Saç Bakım Ürünleri MecitEfendi Sarımsaklı Şampuan

er_sev

Baladamın Gelini
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
7.068
1.034
34
selam kızlar ben bir süre önce mecitefendi sarımsaklı aşmpuanını ve saçbakım yağını aldım bakım yağını diğer arkadaş açtığı için yazmaya gerk duymadım fakat bu sarımsaklı şampuannı herkeze önerirm saçı çok iyi besliyo ve daha sağlıklı yapıyo fiyatıda 10 lira aktarlardan bulablirsnz arkadaşlar
43ef2e19690295ad2d9b2f35f26e8666.jpg

evet canım normalde ilk abim kullanıyodu ve sebebide saç dökülmeseydi baya memnun kaldı sonra bende aldım ve çok memnun kaldım

ya bn iki haftadır kullanıyorum saç çıkmadı şimdilik ama dökülmenin durmasına acaip yardmcı oluyor

bende bu şampuanı alacaktım fakat içerisinde sls olduğunu görünce vaz geçtim. fiytoyu almayı düşünüyorum

ben Mecitefendi ısırganlıyı kullanıyorum..güzel valla,ve de yumuşak yapıyor..
tavsiye ederim..
ama sarımsaklısını denemedim.
ben bir kaşık da bal ekliyorum şampuanıma. o da saçı yumuşatıyor.

evet ya bende aldım şampuan süper ama ben 15tl verdim:21::KK24:ayrıca benimkinin üstünde sarımsak resmi var lavanta yazmıyo ama süper memnunum ben tavsiye üzerine almıştım bu sitede bir arkadaştan şimdide ben tavsiye edebilirim rahatlıklaEn Büyük KK:nazar:

uzun zaman olmuş başlık açılalı.merak ettim uzun süre kullananlar şampuanın faydasını gördüler mi? bi de bu şampuanın saç çıkartma özelliği var mı? zigavus'la ikisinin arasında kararsız kaldım

SaÇ dÖkÜlmesıne de ıyı gelıyormu bu sarımsaklı Şampuan?
bnde 2 haftadır kullanmyaa basladım. şampuanın içine artı olarak badem yağı ve yılan yağı koydum şimdiden saçlarımda değişiklik vr uzamasnda ve saç çıkyor ayrıc saçlarımda gürleşti farklılık şimdiden var..

bende bu şampuanı alacaktım fakat içerisinde sls olduğunu görünce vaz geçtim. fiytoyu almayı düşünüyorum

sls ne, etkisi ne?

Ben son 1 senedir kullanıyorum çok memnunum, saç dökülmem kesinlikle azaldı :KK66: evet ilk zamanlarda saçımı çok kuruttu ama onu da saç kremiyle hallettim, bir süre sonra zaten saç alışıyor ve kuruma yapmıyor :KK34:

Ben kullanıyorum memnunum.. Saçlarım daha sağlıklı görünüyor öyle sertleşme falan da olmadı tavsiye ederim..

Herkese merhaba :) Bu sarımsaklı şampuanı ben de yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve çok memnun kaldım. Saçlarım hem çok dökülüyordu hem de kepek sorunum vardı. Şu an hiç kepek yok, dökülme de tamamen durdu diyebilirim. Sadece yıkamadan sonra tararken çok çok az dökülüyor, o da gayet normal zaten ve benim saçlarım hem ince telli hem de uzun olduğu için hep dolaşır, doğal olarak tararken kopanlar oluyor ama dediğim gibi eski dökülmesinden eser yok, yıkarken de neredeyse hiç dökülmüyor :) Ayrıca parlaklık ve canlılık da verdi, kuruma sertleşme falan da yok, gayet yumuşak saçlarım. Saçımı 2 defa şampuanlıyorum ben ve 2.sinde 2-3 dakika beklettikten sonra duruluyorum. Bakım yağını da almıştım ama onu sürüp bekletmeye üşendiğim için pek fazla kullanmadım :KK1:

Herkese merhaba :) Bu sarımsaklı şampuanı ben de yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve çok memnun kaldım. Saçlarım hem çok dökülüyordu hem de kepek sorunum vardı. Şu an hiç kepek yok, dökülme de tamamen durdu diyebilirim. Sadece yıkamadan sonra tararken çok çok az dökülüyor, o da gayet normal zaten ve benim saçlarım hem ince telli hem de uzun olduğu için hep dolaşır, doğal olarak tararken kopanlar oluyor ama dediğim gibi eski dökülmesinden eser yok, yıkarken de neredeyse hiç dökülmüyor :) Ayrıca parlaklık ve canlılık da verdi, kuruma sertleşme falan da yok, gayet yumuşak saçlarım. Saçımı 2 defa şampuanlıyorum ben ve 2.sinde 2-3 dakika beklettikten sonra duruluyorum. Bakım yağını da almıştım ama onu sürüp bekletmeye üşendiğim için pek fazla kullanmadım :KK1:

Merhaba arkadaşlar;
Kuaförümün şiddetli önerisi üzerine sarımsaklı şampuan aldım. Ancak içine 10 tane kadar doğum kontrol hapı ufalayıp öyle kullana, saça çok iyi geliyor dedi.
yani şampuan ve doğum kontrol hapı birlikteliği kafama çok yatmıyor açıkçası...
Ama o müşterilerden bu fikri duyduğunu ve kendisinin de uzun zamandır sarımsak şampuanı + doğum kontrol hapı karışımını kullandığını üstelik saçının da gürleştiğini söyledi.
saçları gerçekten de gür ve güzel görünüyordu.
bu konuda bir fikri olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.
teşekkürler

Merhaba arkadaşlar;
Kuaförümün şiddetli önerisi üzerine sarımsaklı şampuan aldım. Ancak içine 10 tane kadar doğum kontrol hapı ufalayıp öyle kullana, saça çok iyi geliyor dedi.
yani şampuan ve doğum kontrol hapı birlikteliği kafama çok yatmıyor açıkçası...
Ama o müşterilerden bu fikri duyduğunu ve kendisinin de uzun zamandır sarımsak şampuanı + doğum kontrol hapı karışımını kullandığını üstelik saçının da gürleştiğini söyledi.
saçları gerçekten de gür ve güzel görünüyordu.
bu konuda bir fikri olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.
teşekkürler

cnm merhaba bende mecitefendi sarımsak sampuanı alıp doğum kontrol hapı katmayı düşünüyorum ama kararsızım lütfen arkadaslar kullanan ve sacı uzayan varsa yazsın:KK43: deneyimlere ihtiyacım var

X