Gelinlik Modelleri Lady moda evi -kadıköy

jujuuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2008
84
0
42
Herkese merhaba,
lady moda evi nin web sayfasını inceledim.Güzel modelleri var.Bu firmadan gelinlik alan ve memnun kalan ya da kalmayan var mı?

Teşekkürler

Biraz geç kalmış olabilirim yazmakta.Ben gelinliğimi lady modaevinde diktiriyorum. Daha önce arkadaşım ve onun bir çok arkadaşı diktirdi. Arkadaşımın gelinliği mükemmeldi.Birçok gelinlikçi gezmiş biri olarak dikişleri kumaşı ve kullandığı malzeme pronovias ayarında olan tek modaevi bence.Tavsiye ederim.

fiyatlari nasil?

Benim 3.000 TL ama üstü tamamen swarovski ve cristal işleme .Arkası kuyruklu ve kat kat fransız kadınlarının giydikleri tarzında.

Modele göre değişir.Ben provaya gittiğimde gelinlik diktiren bayanların üzerinde gördüm şu Pronoviasın ortada çok olan modellerinden(yan tarafından dantel çıkan rima modelini). birebir dikmişler . İnternette görüyorum çok kaba duruyo başka yere dikilmiş olanlar.Sanırım o modelin fiyatı çok işleme olmaması sebebiyle daha uygundur.

Yine pronoviasın sırf fransız danteli olan gelinliğini de gördüm o da çok süperdi.

Pronoviasın gelinliklerinin 5000.- 6000 Tl arasında olduğunu düşündüğümüzde yarı fiyatına hatta daha da altına aynı kaliteyi bulabilirsin diye düşünüyorum. Gidipte görünce anlarsın zaten kalitesini işlemelerinin diğer yerlere göre farkını.

ben de bu konuya biraz geç giriş yaptım ama bu modaevini bir gelinlik dergisinde gördükten sonra araştırma isteği duydum.sitesini az önce gezdim..gerçekten muhteşem modeller var ve resimlerden bile kalite kokuyor..eğer bir fırsatım olursa mutlaka bu modaevinde diktirmek isterdim gelinliğimi..bazı modelleri hayalimdekinden bile güzel..bu arada ^^altinapa^^ sen hangi modeli seçtin merak ettim.internet sitesinde modellerin isimleri var.mesela ben palmira modeline bittim resmen.diana,dora,palma ve riva modelleri de çok güzeller..palmira ne kadardır acaba?:bbo:

Yeni 2014 - 2015 koleksiyonu baktın şahane modeller var ...

Son düzenleyen: Moderatör:
X