Nişan Nişanda Erkek Bohçası

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

pisisik

herkes kendini bilicek!
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
530
3
38
ben bugun erkek bohcası ıcın mahmutpaşaya gıttım ve yardımcı olmak acxısından aldıkalrım ve fıyatlarını yazıyorum;

karşısına soru işareti koyduklarım fiyatını hatırlayamadıkalrımdır kusura bakmayın...

pierre cardin pijama takımı :144 tl
1 adet bohça: 15 tl
1 adet bohça :19 tl
1 adet gömlek :28 tl
1 adet çorap:7.5 tl
1 çift terlik : 20 tl
Dagi atlet : 12.5 tl
Dagi boxer: 10 tl
cüzdan,kemer,kartvizitlik seti 55 tl
1 adet traş losyonu:33 tl
1 adet traş köpüğü : ?
gilette blue three:?
kayınvalide için elbisalik kumaş 4 mt: 36 tl
kayınpeder için gömlek : 28 tl
traş takımını koymak için küçük deri kutu : ?

toplamda 360 tl gibi bir rakam tutmuştu indirim nakit ödeme ve kdv düşürttürdük 300 e geldi arkadaşlarım yardımcı olabildiysem ne mutlu :nazar:

iyi günlerde kullansın mustakbel eşin cnm,:nazar:

pierre cardini pahalıya almışsın sanki cnm, etiket fiyatı o muydu?
bende pierre cardin pijama takım aldım 89tl etiket fiyatı 55 tl' ye indirdi..

hıcbı fıkrım yok bana da bıraz pahalı geldı ama napım cok begenmıstım :)

canım benim nişanımda 2 hafta sonra inş.
çok uygun fiyata hazırlamışsın bohçanı
benimki sadece damat bohçası 1.500 tl tuttu hepsi pierre cardin
diğer aile fertlerininki da bi 500 tl ye maal oldu
çok masraflı bu işler Allah yuva kuranların yardımcısı olsun

canım benim nişanımda 2 hafta sonra inş.
çok uygun fiyata hazırlamışsın bohçanı
benimki sadece damat bohçası 1.500 tl tuttu hepsi pierre cardin
diğer aile fertlerininki da bi 500 tl ye maal oldu
çok masraflı bu işler Allah yuva kuranların yardımcısı olsun

cnm ben aılenın dıger bıreylerıne yapmıyorum olabıldıgınce kısarak hazırladım bohcayı fazla masraf olmaması acısından

Canım ıı gÜnlerde kullansın mÜstekbal eŞın ama Çok para harcamısın bence.Özellıkle pıjama takımın 144 tl Çok deĞılmı.aynı dert bende de var .benım nıŞanımda 31 ocak ta .nıŞan sonrası bohÇa gÖtÜrecez bızde.

Canım İİ gÜnlerde kullansın mÜstekbal eŞİn ama Çok para harcamısın bence.Özellİkle pİjama takımın 144 tl Çok deĞİlmİ.aynı dert bende de var .benİm nİŞanımda 31 ocak ta .nİŞan sonrası bohÇa gÖtÜrecez bİzde.

ya bende hersey en kalıte olsun ıstedım cnm pıer cardın dıye annemde ıstersen al dedı damat pıjaması ya afıllı olsun bıraz dedık :)

kızlar selam benimde nişanım var haftaya damat ailesiyle birlikte benim için alışverişe çıkıldı ancak bizde sevgili nişanlıma alıcaz:) benimkiler biraz fazla tuttu gibi geldi aynı miktarda nişanlımada alıcaz sanıyodum ama uygun olmuş bence 300-500 bişey değil dee devdas cım sen ne aldın okadar :) sende bi yazarmısın fikir edinmek istiyroum nişandan sora bende bohça götürücem sonucta..

kızlar selam benimde nişanım var haftaya damat ailesiyle birlikte benim için alışverişe çıkıldı ancak bizde sevgili nişanlıma alıcaz:) benimkiler biraz fazla tuttu gibi geldi aynı miktarda nişanlımada alıcaz sanıyodum ama uygun olmuş bence 300-500 bişey değil dee devdas cım sen ne aldın okadar :) sende bi yazarmısın fikir edinmek istiyroum nişandan sora bende bohça götürücem sonucta..

cnm devdas hepsını pıer cardın yapmıs o yuzden opuyorumnanaktan Allah daha cok versın ben o kadar musaıt degıldım anca 300 ayırabıldım

canım sayayım fikir olsun hemen hemen aynı şeyler fiyatlarını hatırlamıyorum ama hatırladıklarımı da yazayım:
damat sandığı:180 tl
içine 2 adet amat bohçası biri yazlık giysisine biri kışlık
yazlık bohça:15tl
kışlık bohça( maraş usulü yaptırdım ben) 60 tl(içinde seccadesi dahil)
gömlek:70tl
çorap:10tl
mendil:10tl
iç çamaşırı:fiyatını hayırlamıyorum
röbdoşamr:160tl
pijama takımı:85 tl
havlusu:20 tl
kemer cüzdan takımı:110 tl
terliği:110 tl
traş makinesi braun:200tl
parfümü 165tl
traş sandığı (küçük deri bir sandık)100tl
damatlığı:KK43:network):450 tl
kravatı 99.9 tl:)
ayakabısı :120 tl
göleği:fiyatını jatırlamıyorum
kol düğmesi:60tl
bu aklıma gelen damat bohçası bu saydıklarımdan 3 tane alınıyor 3 bohça yapılıyor bizde:sinifsinif:
ben görücü usulü ile evleniyorum eğerki sevgilinizle evleniyorsanız bu durum karşılıklı konşularak halledilebilir
önce erkek tarafı bana düzen düzdü en marka en pahalı yerlerden en iyisini aldlar bizde altta kalmamak için bu kadar masrafa girdik
daha bide damat kadar ailesinede yaptık
size tek tavsiyem tek bir yere bağlı kalmayın iyice araştırın alacağınız alışveriş yapacağınız yerleri annem gezmeyi sevmez hepsini aldık bir başka mağazaya gittik pierre cardin nin çorabına 3.50 tl dedi orjinal değil herhalde dedim güdüm adam kanıtladı orjinalliğini 3 bohça için 3 tane çoraba 30 tl vermiş oldum yazık günah oldu dikkat edin bu konulara sonuta hepimiz ev bark sahibi olacaz onun yerine evime birşey alırdım :sinifsinif:

Son düzenleme:
aslında bakarsanız ben bohçanın içinde düşünmemiştim damatlığı vs.. onları katınca fiyat artmış ben ayrı değerlendiriyorum onlar.. onu çıkarttırsak bende 300 e falan tamamlarım heralde :) içim rahatladı biraz sonuçta evet sevgilimle evleniyorum ve kız tarafı gibi onu bunu istemiyo sağolsun :) ee ailesinede yapmayınca tamamdır bu iş :))

X