gebelik testi yapıp ilkönce tek çizgi görüp daha sonrak saatlerde silik çizgi görenlr

Yenidenhamis

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2010
3.309
42
Arkadaşlar gebelik testi yaptım daha adet günüme 10 gün var ilkönce tek çizgi çıktı ama daha sonraki saatlerde baktığmda diğer 2.çizgininde çıktığını gördüm.hamile olabilirmiyim diye merak ettim pazartesi gidip kan tahlili yaptırıcm inşallah hepimiz hamileyizdir kızlar:ecrin_bebek:

canım inşallah hamilesindir ama normalde yarım satten sonra testi değerlendirmeyin deniliyor bi kere benimde 5 gün geçmşti test yaptım negatif bi saat sonra silik çizgi vardı sonra adet oldum daha çok var adet gününe şimdiden çıkması çok zor zaten şu erken testler bile 6 7 gün kala en erken çıkıyormuş kan testinde bile çıkmayabilir yani az sabretseydin ya kız laelaelaelaelae daha yumurtlama gününden yeni çıkmış sayılırsın sositososito

cnm idrar testlerinde ilk 5 dakikadaki sonuç geçerli pek ümitlenme zaten adete 10 gün kala çıkmaz teste varsada hamişlik çok yenidir zaten

evet çok doğru çok erken yappta morelimi bozdum keşke azıcık daha sabretseydim şu 1 hafanın geçmesini sabırsızlıkla bekliyorum :çok üzgünüm:

kızlar 2 gün önce adet oldum hamile falan değilim 2.silik çizgi yalan oldu birdaha adetim geçene kdr test falan yapmam hayırlısı...

canım 5 dk sonrasını değerlendirme

slm canım benim 8yaşında bir kızım var ama iki yıldır korunmuyoruz o yüzden doktora gittim bana bu ay klomen verdi bu ay kullandım sag yumurtam 19mm büyümüs adetime 1 hafta var dayanamayıp bugün test yaptım ilk çizgi çıktı on saniye sonra ikinci çizgi hafif göründü ama kayboldu acaba hamilemiyim bilmiyorum:KK43:sadece kasıklarımda aşırı bir şişlik var agzımın tadı çok kötü ve uyanmak hiç istemiyorum benim gibi aynı sorunu yaşayan varmı???

X