Lekeler, Çiller koltuk alti kararmasina ipek gibi bir cilt elde etmek icin ;)

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Slinn

Zamanla Degil Zamaninda!!
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
1.721
18
kizlar deniz tuzu limon ve vucut icin kulandigimiz bir nemlendirisiyle gommage yaparsaniz koltuk alti veya bikini bölgesini bu dertden kurtulabilirsiniz ama her banyoda degil tabi 2 haftada 3 haftada bir kez yapar ve sonrada nemlendirici surerseniz pisman olmayacaksiniz hatda bunu butun vucudunuza uygulaya bilirsiniz cok yumusak ipek gibi bir cilt yapiyor ben uzun zamandir yapiyorum gercekten cok memnunum zemuszemus

canım ben de aynı dertten muzdaribim. deniz tuzunu nerden bulabilirim acaba?

kizlar deniz tuzu limon ve vucut icin kulandigimiz bir nemlendirisiyle gommage yaparsaniz koltuk alti veya bikini bölgesini bu dertden kurtulabilirsiniz ama her banyoda degil tabi 2 haftada 3 haftada bir kez yapar ve sonrada nemlendirici surerseniz pisman olmayacaksiniz hatda bunu butun vucudunuza uygulaya bilirsiniz cok yumusak ipek gibi bir cilt yapiyor ben uzun zamandir yapiyorum gercekten cok memnunum zemuszemus

tatlım ya
deniz tuzu limon ve nemlendiriciyi anladım da bu ''gommage''ne ya ??

tatlım ya
deniz tuzu limon ve nemlendiriciyi anladım da bu ''gommage''ne ya ??

canim cok ozur dilerim mesajini yeni gordum :eek: gommage peeling demek aslinda yani banyoyapmadan once vucuduna bu karisimla peeling yapabilirsin goreceksin zaman gectikce renk acilacak butun vucuduna yaptigin takdirde ipek gibi bir cilt yapiyor denemeni tavsiye ederim a.s.

canim cok ozur dilerim mesajini yeni gordum :eek: Gommage peeling demek aslinda yani banyoyapmadan once vucuduna bu karisimla peeling yapabilirsin goreceksin zaman gectikce renk acilacak butun vucuduna yaptigin takdirde ipek gibi bir cilt yapiyor denemeni tavsiye ederim a.s.

teşekkürler

c vitamini cilt kararmalarındaki etkisi ispatlanmıştır. Limon suyunu tek başına bile deneyebilirsiniz.

X