Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları bebeğimin 1.doğum günü partisi için değişik fikirler

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
41
neler yapabiliriz acaba arkadaslar.slyat hazırlamak istiyorum.sarkı ne olsun karar veremedim?
güzel fikirleriniz varsa paylasırmısınız lütfen.anı olarak kalacak seyler süprizle eglenceler değişik değişik bişeyler....v.s v.s v.s....
1 haftam var acil yardım....

neler yapabiliriz acaba arkadaslar.slyat hazırlamak istiyorum.sarkı ne olsun karar veremedim?
güzel fikirleriniz varsa paylasırmısınız lütfen.anı olarak kalacak seyler süprizle eglenceler değişik değişik bişeyler....v.s v.s v.s....
1 haftam var acil yardım....

guzel dogum parcaları var. adlarını yazıyım: erhan guleryuz-dogumgünü, tuba özerk-dogum gunun kutlu olsun, tan taşçı-dogum günü. slaytta da ipek açar ve kayahanın sölediği ninni diye bi parca var. o güzel olur. benımde 50gunluk kızım var, geçenlerde mevllut yaptım. eşim kızımın resımlerınden guzel bı slayt hazırladı, içinede kayahanın parcasını koydu, mevlut başlayana kadar o slaytı açtık televızyonda. misafirlerde kızımın dogum resimlerini görmüş oldular:) ayrıca dogum günü davetiyeside hazırlayabilirsiniz, az zamanınız var ama renk renk kartonlardan çok şirin davetiyeler meydana getirebilirsiniz, çocugunuzun güzel bi fotosunu da renklı fotokopıyle buyutup davetıyelere yapıştırabırsınız, kenarlarına da ufak fıyonlardan yapıstırdınız mı tamam işte:dance:

renklı gıda boyalarıyla şirin kurabıyeler cocukların çok hoşuna gider, süslemeler de apartmandan başlarsanız çocuklar apartamana girdikleri anda mutlu olurlar, merdiven kenarlarına balonlar faln... kendi ev kapınıza da ''dogum gunume hosgeldınız'' diye bı yazı asarsınız. kırtasıyelerde satılan yapıskanlı harfler var ya onlardan. aklıma bunlar geldi şimdilik. umarım faydam olmuştur. bebişinizkaydirigubbakcemile3de iyi ki dogmuş

tesekkür ederim canım.kurabiyeler yapılıyor.dısarıda olucak partimiz süslemeler oraya ait.konuklara hediyelerim var.ama baska seylerde olabilir kızıma anı defteri aldım...yani anı olacak bişeyler...sarkılar için cok tesekkür ler bakıcam hepsine şimdi.

guzel dogum parcaları var. adlarını yazıyım: erhan guleryuz-dogumgünü, tuba özerk-dogum gunun kutlu olsun, tan taşçı-dogum günü. slaytta da ipek açar ve kayahanın sölediği ninni diye bi parca var. o güzel olur. benımde 50gunluk kızım var, geçenlerde mevllut yaptım. eşim kızımın resımlerınden guzel bı slayt hazırladı, içinede kayahanın parcasını koydu, mevlut başlayana kadar o slaytı açtık televızyonda. misafirlerde kızımın dogum resimlerini görmüş oldular:) ayrıca dogum günü davetiyeside hazırlayabilirsiniz, az zamanınız var ama renk renk kartonlardan çok şirin davetiyeler meydana getirebilirsiniz, çocugunuzun güzel bi fotosunu da renklı fotokopıyle buyutup davetıyelere yapıştırabırsınız, kenarlarına da ufak fıyonlardan yapıstırdınız mı tamam işte:dance:

canım birsey soracagım.dvd cd yemi vcd cd yemi yükledin slaytı ve hangi programdan yaptım.
bu arada allah bagıslasın kızınızı.

movıemaker dan cok rahat yapabılırsın cnm istediğin gibi.her bılgisayarda program var zaten.hem vcd hem dvd olarak olarak yayımlarsın.problem olmaz.

cocukların hoslarına gidicek orjinal seyler verin..ben kutular yaptırmıştım, hepsinde farklı oyuncaklar vardı..sekerbutik.com dan siparis vermiştim, baya uygunada gelmişti..bi göz atarsanız, fikir olabilir belki..

X