hamile kalamıyorum diyenler buyrun burada dertleşelim

aynen canım yazın tam bi gebelik belirtileri yaşadım ve adetim beklenen günden 1 hafta sonra olmuştu tam umutlanmış test yapacaktım testte elimde patladı ve gelen kan simsiyah parlak bi kandı pıhtılar şeklinde bolcaydı anlamadım neydi o ve ben hayatımda ilk defa öyle birşeyle karşılaşmıştım ama bütün belirtiler vardı sabah kusmalarım bile şimdi o zamandan bu zamana birdaha karşılaşınca belirtilerle bi sorayım dedim inş hamileyizdir canım inş.

aynen canım yazın tam bi gebelik belirtileri yaşadım ve adetim beklenen günden 1 hafta sonra olmuştu tam umutlanmış test yapacaktım testte elimde patladı ve gelen kan simsiyah parlak bi kandı pıhtılar şeklinde bolcaydı anlamadım neydi o ve ben hayatımda ilk defa öyle birşeyle karşılaşmıştım ama bütün belirtiler vardı sabah kusmalarım bile şimdi o zamandan bu zamana birdaha karşılaşınca belirtilerle bi sorayım dedim inş hamileyizdir canım inş.

kımyasal gebelık olabılır cnm

hayırlı olsun canım topiğin bende 12 yıldır uğraşıyorum guclubacismile

bende dün regl oldum sanırım oldummu olmadımmmı bilmiyorum zaten normaldede benim çok çok az oluyor çok ağrılı ve 3 gün sürüyor yine azdan öte oldu ama bu sefer sol kasığımda bir dolgunluk var sanki içine bişey koymuşlar yürüyünce öksürürken falan böyle hissettiriyor kendini bendede miğde bulantıları var ama nedendir bilemiyorum.bu ay başı aklımda kalmasın test yapıcam idrara testi belkide üstüne görmedir diyorum bilemiyorum yine hayırlısı hepimiz için

:sm_confused:
denemedim valla bilmiyorum nasıl yapıldığını siteden bakmıştım ama tarifini alamadım.
neden herkes gibi normal bişekilde olmuyor bazen düşünüyorum yumurtlama günü takip edemiyorum.ama genelde adet bittikten10.günü başlıyoruz çalışmalara gerçi tuturamadık daha ama neyse

cnm o super yumurtlama yardımcı oluyor dene kesınlıkle

bak ben sole yaoptım bır kavanoza dort bes yemek kasıgı corek otu bır yemek kasıgı tarcın dort yemek kasıgı bal koydum her sabah ac karnıan yedım su gıbı olurdu yumurtlama zaamanlarım bır kıvamlı oldu sasırdım 12 gun yapacaksın adetının 2 gunu baslatyıp yumurtanın catlamasını saglıyormus

arkadaş listeme ekledim cnm seni bunu bana özelden msj at denerim bende artık.
ama soğun suyunu denesem daha iyi kistlerim için.

cnm o super yumurtlama yardımcı oluyor dene kesınlıkle

bak ben sole yaoptım bır kavanoza dort bes yemek kasıgı corek otu bır yemek kasıgı tarcın dort yemek kasıgı bal koydum her sabah ac karnıan yedım su gıbı olurdu yumurtlama zaamanlarım bır kıvamlı oldu sasırdım 12 gun yapacaksın adetının 2 gunu baslatyıp yumurtanın catlamasını saglıyormus

arkadaşlar ben çıkıyorum kendinize iyi bakınj yarın görüşmek üzere?en geç sabah 10da burdayım ben yokmuşum gibi muhabbete devam değişik fikirleriniz varsada bana özelden msj atın iyiakşamlar herkese

hımm evet kimyasal gebelik olabilir canım haklısın bende senin gibiyim 3 gün ve azıcık adet görürüm aslında bununda nedenini merak etmiyor değilim hayırlısı artıkkaydirigubbakcemile3

:sm_confused:
denemedim valla bilmiyorum nasıl yapıldığını siteden bakmıştım ama tarifini alamadım.
neden herkes gibi normal bişekilde olmuyor bazen düşünüyorum yumurtlama günü takip edemiyorum.ama genelde adet bittikten10.günü başlıyoruz çalışmalara gerçi tuturamadık daha ama neyse

canım merhaba yumurtlama günün adetin ilk gününden 12 ve 14.günler arasında olur genellikle eğer düzenli adet görüyorsan.bu bende bir bilgi..mesleğin içinde olduğum için biliyorum ama mağlasef benimde bebişim olmuyor ama benim eşimde olduğu için sorun yumurtalarımı iğnelerle çoğaltıyoruz.ve aşılam inşallah şubatta başlıyacağız.hayırlısıyla inşallah olur bu kez..allahın izniyle inşallahhh...

değişiyor açıkcası mesela bu ay 25.ci gün oldum normalde 26 ama 28,30,31i gibide olabliyor ozaman yumurtlama günü olması zor heralde ben hesaplamayı becereniyorum valla.zaten ay içinde hergün hamile kalınabilir diyorlar.

canım merhaba yumurtlama günün adetin ilk gününden 12 ve 14.günler arasında olur genellikle eğer düzenli adet görüyorsan.bu bende bir bilgi..mesleğin içinde olduğum için biliyorum ama mağlasef benimde bebişim olmuyor ama benim eşimde olduğu için sorun yumurtalarımı iğnelerle çoğaltıyoruz.ve aşılam inşallah şubatta başlıyacağız.hayırlısıyla inşallah olur bu kez..allahın izniyle inşallahhh...

aslında kızlar yumurtlama gününe kafayı çok takmaya gerek yok benim 2 tane teyzem var adetin 14.günü nedir onu bile bilmezler ikisininde 2 evladı var hiçbirini hesaplayarak yapmamışlar hatta teyzemin biri büyük kızına adet biter bitmez ilişkiye girerek hamile kalmış küçük kızına ise adetine son 1 gün kala hamile kalmış diğer teyzem hiç anlamadım istediğim gün yaptım der.
yani sağlıklı bir kadın yumurtlama günüyle hamile kalmıyor ben burdan bunu çıkardım ben hep yumurtlama günümde ilişkiye giriyorum kendim anlayabiliyorum yumurtladığım günü ama 2.5 yıldır hiç hamile kalamadım.

ya arkadaşlar ben de 2 yılı geçti hiç hamile kalamadım çok istiyoruz eşimle ama Rabbim henüz kısmet etmedi.ınşallah bu aydır, buyük mutluluk getirir bize.Bugün adetimin 20.günü ve bu sabah doktora gittim,doktor sol kasığımda 5,5 cmlik kist oluşmuş dedi.yumurtlamam geçen haftaydı ve ben hep sol kasığımdan yumurtlarım, acaba bu kist benim yumurtam çatlamadığı için mi oluşmuş.doktor bişey demedi.ben de eve gelince buna takıldım.yoksa ben yumurtlayamıyorum ve bu kistler adetle atılıyo ve hamiş olamıyorum.görünürde hiçbir sorunumuz yokmuş ama olabilir mi böyle bişey kızlar?lütfen bilgilendirin beni.:)

arkadaşlar ben artık farklı şeyler planlıyorum soğan suyu kistlere iyi geliyor diyorlar denemek istiyorum.
ama gebelik konusunda hala kafam karışık.denediğimiz halde olmuyor.eksik bişeylermi var acaba diyede düşünmüyor değilim yanii.fikri olan varmııı?

canım mutlaka bir yerde bi sorun vardır hee bütün kontrollerden geçtik ama hiçbirşeyimiz yok diyorsanız demekki uyuşmamazlık var zaten vajina sperm içeri girdiği an savunmasını yaparmış sanırım bizim vajinalar şiddete çok eğilimli yada koçişlerimizin spermleri dövüş sanatlarını bilmiyorlar.kaydirigubbakcemile3
herşeyi deneyeceğiz allahın izniyle ama biliyorumki birgün bizlerde hamile kalıp bebeklerimizi kucaklarımıza alacağız sonuçta hiçbirimiz bu konuda aman allah verir deyip beklemiyoruz doktordu araştırmaydı falan çaba içerisindeyiz mutlaka birşeyler olcak ve burdan birbirimizi kutlayacağız.olumunekankayizsmile

kızlar belirtilerimi sıralıyorum bana bişeyler yazın lütfen son 4 gün
sabah kalktığımda mide bulantısı falan yok ama ağzımda metal bir tat var
kabızlık halsizlik kasık ağrısı özellikle sol kasığımda ara sıra batma ve dokununca ağrı belki üşütmüşte olabilirim ama.
gögüs şişkinliği ve sızlama
ara sıra baş dönmesi bayılacakmış gibi
ve vajinamda dışarıya çıkmayan içerde gezen bi akıntı.

X