adet duzensizliigi olupta hamile kalan varmi?

N

neverland10

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi neverland10
evet adet duzensizligi olupta hamile kalan varmi?ne kadar surede hamile kaldiniz?ve yumurtlama gunlerinizi nasil hesapladiniz?

genç kızlık döneminden beri adetlerim hep düzensizdi,3 yıllık evliyim çapa tıpta infertilite bölümüne gittim glukofen isminde iki kutu hap içtim düzenli olarak adetlerim düzene girdi,hsg çekildi ardından ikinci ay gebe kaldım......

bendede adet düzensizliği var hemde baya bi gecikmeyle ama bazen değişiyo 5gün 10gün en fazla 20 gün gecikmişti ve bunun üzerine doktora gittim hem adetimin düzensiz olduğunu hemde çocuk istediğimi söyledim muayene ettikten sonra bazı testler istedi kisten şüphelenmişti ama sonucum temiz çıktı sonra klomen kullandım ilk çatlama seansında çatlama oldu o ay hamile kaldım fakat düşük yaptım şimdi yeniden tedavi gördüm beklemedeyim...

benim de aşırı düzensizdi adet günlerim. 6 7 ay adet olmadığımı bilirim. bir kontrolde de polikistikover var demişti bi doktor. tedavi falan olmadım da. gebelik için tedavi olman gerekebilir demişti doktor. ben kendiliğinden hamile kaldım nasıl olduysa.hatta kazara oldu yani. darısı başınıza artık.kafaya takmayınca işler daha yolunda gidiyo aslında sanki.

selam arkadaşlar, bende de adet düzensizligi vardı aylarca adet olmöadıgımı bilirim ve bekarkende dkh kullanırdım aksi durumda adet olmazdım. bebek için karar verdik doktorum ilacı bıraktıktan sonra 6 ayda vücudun ancak kendini toparlıcagını söyledi. Ve ben 5 ayda 2kez adet olabildim nerdeyse 5ay gecmişti ilacı bırakalı tık yoktu ve aksi gibi adet düzensiliği oldugu için yumurtlama günlerimi hiç bilmedim. yine adetim gelmedi sat ım 14 kasımdı zaman geçmişti yine gecikti dedim ocak ayının ilk haftasında sabahları ögürtülerim başladı olmaz dedim ama kan testi yaptırdım 7 haftalık hamiş oldugumu ögrendim. Şu anda 15 haftalık hamişim cokşükür. Arkadaşlar benim size tavsiyem doktorunuzu dinleyin ama en en önemlisi kesinlikle stress yapmayın ben 5 ayda vazgeçmiştim tedavi olurum kesin diyodum. bu arada iki kez sogan suyu ve hamiş kaldıgım ayda bal tarçın çörek otu yapmıştım eşimede keçi boynuzu içiriyodum ama bebek olucak mı diye düşünmemeye çalıştım son zamanlarda. ÇOk uzattım kafanızı şişirdim ama ne olur stress yapmayın olumunekankayizsmile insallah gönlünüze göre olur

bende düzensiz adet görüyordum. internetten yumurtlama günlerini belirleyen bir takvim bulup indirdim.son 3 ayın adet tarihlerini yazınca bana uygun yumurtlama gününü verdi.
ve tesadüf müdür bilemiyorum ben o günlerde hamile kaldım
çok korkuyordum ileride bu düzensizlik çocuk sahibi olmamı etkiler mi diye ama çok şükür istediğimiz ayda hamile kaldım
darısı başınıza

Bende düzensiz adet görüyordum,3-4 ay hiç olmadığımı bile hatırlıyorum.Ama korunmayı bıraktığım ay hamile kaldım.

X