Sivilceli Ciltler Çene bölgesinde sivilce

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben günlük ped de kullanmıyorum, sabaha moralsiz de uyanmıyorum (ki genelde o nohut iriliğinde ve sertliğindeki sivilcenin çenemin tek tarafını nasıl şişirip yüzümü yamulttuğunu gördüğümde moralim sıfırlanıyor :KK43: ) , günde ortalama 1,5-2 litre sıvı tüketiyorum, yağlı gıdalar cips bisküvi falan hiç tüketmiyorum, ara sıra şekerleme ve çikolata kaçamağı yapıyorum (adet dönemlerinde). Ama bu sivilceler durmak bilmiyor. Çıkmaya çalıştığı süreç ayrı bi dert kaşıntı kızarıklık, çıkıp iyice erginleştiği dönem ayrı dert yüz göz yamulması ve berbat bi görüntü, geri çekilme dönemi daha başka bi dert canına okuduğu derinin soyulması kızarması kaşınması dökülmesi veee uzuuun süre geçmeyen lekeleri, tam geçmeye başlıyor diyorsun yenisi bitiveriyor. Bi de benim uzun zamandır hep aynı yerde ve bi kaç tane çıkıyo. Çenemin sağ tarafında bi tanesi diğerlerinden bayağı bi büyük olmak üzere 3-4 tane birden pörtlüyor. Eskiden iki kaşımın arasında falan çıkıyordu, resmen mimik yapamıyordum. Şimdi de gülerken konuşurken sızlıyor. Bi de sağ şakak kemiğimle sağ kaşımın arasında bi tane minik var, o kadar içten büyümüş ki ne kızarıklık yaptı ne soyulma, sadece orda bi yağ bezesi gibi duruyo, bi kaç gün sonra o da gider, en azından ardında iz bırakmadan...

Çok dertliyim çoook :KK5: :KK5: Çoğu zamanda isyan ediyorum valla Allah affetsin, arkadaşlarımı görüyorum bebek gibi ciltleri var, sürekli abur cubur tüketiyorlar, sigara hatta bi kısmı alkol de tüketiyor. Makyaj da yapıyolar ciltlerine ama ne alerji ne akne ne sivilce! Ben bu kadar takıyorum diye mi oluyor acaba, istenmeyen ot burnunun dibinde bitermiş derler ya :KK14:
Bende milleti goruyorum suratlarinda bir ton makyaj olan kizlar silince ama suratta bir tane bile sivilce yok ben fondoten kullanmam makyaj yapmam ama bu ne bicim cilt ceneme dokunamiyorum mayin tarlasi gibi siskin surekli sadece cenem dogum kontrol hapi kullandim ama duzenimi allak bullak etti biraktim o yuzden birde bi yerde okuduguma gore saadece cenede sivilce varsa buda ymurtlama problemine isaret ediyormus . E benimde tek yumurtaligim var dolayisiyla ondan dolayi ama nappiyim doktorlarda dogum kontrol hapi kullan gecsin . Istemiyorum hap falan ama sivilcelerde gecsin bu gidisle cenem simsiyah sivilce lekeleriyle gezicem of of :-:-)-(

Bende milleti goruyorum suratlarinda bir ton makyaj olan kizlar silince ama suratta bir tane bile sivilce yok ben fondoten kullanmam makyaj yapmam ama bu ne bicim cilt ceneme dokunamiyorum mayin tarlasi gibi siskin surekli sadece cenem dogum kontrol hapi kullandim ama duzenimi allak bullak etti biraktim o yuzden birde bi yerde okuduguma gore saadece cenede sivilce varsa buda ymurtlama problemine isaret ediyormus . E benimde tek yumurtaligim var dolayisiyla ondan dolayi ama nappiyim doktorlarda dogum kontrol hapi kullan gecsin . Istemiyorum hap falan ama sivilcelerde gecsin bu gidisle cenem simsiyah sivilce lekeleriyle gezicem of of :-:-)-(

slm benim sivilcem 6günde iyileşti tabi kullandığım antibiyotik sayesinde ama her çıkansivilce içinde antibiyotik kulllanmak çok zararlı diye düşünüyorum sizin tek yumurtalığıniz çalışmıyormuş bende hiç bi sorun yok sadece küçük bir kist var sol yumurtalığımda o yaparmı bilmiyorum ama bendede yıllardır inatla çenemde bu deri altı sivilcesi çıkıyor üstelik aknetrent gibi ilaçlarda kullanamıyorum böyle ne olacak bilemiyorum doktora adet düzenleyici yazdırmayı düşünüyorum

kizlar bende 29 yasimda olmama ragmen hala sivilce problemi yasiyorum.bundan 1 bucuk sene once is yerinde cok stresli oldugumdan ve cok yogun calistigimdan dolayi sivilcelerim tum suratimda ozellikle yanak bolgemde cok vardi.tabi onlari kapatmak icin bir suru fondoten falan kullaniyordum ve haliyle gecmiyordu.arada sirada antibiyotik tedavisi yapiyordum( 3 ay sureli) ama onlarin da bir cok yan etkisi var.sivilcelerimden kurtuluyordum ama kisa bir sure sonra tekrar geliyordu.bu arada beslenme ile ilgili cok sey yaptigimi soyleyemem yaptigim zamanlarda ise bir faydasini gormedim.ama is yerimi degistirdikten sonra sivilcelerimde gozle gorulur azalma oldu.su an sadece cene bolgemde sivilce var.bir ara agda yapmaya kalkistim tuylerden dolayi ondan sonra bir sivilcelenme yapti daha da gecmedi birkac ay olmustur.sivilcelerinizle yasamayi ogrenin derim ben.ne kadar az kafaniza takarsaniz o kadar iyi olur.yani anneme bakiyorum onda bile arada cikiyor ki kadin 50 yasinda yani.ben sivilcenin genetik olabilecegine inaniyorum.tekrar antibiyotik tedavisi dusunuyorum.ama bu tedaviye kadar simdilik sadece sivilce kurutmasi icin MURAD marka blemish spot treatment jelinden aldim yaklasik 2 haftadir kullaniyorum.kocaman acili ve agrili sivilcelerim simdilik sonduler ama gorunurde hala varlar.eger kaybolurlar ise tekrar yazarim.ben MURAD in sitesine de girdim ordada sivilce konusunda baya uzmanlasmis olduklarini okudum.gerci turkiyede baya pahali.ama ucuz urunlerinde hic ise yaramadigini hepimiz biliyoruzdur.benim tavsiyem yuzunuzu sabah aksam eger yagli bir cildiniz varsa benim gibi kaliteli bir temizleyici ile yikayin.arkasindan tonik kullanin.asla makyajla yatmayin.asiri stresli durumlardan yada yorucu islerden uzak durun.kafaniza surekli takmayin sivilceli oldugunuzu.suna inanin tamam bir suru kiz var ciltlerinde problem olmayan ama bir o kadarda bu problemi yasayan insan var.hem yagli bir cilde sahip olmaniz sizi daha genc gosterir bunu unutmayin.birde suna inaniyorum ben.ic organlarimda bir sorun cikacagina varsin yuzumde sivilce ciksin bu da kendini avutmanin diger yolu :):):)

Bende de ayni sorun var .bazen geciyor bazen cogakiyor.ve uc vermeyen sekilde kistik bir durumda.oyle olmayanlarsa leke birakiyo gectiginde.artik ne yapicam bilmiyorum

kizlar ben dayanamadim burda doktora gittim.yuzumdeki sivilcelere ve bir omzunda sivilce var oraya bakti isik altinda.ve tam gogus kismimin ust tarafinda boynuma dogru ince ama siyah bir kilim var onu gosterdim.ve ayrica ust bacagimin arka kisminda cok kalin tuylenme oldugundan bahsettim ve hormon testi istedim.kendisi bana disardan surmem icin bir ilac verdi.yaklasik 3 haftadir ilaci kullaniyorum ve cildimi gercekten kuruttu.hatta boyun bolgem ve bir kulak mememin arkasi dahi kurudu diyebilirim.cene bolgemde boylu boyunca yanak alt kismima suruyorum ilaci.ayrica beni hastaneye yonlendirdi ve dun sabah ultrason randevum vardi.cok sukur ultrasonda bir sorun cikmadi.rahim yumurtaliklar ve rahim yolu gayet saglikli cikti.hormon testi icin birde sanirim kan testi yapilacak.henuz o yapilmadi.sonucu buraya yazicam.cunku nedenini bilmeden ilac kullanmak istemiyorum.birkac konuda yazdim aslinda sordum diger kizlara ama kimse cevap yazmadi.o sekilde ilaca bagimli yasamak istemiyorum.turkiyeye geldigimde izmirde cilt doktoruna gitmeyi dusunuyorum.eger agiz yoluyla alinan ilac verecekse en azindan burda gunes olmayan londrada kullanmak istiyorum.biliyorum ki yazin kullanmasi daha zor olacak.ama dedigim gibi nedenini ogrenmek istiyorum.gelismelerden haberdar ederim..

bende 7 yıldır sivilce ve izleri ile uğraşıyorum:KK43:((( bu süreçte ne fondöten kullandım ne önüme geleni uyguladım.hep doktor kontrolünde birşeyler yapmaya çalıştım ama tıp galiba o kadar da ilerlememiş:KK43:(ben en son çare güzellik uzmanına gitmeyi düşünüyorum parama kıyıp:KK43:

17 yaşıma giricem ve 12 yaşında sivilcelerle uğraşmaya başladım. suan lekeleri duruyor ne yaptıysam kesin çözüm olmadı ve ben artık kurtulmak istiyorum. yağlı bi cildim ve bu lekeler kahverengi. Kesin çözüme ulaşmış kişilerin yardımını bekliyorum

bende 7 yıldır sivilce ve izleri ile uğraşıyorum:KK43:((( bu süreçte ne fondöten kullandım ne önüme geleni uyguladım.hep doktor kontrolünde birşeyler yapmaya çalıştım ama tıp galiba o kadar da ilerlememiş:KK43:(ben en son çare güzellik uzmanına gitmeyi düşünüyorum parama kıyıp:KK43:

angel girl hanım sizi sivilcelerle ilgili her koda görmeye başladım sizinde benim gibi yıllardır sivilcelerle basınız dertte sanırım ama benim güneş lekelrimde var :KK43:(

angel girl hanım sizi sivilcelerle ilgili her koda görmeye başladım sizinde benim gibi yıllardır sivilcelerle basınız dertte sanırım ama benim güneş lekelrimde var :KK43:(

evet malesef yıllardır uğraşıyorum. çözüm bulunur inşallah herkese .ama tavsiyem doktor a mutlaka gidin.kendi duyduklarmzla yaptıklarımız daha çok zarar veriyor

Bende kullanıyorum günlük ped bugün sizi okuyunca bıraktım bile sonucu üç gün sonra yazcam inşallah geçerse dua etçem size...

Sivilce için microsilver set tavsiye ediyorum, ürün ile ilgili yardımcı olmaya çalışırım

Günlük pettenmiş burdaki bir arkadaş yazmış bırakınca geçiyo. Tekrar kullanırsan yine çıkıyor ve uzun bir dönem geçmiyor.

X