cinsel başarısızlık sonrası ilişki

mutlakaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2010
2
0
arkadaşlar erkek arkadaşım son görüşmemizde erken boşalma sorunu yaşadı ve zannımca bundan fazlasıyla etkilendi.ben üzerinde bile durmadım ama o hem mahçup oldu hemde kendince başarısızlığını örtmek için aşırı ilgili tavırlar sergiledi.daha sonraki günlerde benden kaçar gibi.yani görüşmemek için mesnetsiz bahaneler uyduruyor.bir yandan da birşey olmamış gibi davranıyor.anlamıyorum bu kaçışlarının sebebi yaşadığı sorun mu?
bu siteyi hep dışardan takip ederdim.şimdi danışmamı gerektirecek bir sorunum var.sorumla rahatsızlık verdiysem kusura bakmayın.

Sürekli yaşadığı birşey değilse niye bu kadar sorun yapsın ki..?
Bence başka bir sıkıntısı var.

ogrenmek icin konusacaksın bu tarz problemler gormezden gelinerek asılmas bence sonucta birlikte oldugun biri ileride bu sorun buyuyecegine simdiden konusup halletmek en iyisi bu olay onu etkilemis olabilir bilemeyis erkekler hassastır bu tarz mevzularda

başka bir sebebi olduğunu düşünmüyorum zira o geceden sonra benden kaçmaya başladı.ondan önce böyle bir sorunumuz yoktu.
ona açık açık bu yüzden mi benden kaçıyorsun desem kabul etmez ki.ne alaka kurma kafanda der keser atar.onu tanıyorum.o yüzden açık açık konuşmakta çözüm olmaz gibi.offff offffff.kaldım iki arada bir derede.neden bu kadar hassaslar ki bu konuda?

bnce bu konunun seni etkilemediğini anlat yada bu tür şeylerin gayetdoğal olduğunu söle açık açık böle eşylerde utanma çekinme etkilenme olmaz

sen yaklaş bacım.. erkekler gurur meselesi yapabilir bu problemi.. sen bi kaç gün üstüne düş.. hiç öle bişe olmamış gibi davran..

X