su filtreli elektrik süpürgesi

cottonheart

Zeynebin annesi
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2009
750
14
39
kızlar çeyizimdeki halı yıkama makinesi kafayı yedi birde çok ağır süpürürkende çok ses çıkartıyor benim bebek uyuduğunda kesinlikle süpüremiyorum bu günlerdede etrafada toz çıkartıyor
benim istediğim şöyle yatık su hazneli sesi çıksada olur ama çekiş gücü iyi olsun bildiğiniz bir model varmı fiyatı çok fazla olmasın en fazla 250 verebilirim ne olur kullanan arkadaşlar yazsın sizin yorumlarınız benim için çok önemli size güveniyorum kızlar sadece kullanıp beğendiğiniz modeli yazın yeter ben fiyat araştırırım

su hazneniler cok ii deil die duydum ben temizlemesi filan zor oluomus kmse tawsiye etmio

canım bu yatıklar kolay temizleniyor diye biliyorum su yeri üstte oluyor hemen çıkarılıp takılıyor galiba ama markada karar kılamadın hadi kızlar bir el atın ne olur

kızlar kendime seçenek belirledim ama karar veremedim yardım edermisiniz sizce hangisi olsun üçününde yorumları çok iyi fiyatları biraz farklı tabi marka yazmıyorum sırayla 125 tl,220 tl,180 tl

Eklentiler

• $arnica su filtreli.jpg
    $arnica su filtreli.jpg
    8,7 KB · Görüntüleme: 545
  • $evarzumar441.jpg
    $evarzumar441.jpg
    6,3 KB · Görüntüleme: 368
  • $sunny.jpg
    $sunny.jpg
    5,1 KB · Görüntüleme: 355
Canım emiş gücü senin için önemliyse kesinlikle Arnica al. Arnicanin filtrelemesi iyi ve emiş gücü çok yüksek. Herhangi bir mağazada fişe takarak baktırabilirsin. Eksilerine gelince, 1- Sesi yüksek 2-Genel kalitesi çok yüksek değil. Sana tavsiyem resimdeki değil, Arnica Hydra Plus modeli olur. Plus modelinde turbo fırça var, hortumu da çelik tel ile sarılı. Turbo fırçanın içinde dönebilen fırçalı merdane var, halıların dibindeki tozları çok iyi alıyor. Amcamın kızı aldı çok memnun. Bir de su filtreli süpürgelerin genel eksisi, her kullanımdan önce su ile doldurmak ve işin bitince suyu söküp çalkalamak lazım.

Son diyeceğim, satıcıların "abla bu çok iyi çeker" lafına asla inanma. Fişe taktır ve mümkünse su doldurtarak bir dene. Sulu süpürgelerin çekişleri çok düşük oluyor çünkü. Mesela Rowenta'yı denemiştim mağazada, berbattı.

ıST89 canım çok sağol bende arnicadan şimdiye kadar kötü bir yorum okumadım ama dediğin jumbo plus ile arasında ne fark var birtürlü anlamamıştım sitelerdede yazmıyor sadeec 10 tl fiyat farkı yazıyor sen çok güzel açıklamışsın sağol canım kesinlikle karar verdim şimdi jumbo plus alıcam peki temizlemesi kolaymı

Canım jumbo plus modelinde çelik telli hortum ile turbo fırça yok. Bundan da önemli detaylar. Bence Hydra Plus almalısın. Hortumu sağlam ve turbo fırçalı olması önemli. Temizlemesi maalesef zahmetli biraz. Kovasını, bazen de süngerlerini çalkalayarak yıkamak ve kurulamaya bırakmak gerekiyor. Benim amcamın kızı banyoda bir yer ayırdı süpürgenin kova ve aksesuarlarına, yıkayıp sürekli orada süzülüp kuruması için bekletiyor. Süpürgeyi kullanacağı zaman su doldurup kullanıyor ve yine yıkayıp banyodaki yerine süzülmeye bırakıyor. Böyle bir döngü olacak ister istemez :) Ya da süpürge ile işin bitince yıkayıp kurulayıp tekrar takman gerekecek. Bir de kablosunu sarmıyor onu söylemeyi unutmuşum.

hım benim bebekle ben süpüremiyorum bile üstüne çıkıyor bu kadar temizlemeye zaman ayırırsam yandım desene:) bir model daha buldum bugün dışarı çıkınca bu nasıl acaba biri 200 civarı diğeri 500lerde geziyor 200 olanı gördüm toz torbasız çıkarması yıkaması kolay hemde yatık benim istediğim gibi bu foto eklediğim pahalı olan diğer modeli daha ucuz ama satan bayan önermedi pek emiş gücü az dedi

Eklentiler

• $samsung sc 8571.jpg
    $samsung sc 8571.jpg
    7,7 KB · Görüntüleme: 302
bu kırmızı olanda 230 tl olan(samsung sc 6780 modeli) yanındakide 149 tl indirimdeydi satan kız emiş gücü çok iyi dedi birz hepimiz aldık dedi

Eklentiler

• $sc6780.jpg
    $sc6780.jpg
    6,2 KB · Görüntüleme: 321
  • $samsung sc 41a9 149 tl.jpg
    $samsung sc 41a9 149 tl.jpg
    8,1 KB · Görüntüleme: 330
Canım bence Darty'de satılan Siemens VS06G2001 modeline bir bak. 200TL, 2000w ve çok güzel süpürge. Temizleme sııntısı da yok, toz torbalı. Torbası dolunca değiştiriyorsun, 5 torbası 10TL, marketlerde falan daha ucuz. Bir de Siemens Alman malı. Sulu sistem düşünmüyorsan bence Siemens'ten şaşma.

bizde dün dartyde baktık zaten bunlara şu üstteki mavide orda indirimdeydi senin dediğin modelede bir bakayım

Canım hangısıne karar verdın merak edıyorum. ÇÜnkÜĞ bende aynı dertten mÜzdarıbım. Son kararım son resımdekı mavı ÇıÇeklı olcak (samsung) kullnanı hıÇ duydunmu nasılmıŞ?

ben fikrimi değiştirdim sunny at 152 alıcam canım bir bak bir tane kötü yorum okumadım hakkında

şu an bir sitede indirimde birazdan alıcam internet üzerinden ama acaba görüptemi alsam diyorum 2. fotodaki arzumda indirimde şu anda çok kararsızım onun özellikleri daha fazla ama yorumlarıda pek iyi değil havalarda soğuk olduğu için bebekle çıkamıyorum şu an çok ihtiyacım var hemen almam lazım

Canım Sunny, Arzum vs düşünme bence. Çekiş güçleri çok düşük ve gürültülü süpürgeler. Almadan evvel mutlaka mağazada çekişini kontrol etmeni tavsiye ederim. Motor gücüne aldanma, 1600w bir süpürge 2000w olan başka bir süprügeden çok daha güçlü çekebiliyor.

Sulu istiyorsan Arnica, torbalı istiyorsan Siemens, kuru hazneli istiyorsan Samsung veya Philips Marathon bence en iyisi.

canım valla çıkamıyorum diye internetten aldım akşam şansıma artık sunny aldım çekiş gücünü çok iyi anlatıyorlar ama dur bakalım nasıl çıkıcak yarın gelir herhalde yazarım kullanınca size fikir olur

kızlar nihayet süpürgem geldi ve meraktan hemen süpürdüm tabi 1.5 yaşındaki kızım yeni süpürgeyi görünce benden çok sevindi :) özelliklede arkadan hava üflemesi ve led ışıkları onun çok ilgisini çekti hemen özelliklerini yazıyorum
Su haznesi küçük ve temizlemesi çok kolay 3 seviye hız ayarı var ama bence en iyi 3. seviyede çekiyor ama 3. seviyede seste çok fazla oluyor benim için önemli olan iyi emiş gücü ve sulu olmasıydı zaten teleskobik boru var ama biraz daha uzun olabilirdi süpürdükten sonra suyu bir görseniz temiz görünen bir halıdan bile bir sürü şey çıkartıyor ve suyu dökünce içiniz rahatlamış oluyor çünki çıkan kir havaya yeniden karışmıyor ağırlığı normal boyutları çok büyük değil ben beğendim valla almak isteyenler alabilir türk malı olması özellikle ilgimi çekti fiyatıda uygun kargoyla falan 177 ye aldım ama rengi gri gibi geldi normalde siyah gözüküyor

ben de alacağım su filtreli süpürge.ne alsam diye kararsız kaldım.
kullanan arkadaşlar ne kullandıklarını ve memnuniyetlerini yazarsa sevinirim.

ben kullanmaya devam ediyorum şu an temizlemesinden falan son derece memnunum ama haftada bir açıyorum günlükte arzumun lesto dik modeli var onunla idare ediyorum sesi çok fazla ama güzel temizliyor yinede tavsiye ederim fiyatıda uygun

X