vajinamdan parça parça krem atıkları geliyor

15 Aralık 2009
9.221
14.632
merhaba arkadaşlar şu an 10 haftalık hamileyim ve 2 hafta kadar önce sadece 1 gün boyunca kahverengi akıntım olmuştu ama sadece 1 gün sürdü ve geçti,sonra doktor kontrolümde bunu söyledim ve doktorda magnezyum ve progestan ilacının jelini verdi(alttan uzun plastik bir tüple kremi içine sıkıyorsun,baş harfi c ile başlıyor)bu ilacı 1 hafta kadar kullandım ancak sonra genital bölgemde parça parça krem bulmaya başladım,2 gündür kullanmamaya başladım ama hala her tuvaletime girişimde küçük tuvaletimle beraber parça parça ilaç gibi parçalar geliyor,korkulacak birşey yoktur değilmi,kanamam falan yok ,acaba progestan yeterli geldide ondan mı fazlasını atıyor,yoksa içtiğim toz magnezyum içeceğimi bunu yapıyor anlamadım,aynı şeyler başından geçen varmı?:çok üzgünüm:

Endişelenmene gerek yok canım. ıçin rahat olsun, kullanmaya devam et. Progestan jelden kaynaklı birşey. Kullanan herkesde olur bu geri gelen kremsi tabaka.

Dr söyle iğneye falan gecirsin demekki jel Rahime ulasmiyo bu anlama geliyo vajinanda tabaka oluşabilir benim arkadasımda. Bı yumruk kadar çıkardılar ve çık iskinti yaisyordu bence Dr bildir durumu iğne vurulursun günde bı gane o daha etkili

canım korkamana hiç gerek yok canım benim bende tüp bebkle hamiş kaldım senin dediğin ilacın ismi crino jel oluyo rahim duvarını kalınlaştırmak için takviye yani benimde her tuvaletimde genelde geliyodu gelir canım endişelencek hiç bir durum yok bazren bende kahverengi veya siyah parçalar halinde geldiğide olmuştu rahime ulaşan ulaşıyo bu gelenler fazlalık olanlar için rahat olsun inşallah güzel bir hamilelik geçirirsin canım benim

canım korkma bende 3 ay kullandım o jelı. rahım emıyor ve fazla kalanı dısarı atılıyor endıselencek bı durum yok.

bende kullanıyorum korkma canım fazlası atılıyor, zaten o krem seklınde ama gelenler peynır kesıgı seklınde degıl mı fazlası orda kalacak degıl bır sekılde cıkacak ıcın rahat olsun

ben de progestan tableti vajinal kullandım,bıraktıktan sonra 1 haftaya kadar bile parçaparça idrarırıma çıkmıştı.

X