Saç Şekillendiriciler babyliss 2362CE mi yoqsa babyliss nano 2325E mi????

siren16

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010
362
1
iki maşa arasında çok kararsız kaldım biri BABYLİSS PRO200 2362CE diğeri BABYLİSS NANO TEKNOLOJİ 2325E ikiside 25MM ztn biri 200 derece lcd ısı ayarlı diğeri 180 derece sadece ısı ayarlı:uhm:ama bilmiyorum hangisini alsam hangisi güzel daha kalıcı kullanan arkadaşlar varsa bunlardan ikisini yardımcı olurmusunuz acaba haftaya kesin almam lzm :uhm:

iki maşa arasında çok kararsız kaldım biri BABYLİSS PRO200 2362CE diğeri BABYLİSS NANO TEKNOLOJİ 2325E ikiside 25MM ztn biri 200 derece lcd ısı ayarlı diğeri 180 derece sadece ısı ayarlı:uhm:ama bilmiyorum hangisini alsam hangisi güzel daha kalıcı kullanan arkadaşlar varsa bunlardan ikisini yardımcı olurmusunuz acaba haftaya kesin almam lzm :uhm:

bence 200 derece ısınması gerekir,evet 180 liklerde şekillendiriyor ama kalıcı olması için ısısının yüksek olması gerekiyor diye düşünüyorum,geçen hafta aldığım babyliss pro ceramic saç maşasını iade ettim,bukleler süper oluyordu ama 1 saate açılıyordu..bende şimdi yeni bi maşa arayışındayım ama sanki aklımda babyliss pro 200 var 19 mm..
vee mm 19 düşün derim benim daha önce aldığımda 19 mm di kalın bi tutam aldığımda iri dalga oluyor ince bi tutam aldığında daha ince bi dalga oluyordu zaten 25 mm lik hemen açılır diye düşünüyorum..kolay gelsin..

bence 200 derece ısınması gerekir,evet 180 liklerde şekillendiriyor ama kalıcı olması için ısısının yüksek olması gerekiyor diye düşünüyorum,geçen hafta aldığım babyliss pro ceramic saç maşasını iade ettim,bukleler süper oluyordu ama 1 saate açılıyordu..bende şimdi yeni bi maşa arayışındayım ama sanki aklımda babyliss pro 200 var 19 mm..
vee mm 19 düşün derim benim daha önce aldığımda 19 mm di kalın bi tutam aldığımda iri dalga oluyor ince bi tutam aldığında daha ince bi dalga oluyordu zaten 25 mm lik hemen açılır diye düşünüyorum..kolay gelsin..

saçlarım uzun belimde 25 mm daha iyi gelir die düşünüordum:S

Ben 200 derecenin altını önermem canım. Ama kararsız kaldım Braun'un 220 liği vardı galiba. Onu da bi deneyeceğim. Ama netten almak lazım. Daha ucuz oluyormuş. Yazdım diğer topiklerde. Cevap alırsam en ucuz neredeymiş burada da yazarım.

Buldum maşayı ! Bedavaya ! :) aşkım sağolsun. 33 liraya sipariş vermiş bugün. fazlayok.com 19 mm ama olsun bana yeter. Braun alacaktım. Babyliss daha iyiymiş şekerler...

Babyliss 25 mm ,180 dereceye kadar çıkıyor,gayet kullanışlı
Fakat paraya kıyıp digital almakta fayda var diye düşünüyorum:icecream:

haziranda babyliss titanium pro 200 19 mm olanından aldım sonunda çook mmnunum istersem ince tutam bazen kalın tutam alıorum sprey fln sıkmadan günlerce dayanıo :)

slm bayanlar bende 180 derecelik babylissten almak istiodum bnm saçlarım kolay bozulmaz hem fiyatı daha uygun geldi bana..önermio musunuz?ve cabuk ısınıyor mu acaba?

slm bayanlar bende 180 derecelik babylissten almak istiodum bnm saçlarım kolay bozulmaz hem fiyatı daha uygun geldi bana..önermio musunuz?ve cabuk ısınıyor mu acaba?

30 saniyede kullanıma hazır..180 dereceliği tavsiye etmem alcaksan ısısı daha yükseğinden almalısın bence pro 200 mesela çok iyi dijital ısı göstergesi var fiyatıda 55 tl ye düştü..

X