Adet öncesi kahverengi akıntılar!

busem68

çok şükür Allah'ım
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
1.332
6
arkadaşlar adet öncesi kahverenkli akıntılarım geliyor ve az önce dr ile konuştum progestoron hormonunun az olmasından kaynaklandığını söledi ve gebeliği engeller dedi :gitme::gitme:çok kötüyüm bunun tedavisi varmı ve gebe kalmayı düşünğyordum 8 ay önce boş gebelik geçirdim korunmayı bırakmıştım benim gibi böle adet öncesi akıntı yaşayan varmı varsa nasıl bir tedavi gördü bilgilendirirseniz beni sevinirim arkadaşlarr çok kötüyüm şuannn:gitme::gitme:

gecmiş olsun.bn bekarım bnde de her adet öncesi bu akıntılar geliyo öyle anlıyorum adet olcagımı kist war bnde ondan oldgnu söylemişti doktorum.. inş en kısa zamnda atlatrsın :Saruboceq:

geçmiş olsun kızlar..

bende de 3-4 gundur regl dönemim olmamasına ragmen, önce kahverengi akıntı, ardından 1-3 damla ara kanama geliyor.

bi fikri olan var mı?

canım valla banada dr hormon düşüklüğü dedi çok üzüldüm sende en kısa zamanda dr ye gitmeni öneririm

arkadaşlar adet öncesi kahverenkli akıntılarım geliyor ve az önce dr ile konuştum progestoron hormonunun az olmasından kaynaklandığını söledi ve gebeliği engeller dedi :gitme::gitme:çok kötüyüm bunun tedavisi varmı ve gebe kalmayı düşünğyordum 8 ay önce boş gebelik geçirdim korunmayı bırakmıştım benim gibi böle adet öncesi akıntı yaşayan varmı varsa nasıl bir tedavi gördü bilgilendirirseniz beni sevinirim arkadaşlarr çok kötüyüm şuannn:gitme::gitme:

canım daha önce hormon testi yaptırdın mı? bence bir test yapıp bu tanıyı kesinleştirmelisin. ondan sonra da uygun tedaviye başlarsın.

canım yok yaptırmadım yaa zaten son 3 aydır adet dönemlerimde olmaya başladı gidicem ama dr yee hormon testini nasıl yapıyolar peki?

canım yok yaptırmadım yaa zaten son 3 aydır adet dönemlerimde olmaya başladı gidicem ama dr yee hormon testini nasıl yapıyolar peki?

canım kandan bakıyorlar ama adetinin 3. günü kan vermelisin. doktor seni yönlendirir zaten.

anladım canım peki bunun tedavisi var değilmi yani tedavi sonucu normale döner heraldeemafoldumben

bendede vardı kızlar adetimden 2 hafta önce geliyordu bendede enfekiyon ve hormon bozukluğu çıktı tedavimi tamamladım ama bu ay yine geldi en kışa zamanda atlatırşınız inşaallah

bendede vardı kızlar adetimden 2 hafta önce geliyordu bendede enfekiyon ve hormon bozukluğu çıktı tedavimi tamamladım ama bu ay yine geldi en kışa zamanda atlatırşınız inşaallah

canım geçmiş olsun bendede 2 gün önce geliyor sonra normal adet görüyorum çok korkuyorum iyi dr ayarlayıp gideceğim inş. nasıl tedavi oluyor biraz anlatırmısın?

cnm benim de reglim hep koyu kahve akıntıyla başlar. Önceden akıntının geldiği gün olurdum. Şimdilerde ise akıntı gelmesi 4-5 gün sürüyor sonra da 3 gün kadar kanamam oluyor. Ara kanama da oluyor zaman zaman bende. Daha önce de tedavi olmuştum ilaçla ama ilaçlar geçici gibi geldi bana. Şimdi Ankara da iyi bir dr. arıyorum. 4 dr. değiştirdim. Kadım doğum ile kadın hastalıkları uzmanları ayrı olmalı bence. Çoğu doğum yaptıran konumunda benim gözümde. :eek:lmaz:

evet canım haklısın benim dr de pek ilgilenmedi ilaçlar geçici haklısın çok geçmiş olsun bende önümüzdeki haftalarda gideceğim dr ye kötü bişi çıkmasından korkuyorum.

yok tatlım kötü birşey çıkmaz inşaallah ama kistden şüphelenmiştim ben ama kist yok dedi doktorum bende idrar yolu iltihabı ve enfeksiyon çıktı ayrıca hormon bozukluğu guatr hastasıyım ben 1,5 yıldan beride bebiş istiyoruz ama yok işte sen hiç ihmal etme hemen çık doktora ilerlemeden belkide sende yoktur çünkü bende adet dönemlerinde gelmiyordu normal günlerde geliyordu başka sorun varsa bitanem açıklayabilirim çocukmu istiyorsunuz sizde?

canım benim bende sadece adetime 2 gün kala geliyor dr ye gittim alakasız bir ilaç verdi kullandım adetimi azalttı bu sefer muayene bilem etmedi sadece hormonal dedi yolladı bende 8 ay önce boş gebelik geçirdim 3 aydır korunmuyorum ve lekeler son 4 adetimde gelmeye başladı bende korktum şimdi iyi bi dr bulcam gideceğim gebeliği etkiliyomuş galiba tedavi olarak ilaç mı veriyorlar yada tedavisi nasıl oluyor merak ediyorum bu arada sanada çok geçmiş olsun canım çok zor gerçekten yaaa

canım benim bende sadece adetime 2 gün kala geliyor dr ye gittim alakasız bir ilaç verdi kullandım adetimi azalttı bu sefer muayene bilem etmedi sadece hormonal dedi yolladı bende 8 ay önce boş gebelik geçirdim 3 aydır korunmuyorum ve lekeler son 4 adetimde gelmeye başladı bende korktum şimdi iyi bi dr bulcam gideceğim gebeliği etkiliyomuş galiba tedavi olarak ilaç mı veriyorlar yada tedavisi nasıl oluyor merak ediyorum bu arada sanada çok geçmiş olsun canım çok zor gerçekten yaaa

sağolasın bitanem gerçekten zor geçmiş olsun ayrıca boş gebeliğin içinde çok üzüldüm allah bir daha yaşatmasın tatlım ama ben genelde duyuyorum bunu adet öncesi kahverengi akıntıyı normal diye biliyorum ama ne olursa olsun sen yinede çık doktora görümcemin de oluyor öyle inşaallah kötü birşey yoktur ne kadarlık evlisin tatlım

inşallah canım ama normal olmadığını sölediler dr 3 yıllık evliyim çok zor ama yaşıyoruz işte rabbim birdaha tekrarlamaz inşallah duamız bu senin hiç bebeğin olmadımı canım offf birdaha yaşarım diye korkuyorum valla

inşallah canım ama normal olmadığını sölediler dr 3 yıllık evliyim çok zor ama yaşıyoruz işte rabbim birdaha tekrarlamaz inşallah duamız bu senin hiç bebeğin olmadımı canım offf birdaha yaşarım diye korkuyorum valla

hayır canım benim hiç olmadı gerçekten çok zor bi durum etraftaki insanların laflarında bıktım ve artık laf söylüyorum bende ama olmuyor böyle allahım inşaallah yaşatmaz busemcim üzüldüm senin adına korunmayı bıraktıktan ne kadar süre sonra oldu bu gebeliğin bitanem

dr fazla ilgilenmedi benimle hormonal dedi metiler diye bir ilaç yazdı başka bi dr ile telde görüşdüm ilaç adet kanamanızı azaltır dedi gerçektende azalttı adetim normalden 2 güğn önce bitti kayınpederim hastanede çalışıyor bi dr ayarlamış bana bakalım hafta içi gideceğim yoksa kendi kendimi yiyorum evde ne oldu ne olacak diyeee

hayır canım benim hiç olmadı gerçekten çok zor bi durum etraftaki insanların laflarında bıktım ve artık laf söylüyorum bende ama olmuyor böyle allahım inşaallah yaşatmaz busemcim üzüldüm senin adına korunmayı bıraktıktan ne kadar süre sonra oldu bu gebeliğin bitanem

canım benim yaa haklısın evet artık sıkıştırıyo insanlar bide üztüne olmuyormu yoksa diye sormaları kötü ben evlendim 1 buçuk sene korunmadım olmadı tam dr ye gidecektik eşimle olmuyor diye gebe olduğumu öğrendim oda malesef olmadı kısmet değilmiş hayırlısı geride demekki boş gebelik genellikle ilk gebeliklerde oluyormuş inş bundan sonrası önemli rabbim dualarımızı kabul etsin inş.

canım benim yaa haklısın evet artık sıkıştırıyo insanlar bide üztüne olmuyormu yoksa diye sormaları kötü ben evlendim 1 buçuk sene korunmadım olmadı tam dr ye gidecektik eşimle olmuyor diye gebe olduğumu öğrendim oda malesef olmadı kısmet değilmiş hayırlısı geride demekki boş gebelik genellikle ilk gebeliklerde oluyormuş inş bundan sonrası önemli rabbim dualarımızı kabul etsin inş.

amin canım inşaalah bende korkuyorum boş gebelikten sen demekki hiç korunmamışsın

X