK AYINDA BEBEK YAPMAYA KARAR VERMİŞTİK DENEDİK AMA OLMADI EŞİMİNDE PEK BU KONUDA PEK BİLGİSİ YOK İLK DENEMEDE NASIL OLMAZ DİYEE ÇOK ÜZÜLDÜ BENİDE ÜZDÜÜ.NEOLUR YARDIMCI OLURMUSUNZ BANA.İLK DENEMEDE olacak diye bişe yok değilmi sizin yorumlarınızı eşimle paylaşmak istiyorumm:çok üzgünüm:

arkadşlar mrb ben adanadan esra korkut aranıza yeni katıldım.bi türlü üye olmayı beceremedim sağolsun arkadşımın iki üyeliği var diğerini benim kullanmamaı istedi BEN 1 YILLIK EVLİYİM BİR YIL BOYUNCA HİÇ KORUNMADM İLAÇ VB..ŞEYLER KULLANMADM EŞİM PRZRVTF KULLANDI ARALIK AYINDA BEBEK YAPMAYA KARAR VERMİŞTİK DENEDİK AMA OLMADI EŞİMİNDE PEK BU KONUDA PEK BİLGİSİ YOK İLK DENEMEDE NASIL OLMAZ DİYEE ÇOK ÜZÜLDÜ BENİDE ÜZDÜÜ.NEOLUR YARDIMCI OLURMUSUNZ BANA.İLK DENEMEDE olacak diye bişe yok değilmi sizin yorumlarınızı eşimle paylaşmak istiyorumm:çok üzgünüm:

arkadaşım bu kadar heyecan yapma; öncelikle internetten yumurtlama hesaplama sitelerinden yumurtlama tarihini öğren ve o aralıkta 1 gün arayla ilişkiye girin ve ilişkiden sonra en az yarım saat yataktan kalkma.. eşini bu konuda telkin edecek kişi sensin onu sakinleştir ki seni sıkıntıya sokmasın.. gerekirse internette bulduklarını ona da okut o da öğrensin.. biz daha çalışmalara başlamadan bu konularla ilgili 10 kitap okuduğum için her şeye hazırlıklıydım, eşimi de hazırlamıştım... sonuçta olacaktır eminim ikiniz de sağlıklı insanlarsınız :teselli:

adet olduğun günü 1. gün say, 10.günden itibaren günaşırı birlikte olmalısnız, ve ilişki sonrası en az yarım saat mümkünse sabaha kadar yat yerimseniben ayrıca üzülecek birşey yok, anlıyorum benim de ilk 2 ay sıfıra sıfır elde var sıfır, moral bozucu olabiliyor ama bu yazdıklarımı ilk defa bu ay tamamen uyguladım, beklemedeyim bakalım hayırlısı, unutmayın 1 yıl korunmasız ilişkiden sonra çocuğunuz olmuyorsa o zaman endişenlenmeye başlamak lazım, şimdilik içini ferah tut.

arkadşlar mrb ben adanadan esra korkut aranıza yeni katıldım.bi türlü üye olmayı beceremedim sağolsun arkadşımın iki üyeliği var diğerini benim kullanmamaı istedi BEN 1 YILLIK EVLıYıM BıR YIL BOYUNCA HıÇ KORUNMADM ıLAÇ VB..ŞEYLER KULLANMADM EŞıM PRZRVTF KULLANDI ARALIK AYINDA BEBEK YAPMAYA KARAR VERMıŞTıK DENEDıK AMA OLMADI EŞıMıNDE PEK BU KONUDA PEK BıLGıSı YOK ıLK DENEMEDE NASIL OLMAZ DıYEE ÇOK ÜZÜLDÜ BENıDE ÜZDÜÜ.NEOLUR YARDIMCI OLURMUSUNZ BANA.ıLK DENEMEDE olacak diye bişe yok değilmi sizin yorumlarınızı eşimle paylaşmak istiyorumm:çok üzgünüm:

kızlar ben bu ay hamile olduğumu öğrendim. 3 aydır deniyoruz. ilk iki ay ben hiç bir çaba göstermedim. bu ay biraz araştırdım ve araştırdıklarımı denedim ve hamileyim. (yumurtlama gününü gelen akıntı ile takip edin ) ilk olarak sizinde orgazm olmanız gerekiyo ki o kasılma hareketleriyle spermler rahime ulaşabilsin. sonra birde spermler içinizdeyken rahim kaslarınızı çalıştırın nefes verirken idrar tutar gibi içinize doğru çekin bu harekette spermlerin rahime ulaşmasında çok etkiliymiş. birde tabi 1 saat kadar yataktan kalkmayın. benden size bu kadar tavsiye

Son düzenleme:
valla bende okadar şey okudum ama nefes tutmada zaten dışarı çıkıyor.1 saat yatmakla falan olacak iş değil aslında ki bizde 5 aydır isteyerek deniyoruz ama başaramadık denemediğimiz yol kalmadı ama takıntı yapıp fazla uğraşmayın düşünki burda çoğu kişide okudum ilişkiden sonra kalkıp duş alan kadınlar bile hamile kalabiliyor herşey allahtan yani

arkadaşım bu kadar heyecan yapma; öncelikle internetten yumurtlama hesaplama sitelerinden yumurtlama tarihini öğren ve o aralıkta 1 gün arayla ilişkiye girin ve ilişkiden sonra en az yarım saat yataktan kalkma.. eşini bu konuda telkin edecek kişi sensin onu sakinleştir ki seni sıkıntıya sokmasın.. gerekirse internette bulduklarını ona da okut o da öğrensin.. biz daha çalışmalara başlamadan bu konularla ilgili 10 kitap okuduğum için her şeye hazırlıklıydım, eşimi de hazırlamıştım... sonuçta olacaktır eminim ikiniz de sağlıklı insanlarsınız :teselli:

çok teşekkr ederm kardeşim aydınlattğn için bu msjını eşimle paylaşacağımm

kızlar ben bu ay hamile olduğumu öğrendim. 3 aydır deniyoruz. ilk iki ay ben hiç bir çaba göstermedim. bu ay biraz araştırdım ve araştırdıklarımı denedim ve hamileyim. (yumurtlama gününü gelen akıntı ile takip edin ) ilk olarak sizinde orgazm olmanız gerekiyo ki o kasılma hareketleriyle spermler rahime ulaşabilsin. sonra birde spermler içinizdeyken rahim kaslarınızı çalıştırın nefes verirken idrar tutar gibi içinize doğru çekin bu harekette spermlerin rahime ulaşmasında çok etkiliymiş. birde tabi 1 saat kadar yataktan kalkmayın. benden size bu kadar tavsiye

tavsiyelern için teşşkr edrm en kısa zamanda uygulacağm

arkadaşım ben senin dediklerini harfi harfine uyguladım ve bu ay bekliyorum adet günüme 3 gün kaldı umutla bekliyorum 4 ayı geçik süre oldu korunmuyoruz inşallah işe yarar.ve sizle paylaşmak istediğim bişey var birşey duydum yakı diye birşey bel ve kas ağrılarına iyi geliyor cevremde yakıyla hamile kalmış insanlar var kalçanın üstüne tam bel boşluğuna yapıştırıyormuşsun ve 2 gün kalıyormuş ve bu sürede eşinle birlikte oluyormuşsun.bu şekilde hamile kalan çok var inanamadım ama olmassa son çağre bunuda denicem...

arkadaşım hepimiz deneme aşamasındayız..kimileri beklemediği zaman,kimileri ilk aydan,kimileri de bizim gibi uğraşarak hamile kalabiliyor.benim de dördüncü ayım.deniyoz olmuyo..hatta ben moralimi bozuyom. kocam hemen olmaz öyle sıkma canını diyor....bence sende sıkma canını...her şey zamanında güzel...hayırlı zamanda hayırlı, sağlıklı bebekler nasip etsin Rabbim hepimize....:Saruboceq:

kocalarımız bizi teselli ediyor ama inanın onlarda bizim kadar heycanlı ve sabırsız sadce belli etmiyorlar.aslında onlarda takıyor bu ay benim kocam çok umutlu ama olmazsa morali bozulacak ve yinede belli etmicek işte beni üzen sadece bu ben güzel haber vermek istiyorum artık..

kocalarımız bizi teselli ediyor ama inanın onlarda bizim kadar heycanlı ve sabırsız sadce belli etmiyorlar.aslında onlarda takıyor bu ay benim kocam çok umutlu ama olmazsa morali bozulacak ve yinede belli etmicek işte beni üzen sadece bu ben güzel haber vermek istiyorum artık..

arkadaşım sorma ya...benimkide içten içe heycanlı...ama yapacağı bir şey de yok...bekliyoz...gerçi bu ay çalışmalar yeni başladı ama....umarım bu ay olr....

X