Piercing, Hızma Hızma

tubiis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2010
192
0
Burnumu deldirmek istiyorum ama cesaret edemiyorum. Eğer hızma kullanan varsa burnunu deldirdiklerinde çok acı oldumu paylaşabilirlermi? :eek:

yaa evet bende çok istiyorum ama cesaret edemiyorum
daha önce delditren varsa lütfen paylaşsın
birde hızmayı çıkartınca oradaki delik belli oluyormu ?

ben kasımı deldirmiştim ozaman hic dusunmedim bile ama simdi burnumu deldirmeye korkuyorum. Sizlerinde yorumlarınızı bekliyoruz :) Piercingi cıkarttıgında fazla belli olmuyordu hızma daha ince olduguna göre sorun olmaz heralde deliği

canlarım 2 kere burnumu deldirdim hiç ama hiç acımıo yani kulağınızı deldirirken neyse aynısı.benim canım çok ttalıdır ben deldirdiysem tubiis sen kaşını deldiren biri olarak çok rahat deldirebilirsin.sonucta uyuşturucu kren sürüyorlar.kıkırdağımı da deldirdim orası da acımadı.korkmayın rahatlıkla deldierebilirsiniz kızlar.he unutmadan hızmayı çıkarttıktan çok kısa bir süre sonra kapanıo delik ve yeri belli olmuo.

Bende 2 kere deldirdim anlık bir acı deldirdiğin andan sonra kulak gibi yara yapmadı kabuk bağlamadı şişmedi hiçbirşey olmadı kıkırdağımı deldirmiştim aylarca o kulağım üstünde yatamadım ama burun öyle değil rahatlıkla deldirebilirsiniz

canlarım 2 kere burnumu deldirdim hiç ama hiç acımıo yani kulağınızı deldirirken neyse aynısı.benim canım çok ttalıdır ben deldirdiysem tubiis sen kaşını deldiren biri olarak çok rahat deldirebilirsin.sonucta uyuşturucu kren sürüyorlar.kıkırdağımı da deldirdim orası da acımadı.korkmayın rahatlıkla deldierebilirsiniz kızlar.he unutmadan hızmayı çıkarttıktan çok kısa bir süre sonra kapanıo delik ve yeri belli olmuo.

içimi çok rahatlattın teşekkür ederm ya :) Sordugum kisilr cok acıyo falan die hep korkutuyordu beni cesaretimi kırıyordu ama kulak kadarsa acısı hiç sorun deilmiş kulagımda da 3 delik vaR onları deldirirken hc acımamstı demekki burnumda acımazmıs :) zemuszemuszemuszemus

Bende bi ara deldirmek istedim o zamanlarda bi erkek arkadaşım vardı sakın deldirme çok itici buluyorum ben hızma takaları dedi kafamçokkarıştı Zaten annemde deldirme dedi bende deldirmedim eğer çok korkuyosanız deldirmeye mıknatıslı veya yapışkanlı hızmalar var onları kullanabilirsiniz.

mıknatıslı olanlar buruna kacıyor deldirmekten daha tehlikeli bana göre onları kullanamıyorum ama sonunda cesaret edip deldiricem sanırım. Kaşımdan fazla acımaz heralde :)

Birde burun 2 yöntemle deliniyormus tabanca veya iğneyle. ığneyle deldiren arkadaslar piercing kullaniliyorlarmıs ve daha rahat oluyormus. Acaba tabancayla delinen burunlarda piercing kullanılmazmı??

iğneyle deldirince kanama oluyormuş bildiğim kadarıyla.tabancayla deldirince de takılabilir tabiki delik aynı delik sonuçta.ayrıca mıknatıslı hızmalar konusunda sana sonuna kadar katılıyorum çok ama çok tehlikeli.

benim burnum yaklaşık sekiz yıldır delik ve bayılıyorum hızma takmaya,kendime çok yakıştırıyorum.ben tabancayla delirdimiştim ve ertesi sabah uyandığımda yüzümün sağ tarafı resmen felç inmiş gibiydi.yüzüm o kadar ağırlaşmıştı ki,ve çok da ağrım olmuştu yüzümün o tarafında.ama tüm bunlar sadece bir gün sürmüşdü.sonrasında hiçbirşey olmamış gibi rahatlamışdım.deliğin iyileşmesi de uzun sürmüşdü bende.ama iyiki katlanmışım bunlara çünkü hızma takmaya bayılıyorum.bu kadarcık cefası da olsun.bazen bir iki hafta unutuyorum takmayı ama delik yerim kaybolmuyor,orası hep belirgin.hızmayı seviyorsan deldir bence.

iğneyle deldirince kanama oluyormuş bildiğim kadarıyla.tabancayla deldirince de takılabilir tabiki delik aynı delik sonuçta.ayrıca mıknatıslı hızmalar konusunda sana sonuna kadar katılıyorum çok ama çok tehlikeli.

ya bazıları sanki tabancayla deldirince takılmaz gibi konusuyorlarda onun icin sordum tesekkür ederm :)

benim burnum yaklaşık sekiz yıldır delik ve bayılıyorum hızma takmaya,kendime çok yakıştırıyorum.ben tabancayla delirdimiştim ve ertesi sabah uyandığımda yüzümün sağ tarafı resmen felç inmiş gibiydi.yüzüm o kadar ağırlaşmıştı ki,ve çok da ağrım olmuştu yüzümün o tarafında.ama tüm bunlar sadece bir gün sürmüşdü.sonrasında hiçbirşey olmamış gibi rahatlamışdım.deliğin iyileşmesi de uzun sürmüşdü bende.ama iyiki katlanmışım bunlara çünkü hızma takmaya bayılıyorum.bu kadarcık cefası da olsun.bazen bir iki hafta unutuyorum takmayı ama delik yerim kaybolmuyor,orası hep belirgin.hızmayı seviyorsan deldir bence.

Bende deldirmeyi cok istiyorum ama korkuttunuz beni simdi biraz agrı flaan oluyr dediniz ya :)

15-16yaslarindayken annem hep hizma takmami istemisti.. Korkuyorum istemiyorum dedim..
Düsünün millet annesine yalvarir burnunu deldirmek icin annem ise bana yalvariyor:bbo:

Türkiyede 5ay kaldiktan sonra almanyaya gitmeden 4-5gün önce aniden burnumu deldirmeye karar verdim. Esimin kuzeninde gördüm,o kadar begendim ki. gittim bir kuyumcuya,amca burnumu deldirmek istiyorum dedim. olur kizim dedi.. peki aciyormu dedim..

Bak bi burnuma hizma var mi?ben nerden bilim kizim dedi..
burnumun etrafini temizledi isaretledi tabancayi getirdi sIkti..
gözümden sadece bir damla yas akti,o kadar...

Inanin aciyacak diye ödüm kopuyordu,tek bir damla yas akti gözümden..

Sunu söylemeyi unuttum,burnumu kaldirdim bir baktim kan akiyor :))

Dedemin üvey kizi,aman allahim noluyor dedi ve amca kostu kolonya getirdi..

tabi agzima burnuma sürdü,napiyorsun amca dedim,agzima niye sürüyorsun dedim basima is acma kizim dedi :))

Meger hizmanin ucu degmis ondan kanadi..

15-16yaslarindayken annem hep hizma takmami istemisti.. Korkuyorum istemiyorum dedim..
Düsünün millet annesine yalvarir burnunu deldirmek icin annem ise bana yalvariyor:bbo:

Türkiyede 5ay kaldiktan sonra almanyaya gitmeden 4-5gün önce aniden burnumu deldirmeye karar verdim. Esimin kuzeninde gördüm,o kadar begendim ki. gittim bir kuyumcuya,amca burnumu deldirmek istiyorum dedim. olur kizim dedi.. peki aciyormu dedim..

Bak bi burnuma hizma var mi?ben nerden bilim kizim dedi..
burnumun etrafini temizledi isaretledi tabancayi getirdi sIkti..
gözümden sadece bir damla yas akti,o kadar...

Inanin aciyacak diye ödüm kopuyordu,tek bir damla yas akti gözümden..

Sunu söylemeyi unuttum,burnumu kaldirdim bir baktim kan akiyor :))

Dedemin üvey kizi,aman allahim noluyor dedi ve amca kostu kolonya getirdi..

tabi agzima burnuma sürdü,napiyorsun amca dedim,agzima niye sürüyorsun dedim basima is acma kizim dedi :))

Meger hizmanin ucu degmis ondan kanadi..

yani normalde kanama bile olmuyo diyorsunuz :)
Ben hala deldiremedim burnumu su soguklar gecsin diye bekliyorum sogukta daha cok sızlar falan diye korkuyorum ya eyvahedigeldismile

yani normalde kanama bile olmuyo diyorsunuz :)
Ben hala deldiremedim burnumu su soguklar gecsin diye bekliyorum sogukta daha cok sızlar falan diye korkuyorum ya eyvahedigeldismile

inan canim senden daha cok korkuyordum,ama hic mi hic acimadi.

gözümden bir damla yas akti sadece,ama aci sifir.

inan canim senden daha cok korkuyordum,ama hic mi hic acimadi.

gözümden bir damla yas akti sadece,ama aci sifir.

ozaman cok ii ya kasımı deldirdiimde bukadar korkmamıstım smdi neden cesaretsizm anlamadım ama en kısa zamanda deldirmk istiorum burnumu :) bi de birinden duymustum burnunu kapıya carpmıs gibi oluyorsun cok acı falan die o da cesaretimi krıdı sanrım

Ben Burnumu Tabanca Ile Deldirmistim. Hapsuracak Gibi Oldum ONce Sonra Biraz Yanma Oldu Ama Cabuk Gecti. Bide Aklin Orda Oluyoya Surekli ONdan Dolayi Oluyor Bence Yanma. Her Turlu Hizmayida Kullanabiliyorum. Basi Top Harici Onlarda Oluyo Ama Biraz Can Yakiyor

bende yazın deldirmiştim ya. hiç acımıyo emin olabilirsin canım çok kymetlidir pek acıya gelemem ama acımadı allahtan:KK70: ben tabancayla deldirdim bi ara kaybolmuştu yedek hızmamda yoktu 2 3 hafta takamamıştım genede kapanmadı yani zorlayınca açıldı.

X