Sivilceli Ciltler Acnelyse kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
üzülmee canm gecer 2 gunee benmde cenemde cıkmaya hazr var bıtanee sert elleyınce acıyo

kızlar sanki bugün benim izler bi belirginleşti. yoksa acaba ben çok baktığım için bana daha da mı abartı gelmeye başladı.

kızlar az önce banyo yaptım. banyodan çıktıktan sonra bir baktım yüzümde kırmızı kırmızı lekeler oluşmuş. çok korkuyorum yaa. yanlış bir şey mi yaptım acaba. böyle kırmızı kırmızı sanki duvara sürtülmüş de derisi soyulmuş gibi. özellikle saç diplerime yakın yerlerde. hemen üstlerine madecassol sürdüm yaraların sadece. bu gece yüzüme hiçbir şey sürmüyorum. nemlendirici bile. çok korkuyorum ya geçmezlerse. pazartesiye kadar acnelyse sürmeyeceğim. belki de her gece sürmek ağır geldi bana.

ben de cıktım dustan benim de yüzüm kızardı
ama ben biraz sürttüm derim soyuldu o yüzden kızardı excipial sürdüm
o nasıl yanmadır cok feci yandı hala da acıyo

mrb arkadaşlar benimde yüzümde kirmizi sivilce izleri var bi arkadaşımın önerisiyle madecasscol aldim bir haftadır sadece geceleri lekelerin üzerine sürüyorum şimdilik memnunum en azından cildimde hiçbir tariş oluşmadı ve sürdüğüm yerlerin rengi açılmaya başladı

ne kadar zamandır kullanıyorsun?

yaklaşık 6 aydır falan..doktorum 2 gecede bir kullanbilirsin demişti ama bir ara kestim..çok fazla soyulma olunca araya biraz zaman koyuyorum..çünkü cildim çok hassas..haftada bir sürmeye çalışıyorum..faydası olduğunu düşünüyorum..

ben de haftada bir iki kere kullanacağım bundan sonra. kızlar bu yaralar çok korkuttu beni. asitle açılmış yara gibi oldu. onlar geçsin bekliyorum.keşke her gece sürmeseydim yaa. çok pişmanım.

doktor kontrolündemi kullanıyorsun ilacı..üzme tatlı canını..ara ver cildin biraz toparlasın..o arada temizle nemlendir..bol su iç..baktın olmuyor..dermatoloğa gitmelisin..

doktor kontrolündemi kullanıyorsun ilacı..üzme tatlı canını..ara ver cildin biraz toparlasın..o arada temizle nemlendir..bol su iç..baktın olmuyor..dermatoloğa gitmelisin..

yok doktor kontrolünde değil. şu aralar doktora gitmeye vaktim yok. önümüzdeki hafta gideceğim inşallah. keşke biraz sabretseydim. doktora gidene kadar bekleyemedim.

haftada bir kullan sende..krem cildi çok soyuyor..bırak cildin biraz dinlensin..ama iyi bir nemlendiricin olsun..

haftada bir kullan sende..krem cildi çok soyuyor..bırak cildin biraz dinlensin..ama iyi bir nemlendiricin olsun..

şimdi yaralar iyileşene kadar süremem zaten. nemlendirici olarak bepanthene merhem ve krem, excipial hydro var elimde. oriflamein gece kremi ve gündüz losyonu var optimals yeşil seri. başka da nemlendiricim yok. önerdiğin bir şey var mı?

Ben kullanıyorum Medacassol... Çatlaklara iyi geldiğini duydum... Cildi yeniliyo medecassol o yüzden acnelyse'in aşındırdığı yerleri düzeltmeye yardımcı olur... O yüzden mantıken çukurcuklara acnelyse ile birlikte kullanıldığında iyi gelebilir... Bu arada ben bu gün cleocin t aldım onu da kullanıcam...

ben hala tekrar başlayamadım. yaralar hep iz iz kaldı yüzümde. :KK43:((mafoldumben. pazartesi gününe kadar bekleyeceğim de pazartesi bi doktora gideceğim inşallah.

Valla acnelyse zaten yapıyor o işi ama illa bişey istiosan ben Bioderma sebium serisinden exfoliating jel kullanıyorum peeling gibi içinde mikro tanecikler var... ılk acnelyse'e başladığımda yüzümdeki pullanmayı atsın bitirsin diye kullandım baya da ovuşturdum yüzümü o yüzden ertesi gün tam soyulmuştum canım yanmıştı biraz ama şuan kullanınca o acıyı çekmiyorum... Acnelyse'e alıştığı için yüzüm... Ben memnunum biodermanın sebium serisinden zaten yüzümü de mavi renkli bakır sülfat içeren yüz yıkama jeliyle yıkıyorum sabah akşam... Diğer peeling olanı haftada bir fln kullanıyorum... Daha uygun bişey almak istersen de garnier üçü bir arada saf ve temiz hiç fena değildi... Kullanmıştım bitti ama gene alabilirim yani aklım kaldı...

kızlar cilt hekimi soru sor mu ne öyle bir site var ben oraya sordum kullandığımız ilaçlar tüylenme yapar mı diye. sadece acnelyse tüylenme yapabilir o da çok düşük bir ihtimal dedi. yani bepanthene krem, merhem, excipial hydro ve madecassol tüylenme yapmıyor ordaki doktorun cevabına göre.

şimdi yaralar iyileşene kadar süremem zaten. nemlendirici olarak bepanthene merhem ve krem, excipial hydro var elimde. oriflamein gece kremi ve gündüz losyonu var optimals yeşil seri. başka da nemlendiricim yok. önerdiğin bir şey var mı?

ben hafta sonunda yenibir krem aldım satıcı kadın baya övdü cildim çok hassas benim roc'un enydrial aldım o yüzden.yeni başladım iyimi kötümü bilmiyorum henüz.

X