Q LIFE açık parfüm kullanan var mııı???

dikkatimi çekti
163numara nin orjinal adını öğrenebilir miyim bulamadim da

attachment.php

attachment.php

Eklentiler

• $3eb16bce0cb6d1a5dc74efa3f553a29b_603.jpg
    $3eb16bce0cb6d1a5dc74efa3f553a29b_603.jpg
    111,8 KB · Görüntüleme: 18.705
  • $67f45e1f9196de3f417d5184f91f6093_97.jpg
    $67f45e1f9196de3f417d5184f91f6093_97.jpg
    96,4 KB · Görüntüleme: 19.857
Kızlar ben ne zaman parfüm ihtiyacım olsa, oturduğum yerden ,

giriyorum www.e-qlife.com ' a seçiyorum parfümümü.

Üstelik bu ara kampanyaları da var

Çok sevimli kalp şeklinde parfüm hediye etmişler yanına kalem parfüm vermişler.

Ağda, ağda ısıtıcıları, güneş kremi, vazelin, aseton... bütün ihtiyaçlarımı bu siteden gideriyorum.

Sizlere de şiddetle tavsiye ediyorum.

:KK49:

Açık parfüm deyip geçmemek lazım, çok güzel sonuçlar elde edilebiliyor bazen.Zaten orjinalinden çok daha uygun fiyatta olduğu için bence denemekte fayda var.Online alışveriş vasıtası ile alınabiliyor demişsiniz.Acaba ödeme yöntemleri konusunda da bilginiz var mı? Paysafecard ile ödeme yapmamız mümkün mü acaba, ben şahsen kredi kartını kullanmayı pek tercih eden birisi değilim de onun için sordum.Bir de kalıcılıkları nasıl parfümlerin?

Açık parfüm deyip geçmemek lazım, çok güzel sonuçlar elde edilebiliyor bazen.Zaten orjinalinden çok daha uygun fiyatta olduğu için bence denemekte fayda var.Online alışveriş vasıtası ile alınabiliyor demişsiniz.Acaba ödeme yöntemleri konusunda da bilginiz var mı? Paysafecard ile ödeme yapmamız mümkün mü acaba, ben şahsen kredi kartını kullanmayı pek tercih eden birisi değilim de onun için sordum.Bir de kalıcılıkları nasıl parfümlerin?

Sevgili Jiggle,

Öncelikle haklısın özellikle Qlife kesinlikle orijinal parfümleri aratmıyor :) Ben yıllardır kullanıyorum hem de çok uzunca bir süredir internet sitesinden alışveriş yapıyorum, hiç sıkıntı yaşamadım arkadaşlarım arasından da sıkıntı yaşayan olmadı. Bence kredi kartını güvenle kullanabilirsin.

Sana 108 numarayı öneririm nişanlım çok beğeniyor. :KK34:

www.e-qlife.com

ben de bugün ilk defa aldım
chopard wish
212 vip
carolina herrera good girl :)
bakalım nasıllar..
testerlar baya kötü kokuyordu ama uzun süre açık kaldığı için sanırım.
pure poison sıkmıştım burnuma hala kokusu geliyor çok tanıdık bir koku :) gucci rush ve hypnotic poison da sıkmıştım onlar da geliyor oh mis :KK70:

ben de bugün ilk defa aldım
chopard wish
212 vip
carolina herrera good girl :)
bakalım nasıllar..
testerlar baya kötü kokuyordu ama uzun süre açık kaldığı için sanırım.
pure poison sıkmıştım burnuma hala kokusu geliyor çok tanıdık bir koku :) gucci rush ve hypnotic poison da sıkmıştım onlar da geliyor oh mis :KK70:
Qlife nasil memnun kaldin mi canim. Ben en cok bargellodan memnunum.qlife denemedim.

Qlife nasil memnun kaldin mi canim. Ben en cok bargellodan memnunum.qlife denemedim.
canım ben memnunum şans verilmeli bence. eyfel gibi su gibi değil gayet kalıcı kokular. ama genel olarak aldığım parfümleri sonradan sevmemeye başladım. 212 vip good girl ve wish almıştım. hatta good girl ü dışarda birinde kokladım ve bendeki gibi kokuyordu demek ki benzetmişler. 212 bana ağır geldi ya. good girlde de nedense cocostar gibi hindistan cevizi kokusu geliyor o da ağır geldi. wish de aynı şekilde içindeki paçuliden dolayı keskin bir notası var beğenmedim. ama bu bana hep oluyor marka farketmeksizin hemen sıkılıyorum. qlife sanırım izmirde var. izmirde isen parfümlerimi hediye edebilirim veya değiş tokuş ederiz :KK70:

canım ben memnunum şans verilmeli bence. eyfel gibi su gibi değil gayet kalıcı kokular. ama genel olarak aldığım parfümleri sonradan sevmemeye başladım. 212 vip good girl ve wish almıştım. hatta good girl ü dışarda birinde kokladım ve bendeki gibi kokuyordu demek ki benzetmişler. 212 bana ağır geldi ya. good girlde de nedense cocostar gibi hindistan cevizi kokusu geliyor o da ağır geldi. wish de aynı şekilde içindeki paçuliden dolayı keskin bir notası var beğenmedim. ama bu bana hep oluyor marka farketmeksizin hemen sıkılıyorum. qlife sanırım izmirde var. izmirde isen parfümlerimi hediye edebilirim veya değiş tokuş ederiz :KK70:
Qlife istanbulda yok galiba :KK43:

Gaziantep'teyim canim izmir cok uzak. Galiba parfum kokusunda cok secicisiniz en begendiginiz kokular hangisi diger markalarda olabilir. Ben bu ara cok yoneldim parfumlere cok fazla tecrubem yok acikcasi

ben qlife izmirde diye biliyorum da ondan dedim canım :) yani ben kolay beğenmiyorum maalesef hemen sıkılıp atıyorum kenara başka alıyorum. genelde açık parfüm alıyorum. david walker, dp, bargello ve eyfelden alıyorum.
zamanla oluşur tecrüben, koku hafızası denen bir şey var kolay kolay unutmuyor insan şöyle 1-2 gün kokladığı kokuyu. ben de liseden beri böyleyim. daha denemek istediğim bir sürü koku var ama :KK70:
ne tarz kokular seversin ? sanırım olympea ve coco mad almışsınız sevmişsiniz. öyk dediğim kadar değil ama uzun süre maruz kalınca sıkıldığım ve midemi bulandıran kokular olduğu için tarzımız uyar mı bilemedim. ben de almıştım onları çok kullanamadım bıraktım. fragrantica diye bi site var ordan da notalarına bakıyorum. mesela olympeadaki tuz notası sanrıım beni rahatsız ediyor ve cocodaki paçuli ve turunçgil rahatsız ediyor diye düşünüyorum.
en sevdiğim klasiklerden lacoste classic, burberry classic, burberry weekend var.
escada collection, sexy graffiti (tatlı meyveli)
dior hypnotic poison (baharatlı)
crystal noir bu ara favorim (tatlı oryantal)
cacharel gloria (tatlı)
midnight fantasy (meyveli tatlı)
lolita lift (portakallı kurabiye)
dior addict (sahlep gibi kokuyorr)
dior pure poison (bu çiçeksi ama hafif sayılmaz)
lolita lempicka
prada candy
naomi campbell
şuan aklıma gelen kokularını sevdiğim parfümler.
genelde tatlı meyveli veya oryantal kokulara yöneliyorum ben çiçekten ziyade

X