Saç Kesim Şekilleri dalgalı saçlara hangi saç kesimi uygun ?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
saçlarım dalgalı ve 2 yıl falan oldu oval kestiriyorum
süper oluyor arkadaşlar
yıkıyorum ıslak saçın üzerine yatıyorum gece
sabah bir kalkıyorum maşa yapmış gibi dalgalı dalgalı oluyo
ben bu kesimde devam etmyi düşünüyrum valla
ama kestirirken diyorum ki arkadan çok kat vermeyin diye
onlar da bir iki tane veriyo katı işte bu kadar :lepi:

evet yöntem iyi belki ama ıslak saçla yatmamalısın. bende öyle yatardım. sırf ondan sinüzit hastalığım başladı. en şiddetli baş ağrılarını burnumda yaşıyorum. çekilmez çaresiz bi rahatsızlık. artık çok çok dikkat ediyorum saçlarımı kurutup yatmaya anlayacağın... :KK50::KK34::KK20:

kızlar ben kırıklarını aldırmak için gittim biraz da kat ver dedim, şaçlarımı tepeden topladı sonra makasla alttan üste doru kesti, tokayı çıkarttığında çok güzel oldu ama şöle bi problemim var önde Allah'ın cezası kahküllerim var ve uzamasını bekliyorum bi türlü de uzamadı gitti, uzayana kadar hergün düzleştirmek zorunda kalıyorum malesef, yoksa dalgalı halini daha çok seviyorum ama işte...:

kızlar ben kırıklarını aldırmak için gittim biraz da kat ver dedim, şaçlarımı tepeden topladı sonra makasla alttan üste doru kesti, tokayı çıkarttığında çok güzel oldu ama şöle bi problemim var önde Allah'ın cezası kahküllerim var ve uzamasını bekliyorum bi türlü de uzamadı gitti, uzayana kadar hergün düzleştirmek zorunda kalıyorum malesef, yoksa dalgalı halini daha çok seviyorum ama işte...:

Tatlım bı başlıktan haberin var mı? :
http://www.kadinlarkulubu.com/evde-yapilabilen-sac-dogal-bakim-kurleri/349242-haftada-1cm-uzayan-saclara-dersiniz.html

saçlarım dalgalı ve 2 yıl falan oldu oval kestiriyorum
süper oluyor arkadaşlar
yıkıyorum ıslak saçın üzerine yatıyorum gece
sabah bir kalkıyorum maşa yapmış gibi dalgalı dalgalı oluyo
ben bu kesimde devam etmyi düşünüyrum valla
ama kestirirken diyorum ki arkadan çok kat vermeyin diye
onlar da bir iki tane veriyo katı işte bu kadar :lepi:

katsız,yada az katlı kesim daha iyi oluyor bencede...benim kuaför sağolsun saçıma kat vere vere 10 katlı binanın merdivenine benzetti saçımı,Allahtan hızlı uzuyoda aldırıyorum auçlarından şekle giriyor...

bnde yeni kestrdim katı çok vermiş kabarıyor birde usturayla kesti :KK5:sizce makasla düzelttreyimmi yoksa uzamasınmı bekleyim:KK14:

Benimde Saçım dalgalı bence bu model tam dalgalı saçlara göre Küt saç :)

Eklentiler

• $Jennifer+Aniston+8yAAf7f60aFm.jpg
    $Jennifer+Aniston+8yAAf7f60aFm.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 361
Mrb Kızlar Yardıma İhtiyacım Var Ya saçlarım Dalgalı Resimime Bakın Saçlarımı Bu model Düşünüyorum Uygun mu Ama bazıları diyo Fön gerekli Bazılarıda Yok diyo Şaşırdım kAldım Bu ModeL NASIl
$Jennifer+Aniston+8yAAf7f60aFm.jpg $SP_A0939.jpg Eki Görüntüle 219715

Mrb Kızlar Yardıma İhtiyacım Var Ya saçlarım Dalgalı Resimime Bakın Saçlarımı Bu model Düşünüyorum Uygun mu Ama bazıları diyo Fön gerekli Bazılarıda Yok diyo Şaşırdım kAldım Bu ModeL NASIl
Eki Görüntüle 219716 Eki Görüntüle 219714 Eki Görüntüle 219715

İlk kestirdiğinde güzel durur ama saçların uzadıkça saçlarının uçları havaya kalkar.Kendi saç modelin gayet iyi.İlla kestiricem diyorsan perçemlerini ve saçlarının uçlarını kestir.

X