Meme ucunda ağrı

batarang

Guru
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2007
451
3
arkadaşlar son bikaç gündür,2 göğsümün ucunda da ağrı,sızlama oluyor.adet olamadım ondan olabilir mi?
pko luyum,adetlerim çok düzensiz:a015:

aynısı bende de var benim de 7 gün gecikti adet olamıyorum ve göğüs uçlarımda batma var..hamile değilim biliyorum test yaptım negatif çıktı..niye olamıyorum onu da bilmiyorum..

arkadaşlar bir de ayıp söylemesi ama sürekli uçları sert durumda..bi de soğukta üşüyünce acaip acıyooo:kedi:

canım adet belirtisi olabilir.adet olamadığından dolayıda acısı güngeçtikçe artıyor olabilir.
başka bir belirtin yokmu peki??

canım adet belirtisi olabilir.adet olamadığından dolayıda acısı güngeçtikçe artıyor olabilir.
başka bir belirtin yokmu peki??

benim zaten tek belirtim meme ağrısıydı,fakat sanki daha farklıydı.şimdi dokundukça acıyor.bi de üşüyünce sertleştiği için sızlama yapıyor:kedi:ama uzun zamandır adet olduğumda hiçbir belirti olmuyordu ,sanırım yumurtlama da olmuyordu.
test de yaptım bikaç gün önce..negatif:sinifsinif:

yazdıkların benim yaşadıklarımla tamamen aynı..şu an 9 gün oldu regl gecikeli kan testi de yapıldı sonuç negatif ve göğüslerim aynı senin gibi..inanılmaz şişkinlik var birde..

ben bu sabah 10 gün gecikmeden sonra regl oldum ve o ilk defa bu kadar acı hissettiğim göğüs ağrım da gitti.adet olamadığım içinmiş..çok şükür..

Ya kızlar benim de adet öncesi böle göğüs uçlarım sanki içerden çekiliyomuş gibi oluyodu 1 hafta sonra adet oldum. Adetim biteli 1 hafta oluyo ama dahada ağrılar devam ediyo :S

X