beylikdüzü medilife hastahanesi ahmet bey hakkında yardımcı olurmusunuz

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
36
slm kızar ben uzun bir süre uğraştıktan sonra medi life hastanesine başladım ahmet beye ve 3.yada 4.ayımızda hamiş kalım şuanda 8+3hamişim merak ettiğim şey şu ahmet bey baba bu ilk 2ayda yapılması gereken hiç bi testi yapmadı neden yapmamıştr ben çok endişelendim şimdi işin doğrusu yardım bekliyorum

Bu mesajı yeni gördüğüm için şimdi yazıyorum. Ben de daha önce Ahmet Bey'e gidiyordum. Ve güleryüzlülüğünden vs. memnundum. Ancak 23 haftalık hamile olmama ve kendisinin yanına 3 aydır gitmeme rağmen şimdiye kadar benden hiç bir tahlil istemedi. Hatta kontrollerimde tansiyonuma ve kiloma bile bakma gereği duymuyor. Herşeyi kendim takip ediyorum, ona göre soruyor ve hatırlatıyorum. En son bana kan ilacı verdi, kan değerlerime bakma gereği bile duymadan...Son bir kaç gitmemde bunlar dikkatimi çektiği için kendisinin yanına gitmekten vazgeçtim. Şu anda çok kararsızım. Senem Hanım'a gitmek istiyorum ama 1 ay sonraya randevu veriyorlar. Selda Hanım'a bir bakmakta fayda var.

öncelikle hayırlı olsun canım nedense medilife berylikdüzünün tüm doktorları böyle galiba kuzenim ve eltimde oraya gidiyolar biri selda hanım digeride sanem hanımdı galiba soyadlarını bilmiyorum onlara gidiyolar ve onlarda testlerini çok geç yaptılar ben 6 haftalıktım doktorum tüm testleriimi yaptırdı onları duyunca çok şaşırmıştımm bebek büyüdükten sonra istediler tüm kan tahillerini sizin yazıyı okuyunca yazmadan geçemedim cinsiyeti de çok geç söylüyolar

Son düzenleme:
X