sezeryan sonrası 2. gebelik

allah sabir versin canım.
bende bebeğimi iki ay önce kaybettim,benim kızımın adı da zeynepti..

allah ikinci bebeklerimizi,sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

beni sorduysan canim evet 2,5 yasinda bir oglum var allah bagislarsa cok sukruki saglikli...uzu sure giremedim siteye onedenle gec kalmis bi cevap oldu.....

Selam..bızde esımle bırlıkte kan verdık genetıkcıye gıttık kromozomların ıcındekı kucuk hucrelerde bısey cıkmamıs 26 nısanda dıgerlerı bellı olacak ustelık bobreklerdende rontgen cektrıdık sonucları soyleyecker guya arastırıyorlar ıste hıcbısey cıkmayacagını bılıyorum yıllardır bobreklerıme bakılır benım kullandıgım ılaclardan dolayı bısey cıkmadı hıc....bakalım 26 da ne dıyecek genetıkcı..sezeryan olalı 1 yıl oldu yarın tam 1 yıl 1nısanda kızımız suproız yapıp anne gıdıyorumd emıstı halen neden karnımda hasta,nıp bızı terkettııgı bellı degıl cok uzun suruyor burda sonucların bellı olması....

çok geçmiş olsun canım allah sabır versin bende 20 gün önce kaybettim ipeğimi çok zor biliyorum allah sabır versin hamileliğimde herşey normaldi ama sonra kalpte sorun olduğunu öğrendik yaşatmak için çabaladık çok uğraştık ama melek oldu bebeğim alah bol bol sabır versin melek annelerine inşallah başka bedenlerde tekrar sağlıklı şekilde kucağımıza alırız

çok geçmiş olsun canım allah sabır versin bende 20 gün önce kaybettim ipeğimi çok zor biliyorum allah sabır versin hamileliğimde herşey normaldi ama sonra kalpte sorun olduğunu öğrendik yaşatmak için çabaladık çok uğraştık ama melek oldu bebeğim alah bol bol sabır versin melek annelerine inşallah başka bedenlerde tekrar sağlıklı şekilde kucağımıza alırız
sanada allah sabırlar versın canım...sezeryanmı oldun normal dunyaylamı getırdın..benım 3 sezeryanım var gecen sene sonuncusunu oodum halen dıkıslerım ıyılesmedı onun acısı bıyandan kalp acısı bıyandan oyle gecıp gıdıyor hayat.......

bılıyorum canım ınsallah sana da allah sabır versın senınkı hıc kolay degıl allah sabrını verıyoo canımm...senın sımdı varmı bebegın..merak ettım o kadar yasadıklarından sonra

var canım cok sukur ılkınden 19 ay sonra hamıle kaldım bır oglum var oda korkuyla gecen hamılelıkten sonra premature dogdu ama allaha bınlerce sukur kuvezde kalmadı...sımdı cok saglıklı krese bıle basladı...allah sızlerde nasıp etsın...ılk oglumun ve kızımın acısını onunla oyalanarak kendımı avuturuyorum.....

Son düzenleme:
CAnlarım size haberlerim var biliyorsunuz ocakta kızımı kaybettim.çok çok zor günleri beraber yaşadık.o zamnlar hepinizden bir umutla bu konuyu açmıştım.belki biri vardır hemen hamile kalabilen sorunsuz olan diye....evet şimdi ben de tekrar hamileyim allahıma binlerce şükürler olsun belkide sizlerin dualarıyla toparlandım ocakta kaybettim kızımı 5 ay sonra hamile kaldım sezeryan olduğum için biraz sıkıntılı tabiiki ama şu an 4 aylık ve her şeye değer dedim acılarım çok ağrılarım dayanılmaz inanın ilkinden çok fazla acı çekiyorum ama dr kontrolü altındayım.gerekirse hastaneye yatarım dedim tabi bünyeden bünyeye değişir sizlere bir umut olsun yalnız şunu söylemeliyim ki önce psikolojiniz çok önemli o kadar istediğim bebeğimi duyduğumda çok tuhaftım istemedim inanabiliyormusunuz hazır olmak çok önemli fiziken ve ruhen sakın sakın doktorunuza danışmadan hamile kalmayın benim doktorum hazır olduğumu söyledi rabbim de onu bana verd, dualarınızı bekliyorum ne olur 1 cümle dua edin.ben sizler için her zaman dua ediyorum.ben ve bebeğim iyi olalım her şey sorunsuz geçsin ve onu sağ salim kucağıma alıp babasıyla beraber büyütmeyi nasip etsin allah!!! yazılarınızı beekliyorum

CAnlarım size haberlerim var biliyorsunuz ocakta kızımı kaybettim.çok çok zor günleri beraber yaşadık.o zamnlar hepinizden bir umutla bu konuyu açmıştım.belki biri vardır hemen hamile kalabilen sorunsuz olan diye....evet şimdi ben de tekrar hamileyim allahıma binlerce şükürler olsun belkide sizlerin dualarıyla toparlandım ocakta kaybettim kızımı 5 ay sonra hamile kaldım sezeryan olduğum için biraz sıkıntılı tabiiki ama şu an 4 aylık ve her şeye değer dedim acılarım çok ağrılarım dayanılmaz inanın ilkinden çok fazla acı çekiyorum ama dr kontrolü altındayım.gerekirse hastaneye yatarım dedim tabi bünyeden bünyeye değişir sizlere bir umut olsun yalnız şunu söylemeliyim ki önce psikolojiniz çok önemli o kadar istediğim bebeğimi duyduğumda çok tuhaftım istemedim inanabiliyormusunuz hazır olmak çok önemli fiziken ve ruhen sakın sakın doktorunuza danışmadan hamile kalmayın benim doktorum hazır olduğumu söyledi rabbim de onu bana verd, dualarınızı bekliyorum ne olur 1 cümle dua edin.ben sizler için her zaman dua ediyorum.ben ve bebeğim iyi olalım her şey sorunsuz geçsin ve onu sağ salim kucağıma alıp babasıyla beraber büyütmeyi nasip etsin allah!!! yazılarınızı beekliyorum

Allah yar ve yardımcın olsun. Rabbim tüm sıkıntılarının mükafatını bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasipetsin.İnşallah.Amin.Dualarım tüm bebeğini kaybetmiş melek anneleri ile. Allah bebeğini bekleyenlere sağlıkla kucağını almayı, benim gibi bebeğine (hamile kalmak için)kavuşabilmek için gün sayanlara yardım etsin.

Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin ışık arkadaşım. Duaların kabul olsun.

ben de 2.5 ay önce doğumuma 3 gün varken geçirdiğim bir trafik kazası sonucu bebeğimi kaybettim(ölümden döndüm, dalağım alındı, bebek sezeryanla alındı ama ölü doğdu, yine 9 aylık hamile olan çok sevdiğim görümcem de arabadaydı ve maalesef o benim kadar şanslı olamadı bebeğiyle birlikte öldüler). Allah hayırlısını nasip etsin dedim bebeğime üzülmedim ama görümcem için hala üzülüyorum doğrusu. şimdi, tekrar bebek sahibi olmak istiyorum ve biran önce hayırlısıyla olsun istiyorum. doktorlar hep en az 1 yıl bekle dedi. ama kazadan dolayı değil sadece rahim toparlansın diye bu süreyi veriyorlarmış. o yüzden şimdi merak ediyorum, 1 yılı beklemeden hamile kalan arkadaşlar, hamilelik süresince ya da doğumdan sonra erken hamile kalma dolayısıyla sorun yaşayan oldu mu? yaşandıysa, ne gibi sorunlar?
cevaplar için şimdiden teşekkürler...

ışık selam ne kadar şanlısın yeniden gebe kalabilmişsin inş. bu bebeğin sağlıklı uzun ömürlü olur, bende bebeğimi kaypettim 5 ay oldu tekrardan gebe kalmak çok istiyorum ama eşim biraz bekle diyor bende aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum ama bebeğimin acısınıda anca bi bebek unutturabilir diyiyorum Rabbim inş. hayırlısını verir ve tüm melek annelerine bol sabır verir inş.

Allah hepinize sabır versin,
bende 22 haftalık erken doğum yaptım. normal doğumdu. 11 hafta oldu. bıraktım bu hafta korunmayı. inşallah hamile kalırım. olmazsa birdahaki ay yumurtlama takibi yapılacak.

hamileliğin 3.ayında dikiş atılacak. çok istiyorum sabredemiyorum. 6 ay olsa iyi olurdu. doktorlar en az 3 ay geçsin dedi.
Aynı şeyi yaşatmasın Allah...

X