Adet öncesi kahverengi akıntılar!

ya inanmiyorumm..bende de oluyo adetten once.kahverengi bir jel gibi bisey.

Kızlar bende de oluyordu bu kahverengi lekeler hatta çamurumsu gibi dün ultrasyona girdim ve kist olduğunu öğrendim........

bende de her ay 4-5 gun regl oncesi gelen çamurumsu kahve rengi akinti
bu ay coook ilginctirki gelmedi niye acaba cok merak ediyorum yarin regl gunum ve yok..
bu arada tabi hamile kalmak istiyorum kafamçokkarıştı

slm kizlar bendede bu sene oldu yasim 37 önceler böyle sey yoktu.benim ama cok sürüyor.dr.dedi korkma normal diye hormonlar degistigi icin.kormayin,olmasa daha iyi ama ne yapalim.saygilar

arkadaslar bende hormon bozuklugu vardi klomen sayesinde bir kere hamile kaldim sonra bebek yasamadigi icin gebeligimi sonlardirdim aradan 8 ay gecti 3 ay yine kullandim klomen ama olmadi bende 2 aydir biraktim hap almayi ama son 2aydir yumurtlama günümde kahverengi akinti oluyordu tabi bende cok korktum rahimde yara falanmi var diye ve ogun hemen doktora gitti.doktor rahime bakti birsey yok dedi sonra ultrasyon yapti ve yumurtalarin gelismis ve catlamis cok iyi dedi ve 3 gun boyunca iliskiye gir dedi ben beklemedeyim ama kahverengi akintilardan korkulacak bisey yok dedi.:nazar:

Mrb arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım aslında uzun süredir üyeyim fakat ancak kısmet oldu:KK70: ben tam bir bucuk aylık evliyim adetim bittikten bir gün sonra düğünüm olmuştu:) ee gerisi malum işte ben çok yenii olduğumuz için bebek istemiyorum ama eşim çokkk ama çok istiyo babalık hasretiyle yanıyo:)kısacası bugün birbucuk ay oldu geçen ay haziran 16 da adetim bitmişti bu ay 25i olmasına rağmen hala adet görmedim acaba stresten mi düğün stresi filan derken çok mu kastım birde temmuzun 16sında tam adet olmam gereken günde kahverengi leke gördüm 2 gün geldi fazla sık değildi çok korkuyorum kötü birşey olmasın Allah korusun drye de gitmeye utanıyorum azbucuk lütfen yardım edin arkadaşlar aramızda tecrübeli arkadaşlarım ablalarım kardeşlerim vardır lütfen yazınnnn cvp bekliyorum esen kalın sağlıcakla kalın

benim bu ayki adetimde
3 gün bu kahverengi çamurumsudan geldi.
Doktora gittim. adetim sökülemiyor kistmi var acaba diye
ultrasonla baktı temiz dedi.
kan tahlilleri verdim bakalım daha doktora göstermedim.
ama kist yok ultrasonda görünmedi.

benim bu ayki adetimde
3 gün bu kahverengi çamurumsudan geldi.
Doktora gittim. adetim sökülemiyor kistmi var acaba diye
ultrasonla baktı temiz dedi.
kan tahlilleri verdim bakalım daha doktora göstermedim.
ama kist yok ultrasonda görünmedi.

bazen yumurtalar çatladığı için adetten önce o tür akıntılar geliyo...bende de kist dolayısıyla geliyordu ama,kistlerimin erimesine rağmen hala geliyo.doktorum bana yumurtaların çatladığı için geldiğini sölemişti...

Mrb arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım aslında uzun süredir üyeyim fakat ancak kısmet oldu:KK70: ben tam bir bucuk aylık evliyim adetim bittikten bir gün sonra düğünüm olmuştu:) ee gerisi malum işte ben çok yenii olduğumuz için bebek istemiyorum ama eşim çokkk ama çok istiyo babalık hasretiyle yanıyo:)kısacası bugün birbucuk ay oldu geçen ay haziran 16 da adetim bitmişti bu ay 25i olmasına rağmen hala adet görmedim acaba stresten mi düğün stresi filan derken çok mu kastım birde temmuzun 16sında tam adet olmam gereken günde kahverengi leke gördüm 2 gün geldi fazla sık değildi çok korkuyorum kötü birşey olmasın Allah korusun drye de gitmeye utanıyorum azbucuk lütfen yardım edin arkadaşlar aramızda tecrübeli arkadaşlarım ablalarım kardeşlerim vardır lütfen yazınnnn cvp bekliyorum esen kalın sağlıcakla kalın

canım hayırlı olsun evliliğin..kokma kötü birşey yoktur..dr.gitmeye utanıyorsan yapacağın tek şey bir gebelik testi alman ezcaneden..böylece şüphelerin ortadan kalkar..ama bence gebe değilsindir.çünkü stres bazen adeti düzenini oldukça sarsıyo..malum stres,sıkıntı,koşuşturmaca bünye dengin bozulmuştur..korkma,umarım herşey yolunda gider...

konuyla tam alakalı mı olacak bilmiyorum ama benim de koyu kahverengi akıntı geliyor.şöyle diyeyim adetim bittikten 7 gün sonra koyu kahverengi akıntı geliyor ardandan kanlı akıntı geliyor süresi hiç belli olmuyor bazen 10 gunu buluyor bu sebeple 3 kere doktora gittim dogum kontrol hapı verdi hiçbir şey yok dedi çocuk da istiyoz ama 7 aydır yok buna benzer bişey yaşayan varsa yardımcı olursanız çoooook sevinirim nette araştırıyom bişey bulamıyorum bayagı bunaldım lütfen....

konuyla tam alakalı mı olacak bilmiyorum ama benim de koyu kahverengi akıntı geliyor.şöyle diyeyim adetim bittikten 7 gün sonra koyu kahverengi akıntı geliyor ardandan kanlı akıntı geliyor süresi hiç belli olmuyor bazen 10 gunu buluyor bu sebeple 3 kere doktora gittim dogum kontrol hapı verdi hiçbir şey yok dedi çocuk da istiyoz ama 7 aydır yok buna benzer bişey yaşayan varsa yardımcı olursanız çoooook sevinirim nette araştırıyom bişey bulamıyorum bayagı bunaldım lütfen....
canım ben de seninşe aynı durumu yaşıyordum. iki farklı doktora gittim. ikisi de normal, yumurtlama kanamsı dedi. ama sorunum devam ediyordu, ve içim rahatlamıyordu. bir süre sonra 3. bi doktora gittim. ve polip teşhisi kondu. hem de sayısı 3-4 tane vardı. et beni şeklinde minik minik oluyor. histereskopiyle aldılar. ondan sonra düzeldi . hatta hamile de kaldım 2 ay sonra. sana tavsiyem çok iyi bi doktora git. küçük olduğu için bunlar zor gözüküyor. rahim ağzındaymış benim.

arkadaşlar benimde adetime 2-3 gün kala kahverengi akıntım oldu aha dedim adet olacam ama gerisi gelmedi hiç böyle olmazdı kahverengı akıntı gelince gerisi de gelirdi adetim ama bu sefer gelmedi...böyle olupta hamile olan var mı..

arkadaşlar benimde adetime 2-3 gün kala kahverengi akıntım oldu aha dedim adet olacam ama gerisi gelmedi hiç böyle olmazdı kahverengı akıntı gelince gerisi de gelirdi adetim ama bu sefer gelmedi...böyle olupta hamile olan var mı..

ya benımde adetımın bıtmesıne yakın kahverengıleşiyo akıntı? umarım tehlıkelı bısey degıldır :S

Merhaba ben 18 yaşındayım ve konu ile ilgili yazılanları okudum gerçekten tedirgin oldum. Normalde düzenli bir adet dönemim var 2 gün önce erkek arkadaşmla bir şeyler yaşadım ama bununla ilgili olduğunu düşünmüyordum çünkü tam bir şey olmadı :/ bugün koyu renkte akışkan olmayan bir sıvı gördüm ve kafam gerçekten çok karıştı lütfen yardımlarınızı bekliyorum çook teşekkürler :KK43:

Merhaba ben 18 yaşındayım ve konu ile ilgili yazılanları okudum gerçekten tedirgin oldum. Normalde düzenli bir adet dönemim var 2 gün önce erkek arkadaşmla bir şeyler yaşadım ama bununla ilgili olduğunu düşünmüyordum çünkü tam bir şey olmadı :/ bugün koyu renkte akışkan olmayan bir sıvı gördüm ve kafam gerçekten çok karıştı lütfen yardımlarınızı bekliyorum çook teşekkürler :KK43:

ne öğrenmek istediğini tam anlayamadım.muhtemlen gelmek üzere olan adet kanamasının işaretidir senin ki yinede için raht etsin bir doktora görün derim.

kızlar adetime 2-3 gün kala kahve rengi lekelenmem oldu bugün ise adetim 1 gün gecti pembe akıntı geldi test yaptım negatf :KK43: ama adette olmuyorum cook morelm bozukkkkkkkkk offfffffffffff :KK43:

X