Q LIFE açık parfüm kullanan var mııı???

chemist89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2009
346
1
Kızlar bir parfümeride Q life die açık parfüm gördüm denemeyi düşünüorum kullanan memnun kalan var mı?Merak ettim çok acaba nasıl?

Kızlar bir parfümeride Q life die açık parfüm gördüm denemeyi düşünüorum kullanan memnun kalan var mı?Merak ettim çok acaba nasıl?

babama dp'den alması için bir kaç parfüm ismi söylemiştim ama gidip qlife'tan almış malesef. -çok sinirliyim ona.- bilmiyorum ben beğenmedim. kalıcılıkları vesaire beni tatmin etmedi. parfümleri sıktığımda başta kolonya gibi kokuyor ama sonra değişiyor. fena da değil aslında bilemiyorum bilmiyorumkismile yine de dp daha iyidir. boshayallersmile

ya ben denemek için Q lifetan hp aldım daha çnce dpden de almıştım.sanki q life daha ii gibi geldi ama daha yeni başladım kullanmaya brz daha kullanim öle karar vercem :)

Q life uzun zamandır kullandığım açık parfüm markasıdır. kalıcılığı ve orjinal kokulara benzerliği diğerlerine oranla çok çok daha iyi. kesinlikle tavsiye ederim. bir de sansiro bi Q life tek geçerim.

misslove cnm bide sen ne kullanıosun q lifetan hangisinin kalıcılığı güzel dersin?

cevabım biraz geç oldu kusura bakma. ben sürekli yeni şeyler deniyorum tek bir parfümde kalmadım. ama en kalıcıları angel, channel 5. gerçi bunlar ağır parfümler. benim tenim ağır ve baharatlı parfümleri kabul ediyor, fresh olanları kusuyo ve iğrenç bi kokuya dönüşüyo.

q life escada 167 kullanıyorum çok ama çok memnunum kalıcı bir kokusu var
ama ben izmirdeyken almıştım..
istanbulda da bulursam q life tan devam etmek istiyorum..bulabileceğim yer söylerseniz sevinirim :)

Q LIFE dan çok memnunum canım dp kadar yağlı ve ağır değil ama onun kadar da kalıcı değil(ki bu yağlı ve fazla ağır olmasından kaynaklanıyor bence ) naomi campbell almıştım birde erkek kısmından chocolate isimli parfüm almıştım 250 kodu aynı saf bitter çikolata kokuyordu çok memnunum kokuları çok hoşuma gidiyor ama emin olmak istiyorsan git testerları sür kalıcılığını falan anlamak için canım :1rolleyes:

Memnun olmayan arkadaşlar lütfen dikkat etsin, Q parfüm var, versiyon parfümünün de taklidi gibi yani. Lütfen Q life ile karıştırmayalım. Ayrıca Q life parfümleri bazı orjinaller parfümlerden bile daha kalıcıdır. Erkekler için 235 bayanlar için 163 tavsiye edilir. Parfümü sıkar sıkmaz koklamayın birz tende emilmesini bekleyin. O zaman kesinlikle alkol kokusunu almazsınız. Üretim yeri İzmir oldğundan diğer illerde çok yaygın olup olmadığından emin değilim. İsteyenler model kolye - bijuteri, takı, küpe, kolye modelleri, küpe modelleri adresinden temin edebilirler.

bende q life kullanıyorum 148 numarasını v çevremdeki herkes çok beğendi parfümün güzel değil diyen hiç olmadı çok memnunum bu yüzden :)

valla kızlar ben zamanında d&p den çok parfüm aldım ama son 1 senedir parfümleri bozdu yağlı yağlı alkol kokusundan başka bişey değil İzmirde olanlar için blackpoint ve Qlife bence daha ideal. Geçenlerde Q life hipnoza baktım kokuya bayıldım diyebilirim bugün iş çıkışı alıcam onu numarasını size yazarım sonra :KK24:

:KK8: parfüm kodlarını buldm kıslar...
bayankod_50.jpg

baykod_50.jpg

Eklentiler

• $bayankod_50.jpg
    $bayankod_50.jpg
    93,2 KB · Görüntüleme: 1.466
Son düzenleme:
Memnun olmayan arkadaşlar lütfen dikkat etsin, Q parfüm var, versiyon parfümünün de taklidi gibi yani. Lütfen Q life ile karıştırmayalım. Ayrıca Q life parfümleri bazı orjinaller parfümlerden bile daha kalıcıdır. Erkekler için 235 bayanlar için 163 tavsiye edilir. Parfümü sıkar sıkmaz koklamayın birz tende emilmesini bekleyin. O zaman kesinlikle alkol kokusunu almazsınız. Üretim yeri İzmir oldğundan diğer illerde çok yaygın olup olmadığından emin değilim. İsteyenler model kolye - bijuteri, takı, küpe, kolye modelleri, küpe modelleri adresinden temin edebilirler.
dikkatimi çekti
163numara nin orjinal adını öğrenebilir miyim bulamadim da

X