hamile kalamıyorum diyenler buyrun burada dertleşelim

syavuzz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
1.016
0
merhaba arkadaşlar,

Öncelikle ben 5 aralıkta regl oldum ve daha sonra çok şideetli ağrım oldu 30 aralıkta doktora gittim 4 cmlik bir over kist olduğunu yatmam gerektiğini söyledi hastanede 5 gün yattım serum ilaç falan 3 cm düştü.31 aralık ve 1 ocak gibi 1,2 kerelik lekelenmeler oldu ve 2 gün başlayan ağrılarım nedeniyle dün lekelenme başladı yine akşama doğru gitti şimdi yine çok çok az 2,3 damla denecek kadar geliyor.Miğde bulantılarım ve sol kasıkta bir dolgunluk var sanki böyle öksürürken yada nefes alıp verirken sanki patlıycak gibi geliyor.ama ne kadar çabalasakta hamile kalamıyorum.tavsiyeleriniz nedir.hamile kalmak için ne yapmalıyım.doktor herşeyimin normal olduğunu belirtti.yardım edin lütfen ne yapabilirim.

senağlama arkadaşlar biraz önce şifa market diye bir siteye girdim bitkisel ürünlere bakıyordum orda canlı sohbet var site yetkilileriyle görüşüyorsun güya sorunu anlattım falan hamile kalamıyorumdiye başladı eşinizi kontrol ettirdinizmi falan hayır diyyorum sizde sorun varmı diyor yumurtalıklarımda kist var dedim çocuğun olmaz dedi bana çok sinirim bozuldu arkadaşlar kisti olanların çocuğu olmazmı bitkisel tedaviyle kistler giderilmezmi?hamile kalmayı kolaylaştırıcı bitkisel ürün bakıyım dedim maralim bozuldu.ne yapmalıyım sizce yardımcı olun

Canım hemen moralını bozma.arkadıŞımda polıkıstık over vardı.soĞan kÜrÜ yaptı geÇtı.ıkı ay sonrada hamıle kaldı.bende 1.5 senedır korunmuyorum.bızde herŞey normal eŞınmde bende rahım fılmı Çektırdım oda temız hala bıŞey yok. Allah vermeyınce vemıyor ıŞte fazla canını sıkma.

evet soğan kürünü söyleyenler olmuştu.nasıl yapılıyor ve nasıl kullanılıyor biliyormusun.

Canım hemen moralİnİ bozma.arkadıŞımda polİkİstİk over vardı.soĞan kÜrÜ yaptı geÇtİ.İkİ ay sonrada hamİle kaldı.bende 1.5 senedİr korunmuyorum.bİzde herŞey normal eŞİnmde bende rahİm fİlmİ Çektİrdİm oda temİz hala bİŞey yok. Allah vermeyİnce vemİyor İŞte fazla canını sıkma.

benimde hem sağda hem solda kist vardı 6 santimdi 15 gün soğan suyu içtim geçti sennin belirtiler kistendir bazı kistler gebeliye engel oluyor

bi kahverengi soğanı 4 bölüyorsun 2 bardak klorsuz suyla 5 dakika kaynatıyorsun 510 dakika dinlandirip öğlen yemeklerden önce ve akşam yatarken içiyorun adetn bir ahfta sonra içiyorun 15 gün kullanıyorsun

canım böyle saçmalıklara inanma bence tedavini olduktan sonra allahın izniyle olur inş.
aymuel canım esas bizim durumumuz daha zor bende de eşimdede şimdiye kadar hiçbir sorun çıkmadı en son benim rahim içi filmim kaldı bakalım onda ne çıkacak.
en azından bi sorun oldumu insanda umut oluyor bu tedavim bitsin çocuğum olcak diye ama bende umut bile yok anlaşılan diyorum tüp bebek onada maddi durumum el vermiyor.

öğlende içmem imkansız ama akşam yemeklerde önce içsem olurmu

bi kahverengi soğanı 4 bölüyorsun 2 bardak klorsuz suyla 5 dakika kaynatıyorsun 510 dakika dinlandirip öğlen yemeklerden önce ve akşam yatarken içiyorun adetn bir ahfta sonra içiyorun 15 gün kullanıyorsun

arkadaşlar doktor bir tedavi uygulamıyorki ben anlamıyorum ne yapsam nereye gitsem şaşırdım

arkadaşım anlamadıyım niye saçmalık oluyor doğal tedavi daha iyi değilmi ben bizatt kendi doktoruma sordum kaç at doğum kontrol hapı kullanmma rağmen geçmedi sadec 15 gün soğna suyu kullandım geçti tertemiz bide yumurta bile öolmuştu eskiler soğan suyunu rahmi temizlemk için ve geb kalmkmiçin kullanırlardı am sen bilirsin ben etkisini çok gördüm hiçte saçmalık değil

aslında ben geçen senede kullanmıştım yine akıntı ve kist için midem bulandıyı için dadec yatarken içtim etkisini gördüm

bende duydum hatta akrabalarımdanda eşimin kuzeninde birçok kist varmış hatta soğan suyu içmiş ve hiç kalmamış sonrada hamile kalmış soğanıda hiç sevmem ama içebilirmiyim biliyorum işyerinde içmem zor ama günde sadece bir kere içsem olurmu acaba ?

slm bayanlar bende 7/8 aydır ugrasıyorum olmuo

bu ay sogan kuru yaptım
sımdıde ıncır yıyorum bakalım ne olcak

bende duydum hatta akrabalarımdanda eşimin kuzeninde birçok kist varmış hatta soğan suyu içmiş ve hiç kalmamış sonrada hamile kalmış soğanıda hiç sevmem ama içebilirmiyim biliyorum işyerinde içmem zor ama günde sadece bir kere içsem olurmu acaba ?
yaptıgında ıkı bardak ıc bende yapamayacagım zaman ıkı bardak ıcıyordum bıttu dun bugun ıncırde

cok akıntı oldu bende ıdrarrım nerdeyde turuncu yaaaaa anlamıyorum ne oluyor
hamılelık olsa hıc belırtı yok ne kasık bastması ne goguslerde sıslık fılan

soğan kürünü sen nasıl kullandın peki bir yandanda internetten araştırıyorum soğan kürünü farklı farklı şeyler yazıyorlar.anlayamadım hala

slm bayanlar bende 7/8 aydır ugrasıyorum olmuo

bu ay sogan kuru yaptım
sımdıde ıncır yıyorum bakalım ne olcak

soğan kürünü sen nasıl kullandın peki bir yandanda internetten araştırıyorum soğan kürünü farklı farklı şeyler yazıyorlar.anlayamadım hala

cnm bende sogandan nefret edıodum ama derman olda galıba

neyse yemeklık sogan varya ondan alıodum damacan su koyup 5 dakka kaynatıodum ılık olunca ıcıyordun bazen gunde ıkı kez sabah aksam bazende gene ıkı bardak ıcıyordum ama bırer ıkıser saat arayla cunku gıttıgım yerlerde yapamıosun

bende ıncır kurunu almadaım suyunu ıcın dıolar 21 gun 21 yesem daha ıyı olmazmı yaa

soğanı 4e falanmı bölmem gerek olduğu gibi kabuklu falanmı kaynatsam uygun olur ayrıca kokusuna ve tadına dayanamayanlar limon sıkıpta içebilir yazıyor ahmet marankinin duyurusunda ama olurmu sence?

cnm bende sogandan nefret edıodum ama derman olda galıba

neyse yemeklık sogan varya ondan alıodum damacan su koyup 5 dakka kaynatıodum ılık olunca ıcıyordun bazen gunde ıkı kez sabah aksam bazende gene ıkı bardak ıcıyordum ama bırer ıkıser saat arayla cunku gıttıgım yerlerde yapamıosun

soğanı 4e falanmı bölmem gerek olduğu gibi kabuklu falanmı kaynatsam uygun olur ayrıca kokusuna ve tadına dayanamayanlar limon sıkıpta içebilir yazıyor ahmet marankinin duyurusunda ama olurmu sence?

yok kabuklarını soy dorde bolll cnm kabuklu olmuyormus

X