Saç Kesim Şekilleri Tesettürlüler için bayan kuaför neden yok,hep erkeklermi güzel saç keser?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

leylek82

çok zor bazen....
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2008
5.647
22
41
Kızlar selam istanbul anadolu yakasındayım
üsküdar civarı iyi saç kesen kaliteli boya kullanan adam gibi bi kuaför var mı
nereye gitsem hep erkek işletiyo
bayan saç kesenler de batırıyo saçı
ustaları erkek yanlarına alıyolar yeni yetme bi çırak al sen de bunların işini gör der gibi:kızgın:
yaa gerçekten saçlarım şekilden çıktı çevrem de çok mağdur bildiğiniz iyi bi yer var mı:sm_confused:

Gerçektende doğru söylüyorsun, bayan kuaförler bu konuda pek başarılı değil. Erkekler daha iyiler. O yüzden ben boyamı evde yapıyorum hep.

ben de bunu anlamıyorum işte
kadının daha iyi yapması gerekmez mi
çevremde kimin saçına bayılsam erkek çıkıyo
hadi kızlar herkes erkek kuaföre mi gidiyo y:uhm:aw
Gerçektende doğru söylüyorsun, bayan kuaförler bu konuda pek başarılı değil. Erkekler daha iyiler. O yüzden ben boyamı evde yapıyorum hep.

bugün pazar herkes bilgisayar başında belki bilen çıkar konuyu güncelliyorum

Bende hep erkeklere kestiririm kızlar gerçekten batırıyor aslında bildiğim kadın kuaför var ama malesef izmirde.... =(

malesef ben de sacımı erkek kuaföre kestiriyorum.ama bayanlarda var ya güzel kesen ama arayıp bulmak lazım tabi.istanbulda nerde vardır bilemiyorum öyle iyi bayan kuaför.üzgünüm yardımcı olamıcam bu konuda mafoldumben

mrb ben de çitçit için saç ariyorum doğal renk olmasi koşuluyla tabi yeri burası mı bilmiyorum ama ilgileniyorsanız mailime resim atarak ekleyin leslietresses@hotma...

Arkadaşlar Anadolu yakasında gerçekten saçlarımı adam gibi kesebilecek bayan bir kuaför arıyorum.Bu yaşıma kadar daha saçlarımı istediğim gibi bir model kesebilecek bir bayana rastlamadım ama erkek kuaförüde ben istemiyorum.Eğer bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz birileri olursa çok sevinirim.

12 yıldır bu işi yapıyorum öğretmenlik yaptım ve uzmanlıkda yaptım gittiğim bircok yerde bence bayanlarda güzel iş yapıyor biz böyle giidp erkeklere saç kestirirsek artık bayanlar bu mesleği yapamaz unutmayın ve cok bayan kuaförü var çok güzel iş yapan :)

12 yıldır bu işi yapıyorum öğretmenlik yaptım ve uzmanlıkda yaptım gittiğim bircok yerde bence bayanlarda güzel iş yapıyor biz böyle giidp erkeklere saç kestirirsek artık bayanlar bu mesleği yapamaz unutmayın ve cok bayan kuaförü var çok güzel iş yapan :)

Bu kaçıncı oldu gittiğim saymadım ctesi günü yine bir tavsiye üzerine bir bayan kuaföre gittim hoş şık bir yer saçımı kesecek bayana aynen şöyle dedim '' bu modeli istiyorum ama daha bunu kimse kesemedi ''bunu mu kesemediler dedi klasik hepsinin verdiği cevap gibi yine bir umut tamam artık bu son dedim sonuç : herzamanki gibi hüsran şimdi ben hala nasıl bir bayana güvenebilirim :) Bana özelden yazarsanız bildiğiniz güzel kısa saç modelleri kesebilecek bir bayan çok memnun olurum .

Bursa için sormuş olsanız Le Professional var Cumhuriyet caddesinde. Sahipleri çok titiz bu konuda kapısında yazı bile erkekler giremez diye. Bende tesettürlüyüm ve çok rahat ediyorum orda.

X