Saç Rengi ve Saç Boyama capuccino rengi??

dopiez

yaptım, olacak :D
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2009
912
1
kızlar saçı cappucino rengi olan var mı? varsa paylaşabilir mi?
ben bu renk istiyorum ama tenim açık renk, saçlarımın uçları sarı yani açık kumralım.
bana gider mi bu renk sizce??

bende merak ediyorum o rengi ama bir türlü bulamıyorum cappucino rengi hangi markalarda var ,birde röfleli saçları tutarmı acep ????

alix de vardı ya da selectıve de tam hatırlamıyorum gormustum çikolata kahvenın bır ton acıgı

neva colorda var ama ben de bilmiyorum nasıl tutar, bir bilenden fikir almak lazım, kmse bilmio ama galibafisfisfis

arkadaşlar ben bu akşam vaila cappuccino 5.8 ile saçlarımı boyadım. saçlarım koyu kahveydi üzerine bu rengi uyguladım ama resmen koyu kestane gibi oldu yaa.hafif kızıllık oldu yani. kutudaki renkten koyu olabileceğini düşünmüştüm ama böyle kızıllıklar olabileceğini hiç düşünmemiştim açıkçası. resim eklemeyi bilseydim sizlerle paylaşmak isterdim. ama kutudaki renkle uzaktan yakından hiiiiiiçççççç alakası yok o kadar diim:gitme:

canı bu forumda kaç kişiyi uyardım lütfen voila saç boyasını kullanmayın. çünkü kutunun üstüyle alakası olmayan renkler ortaya çıkıyr.:1no2:

Ayrıca çok yıpratıyo saçı voila ...

Wella Koleston Perfect Saç Boyasında 6-77 cappucino var...

dün bende boyadım capuccino rengine voilanın kutudaki renkle alakası yok ama renkte cok güzel oldu şimdi resmini ckip yolluyom

teşekürler cnaım cvbın için ben resmimi eklicem buraya şimdi bi bak bakalım bu renk tutarmı ?

evt cnm resimde siyah gibi duruyor ama kahve tonuyda tutar muhtemelen
benim saçım kahve tonuydu

Nisan saç rengine bayıldım...benim şu an bu renk oldu...ama sıcak çikolataya boyamıştım ve böyle açılması için 20 gün geçmesi gerekio..dip boyası yaklaşınca böyle istediğim renk oluyo...bende direk bu renk olsun istiyorum boyayınca...

bi denemek istiyorum...inşallah koyu olmaz

neva color da var cok parlak bı renk degıl ben kuaforde boyatmıstım ustunede balyaj yaptırmıstım hos olmustu ama tek nasıl olur bılemem:S

Dün boyadım capuccinoya resmen siyah oldu saçım, hiç memnun kalmadım.. mafoldumben

capicino rengini sevmedim bana yakismadi .antalyaya gitmisdik hotelin yakininda kuaför var iyi dediler gittim boyadim cok acik oluyor acayip bir rengi var beni yasli gösterdi. ben bugday tenliydim siyah gözlü birde bronzlasinca tenimle ayni renk oldu yüzüm soluk göründü bronz olmasaydim nasil olurdu bilmem ama sevmedim.ben bugday tenliyim ve siyah gözlü acaba bu boyanin üstüne ne renk gider arkadslar yardimci olursaniz sevinirim

X