Kontakt Lens doğal duran gri yıllık lens önerilerinizi bekiyorum

nzlsrp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
309
0
arkadaşlar gri lens almak istiyorum ama doğal duran yıllık lens
daha önce rainbow elite line giallo kullanmıştım memnundum ama siz bana resimli fotolarızla belki yardımcı olabilirsiniz başka seçimler yapmamda opuyorumnanaktan

elegance'ın gri renk lensini kullanıyordum ve herkes kendi göz rengim zannediyordu lens oldugunu söylediğimde de inanmıyorlrdı cok dogal duruyor tavsye ederim

arkadaşlar gri lens almak istiyorum ama doğal duran yıllık lens
daha önce rainbow elite line giallo kullanmıştım memnundum ama siz bana resimli fotolarızla belki yardımcı olabilirsiniz başka seçimler yapmamda opuyorumnanaktan

Merhaba Nazlı.. Rica etsem Giallo nun fotoğraflarını koyabilir misin? Bende giallo ve açık mavi gibi duran gri renk lens aasında kararsız kaldım.

Geçen sene freshlook grisini kullandım. Ama lens olduğu çok belli oluyodu..bir daha asla freshlook almam.. Bende bazen mavi gibi bazende yeşil gibi duruodu.. Hareli olduğu için sanırım..
Fotoları ekliyorum..

Eklentiler

• $IMG_0372.JPG
    $IMG_0372.JPG
    90,3 KB · Görüntüleme: 732
  • $IMG_0368.JPG
    $IMG_0368.JPG
    67,7 KB · Görüntüleme: 714
solotica hidrocor grafite aldım yapısı harika ama renk istediğim gibi olmadı =(

hayatim, sophistic, solotica, waicon dahil tum freshlook ve bausch&lomb lensleri kullanmis biri olarak siddetle tavsiye ediyorum, sakin denemeden lens alma. Cok ve gereksiz para harcarsin... Her lens, goz rengine, sekline, yapisina (konkavlik derecesine), ten ve sac sekline ve rengine gore cok ama cok farkli duruyor....
bazen 40$lik bir lens 300$'lik dan daha dogal durabiliyor...
bu benim tecrubelerime dayanarak alinmis bir derstir. Sevgiler

hayatim, sophistic, solotica, waicon dahil tum freshlook ve bausch&lomb lensleri kullanmis biri olarak siddetle tavsiye ediyorum, sakin denemeden lens alma. Cok ve gereksiz para harcarsin... Her lens, goz rengine, sekline, yapisina (konkavlik derecesine), ten ve sac sekline ve rengine gore cok ama cok farkli duruyor....
bazen 40$lik bir lens 300$'lik dan daha dogal durabiliyor...
bu benim tecrubelerime dayanarak alinmis bir derstir. Sevgiler

doğru söylüyorsun canım da nerde denicem ki bütün bu lensleri :uhm:

hayatim hangi sehirdesin bakmadim ama mesela Ankara ve Istanbul'da doktor kontorlu akabinde tek tek deneyebilecegin ozel lens merkezleri var. Bunu pek cok goz doktoru kendi ozel muayenehanelerinde de yapiyor ancak onlarda lens markasi sinirli olabiliyor.

waicon ve solottica icin bu mumkun degil ne yazikki... siparisi verip sansini denemek zorundasin...

Sevgiler Xxx,

X