Dudak Makyajı bu rujun rengi nedir???...

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

AyShE GuL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2008
1.383
15
kızlar bu renkte ruj bilen varsa marka ve nosonu yazabilir mi?? bi ara avonun biquini diye bir ruju vardı ona benziyor ama bu daha tatlı bir renk...

bayılıorum bu kıza ben opuyorumnanaktan oriflamede de vardı bu renklerden bi ara ordan araştır bi istesen :)

mac vagas volt bu renk canım üstüne parlatıcıda sürersen aynı böyle olur.ama dersen ben uygun bişey istiyorum golden rose bak.mutlka bulursun

mac vagas volt bu renk canım üstüne parlatıcıda sürersen aynı böyle olur.ama dersen ben uygun bişey istiyorum golden rose bak.mutlka bulursun

mac bulunduğum şehirde yok cnm...golden rose a da rastlamadım hiç ama bulursam mutlaka bakıcm saol..yerimseniben rujun rengini tam olarak öğrenebilsem daha iyi olur aslında bulabilmem açısından...çok az satış elemanı bilgili bu konularda çünkü.. onlardan da yardım alamıyorum daha fuşyanın nasıl renk olduğunu dahi bilmeyenleri var..:kızgın:

Tekin acara uğramam lazım hemen delikafadulden bir de fiyatları uygun olsa..öğrenciyim malum...:nazar:

hayatım ben bi kaç ay evvel Krdi'den setini almiştim
5 tanesi 50tl idi sanirim yada 40 tam hatirlamıyorum
istersen strawberryden bi bak
clinique'in fiyati fazla gelirse mubadili ürünlere bakabilirsin
renk ve noyu söyledim nasılsa
:hulya:

avon glazer wear cotton cady ya da o seriden herhangi bir renk olabilir.ya da oriflame'n parlatıcıların da sweet honey ya dapink sugar tarzı bir şey de olabilir

tam bi ruj hastasıyım benbayanssulusmile
kesinlikle catherine arley 05 numara bu ruj ama üstüne parlatıcı sürmüş:1closedeyes:

canım yeni gördüm msjını biraz geç oldu ama DYNAMİC serisi bu zaten Catherine Arleyin en yumuşak serisi dynamic

önemli deil cnm yerimseniben hala araştırıyorm ztn delikafadulden sınavlardan vakit bulamamıştım daha önce şimdi dışarı çıktıkça bakıyorum kozmetikçilere..

benim kullandıgım ruju arkadaş çok begendi sanada alalım dedik
bendekini bi denedii
onun teni dahaa
açık renkk
hiç alakası olmayan iki renkk çıktıı
burdaki bayan çok beyaz tenli ve sarışınn
sizde nasıl durur acaba
hevesle alıp kırıklık yaşamayın sonra

X