Antalyada iyi bir dis hekimi/hastanesi ariyorum

sHiRiNeee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2009
431
0
önerebileceginiz, memnun kaldiginiz bir dis hekimi var mi acaba antalyada?
özellikle implant icin..

:KK20: ama hiç kimseyi bilmedgim için olmuyo herhangi bir dişciye güvenmek. bende diş hekimi arıyorum ankarada can aydoğan vardı mükemmel ama biraz tuzlu ve uzzak:R antalyalılar yardım edin

ben bir dişçi buldum mehmet işlek .. gayet iyi bir dişçi empress denen bi diş çıkmış zirkonyumdan daha estetik duran en son çıkan oymuş zaten.. ben yarın başlıyorum hasta fotoğrafları gördüm mükemmell.. tedaviye başlyoruz 15 günde bitirirm bütün dişlerini dedi .. yarını iple çekiyorum dolgularım yapılacak herkese haber verirm. ama bu doktorun işinin ehli olduğunu duydum çok fazla hastası var işi iyi yapıormuşş..

kkorklarım boşa çıkar umarımm:KK43: dişçi svmiyorummm...

Antalyada Cumhur Yalpı harika bir diş hekimidir, babamın implant dişlerini o yapıyor biz memnunuz

esin hanım var bizim aile doktorumuz şiddetle tavsiye ederim.çok başarılı. esin yaman kıldıran tam adı..burhanettin onattta

Ezgi hanım var konyaaltında. Ezgi Şenyurt. Genç, sabırlı ve becerikli bir doktor. Ailecek gidebilirsiniz. Tavsiye ederim şahsen. İmplantta çok iyidir.

Antalya'da isteyen herkese yardımcı olmak isterim. Özel mesaj atarsanız bilgilendirmede bulunurum.

X