Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri ketem tohumuyla göğüs büyütüyormuş, okuyun!!!

ephot

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2009
438
0
Arkadaşlar annem TV'de izlemiş. bir doktor bir hastalık için erkeklere keten tohumunu öneriyormuş. günde bi tatlı kaşığı yesinler diyormuş ama nasıl yendiğini bilmiyorum. sonra da demiş ki, yalnız keten tohumunun göğüs büyütücü etkisi var o nedenle erkekler dikkat etsinler, memeleri büyümesin:) annem de bana söyledi. ben henüz alamadım, ama ilk fırsatta çörek otuyla keten tohumunu alıcam. hem kendilerini hem yağlarını. keten tohumu yağı var mı bilmiyorum gerçi,ne bulursam artık kafamçokkarıştı

acaba keten tohumunu kullanan var mı?varsa ve bilgilendirirse çok iyi olur.

aa çok ilgnç peki nası kullanılcak ki?? denemek lazım inş deneyen vardır

keten tohumunu bana da biri söylemişti. mesaj atmıştı sanırım. ama silmişim. nasıl kullanlıacağını bilmiyorum. deneyen varsa söylesin.

ya eğer çekilmiş,dövülmüş birşeyse küç gibi suyla yutabiliriz belki, belki direk yenebilecek bişeydir. hiç görmedim ben de keten tohumunu. yoksa çay gibi içilecek birşey mi acaba? ama doktor günde 1 tatlı kaşığı yiyin dediğine göre, yenecek bir şekilde. civan perçemi başlıklı konuda sanki keten tohumundan bahsetmiti birisi, ama emin değilim.

Kızlar keten tohumu doğal östrojen salgılıyor, göğüs büyütmesi bu yüzden.
Ben de bi ara heveslenmiştim başlayacaktım fakat kanseri tetikleyebileceğini ve göğüste kitle oluşturabileceğini duyunca vazgeçtim..

çörek otunun bir faydası var mı onu nasıl kulanacaz başta söz etmişsin ama

keten tohumu yağı, bildiğimiz zeytin yağına benziyor. görünüm olarak. rengi biraz daha bulanık gibi. tadı ise çok acı. kaşıkla yutuluyo. birkere bir kaşık yutmaya çalıştım ağzıma aldığıma pişman oldum. çörek otunun doz aşımı olmadıkça herhangi bir zararı yok. enazından keten tohumu kadar da acı değil.

Yok mu kullanan? Bu forumda bir sürü konu açılmış şu büyütüyor bu büyütüyor diye ama yarıda kalmış kullanılmamış mı o büyüten şeyler yoksa büyüten kişiler foruma büyüttüm yazmadan çekip gitmiş mi anlamadım:)

ben 1 haftadır hergün kullanıyorum,kilo vermek için almıştım,ama dün göğüslerimdeki değişimi farkettim,eşim bile şaşırdı,içleri dolu dolu olmuş,nette araştırınca cidden göğüs büyüttüğünü okuyunca ondandır heralde dedim,başka kullandığım bişey yok çünkü,çok mutluyum ben yaa,:KK24:

ben 1 haftadır hergün kullanıyorum,kilo vermek için almıştım,ama dün göğüslerimdeki değişimi farkettim,eşim bile şaşırdı,içleri dolu dolu olmuş,nette araştırınca cidden göğüs büyüttüğünü okuyunca ondandır heralde dedim,başka kullandığım bişey yok çünkü,çok mutluyum ben yaa,:KK24:

keten tohumunumu kullanıyorsunuz. nasıl kullanıyorsunuz acaba

keten tohumunumu kullanıyorsunuz. nasıl kullanıyorsunuz acaba

sabah aç karına 3 kaşık yoğurda taze olarak öğüttüğüm keten tohumunu atıyorum,1 tatlı kaşığı keten tohumu yani,,bide akşam yemekten önce aynısını yapıyorum,üstüne bi bardak ılık su içiyorum hepsi bu:nazar:

sabah aç karına 3 kaşık yoğurda taze olarak öğüttüğüm keten tohumunu atıyorum,1 tatlı kaşığı keten tohumu yani,,bide akşam yemekten önce aynısını yapıyorum,üstüne bi bardak ılık su içiyorum hepsi bu:nazar:

kilo verdiriyormu. ben kilo vermek istemiyorum. dolgunluk yapıyorsa denemek isterim. birde tadı nasıl acaba

kilo verdiriyormu. ben kilo vermek istemiyorum. dolgunluk yapıyorsa denemek isterim. birde tadı nasıl acaba

evet canım dolgunluk yapıyo,bugün ölçtüm ,önceden 86 cmdi yani emzirme dönemlerim bittikten sonra 4 yıldır diyim:KK1:bugün 89 çıktı,göğüs altım 76 cm,benim göğüslerim oldum olası böyleydi yani çok büyük değil ama emzirme döneminden sonra baya bi içleri yumuşamıştı,öyleydim 4 yıldır,ama keten tohumu sağolsun baya sertleştiler devam ediyorum hala,tadına gelince yoğurtla pek tadı belli olmuyo,ayrıca zencefil tarçın ve zerdaçal tozuda katıyorum,onlarda zayıflamaya yardımcı oyüzden,çok nefis bi tadı var bana göre:KK16:

evet canım dolgunluk yapıyo,bugün ölçtüm ,önceden 86 cmdi yani emzirme dönemlerim bittikten sonra 4 yıldır diyim:KK1:bugün 89 çıktı,göğüs altım 76 cm,benim göğüslerim oldum olası böyleydi yani çok büyük değil ama emzirme döneminden sonra baya bi içleri yumuşamıştı,öyleydim 4 yıldır,ama keten tohumu sağolsun baya sertleştiler devam ediyorum hala,tadına gelince yoğurtla pek tadı belli olmuyo,ayrıca zencefil tarçın ve zerdaçal tozuda katıyorum,onlarda zayıflamaya yardımcı oyüzden,çok nefis bi tadı var bana göre:KK16:

ay öbürlerinin tadları çok kötü yaa ben koyamam onları herALDE

canım hala kullanıyor musun sen keten tohumunu nedir durumun :)

X